Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Wszystkiego po trochu

Pokaż wątki Pokaż posty

Wszystkiego po trochu

mirkaka 16:00, 05 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Sonka napisał(a)
U mnie takiej wiosny nie ma. Nieśmiało jakieś cebulowe próbują wychodzić, ale nawet trudno rozpoznać co to.Jeszcze nie zaczęłam żadnych prac w ogrodzie, ciągle nie czuję się dobrze.
U Ciebie to nawet miskanty ruszają, ale Ty w cieplejszym rejonie Polski mieszkasz.


U mnie już cebulice pokazują kolorki
Dzisiaj słońce pięknie świeciło ale powietrze zimne, jeszcze poczekamy na wiosnę, na razie przedwiośnie

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anda 17:24, 05 lut 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33434
Sliczności U mnie jeszcze ich w ogóle nie widać.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kasya 01:06, 07 lut 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41915
mirkaka napisał(a)


U mnie już cebulice pokazują kolorki
Dzisiaj słońce pięknie świeciło ale powietrze zimne, jeszcze poczekamy na wiosnę, na razie przedwiośnie


Alez piekny widok
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Sonka 09:31, 07 lut 2020


Dołączył: 29 lut 2012
Posty: 2250
Cebulicom bardzo się śpieszy, one się bardzo mocno rozsiewają, najpierw się cieszyłam a teraz to mam obawy czy mi nie zajmą całego ogrodu.Uwielbiam ten wiosenny chaberek.U mnie to krokusy , te najnowsze nasadzenia wychylają noski.
____________________
Ogrodowa terapia - ogród z periodycznym przesadzaniem pozdrawiam Krysia
m_gocha 22:32, 07 lut 2020


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Jakie wiosenne widoczki juz u Ciebie Śliczna ta łączka
Cebulice zasadziłam jesienią po raz pierwszy u siebie. Niestety były tylko różowe. Ciekawa jestem czy sie polubimy. U mnie nie kiełkują jeszcze
Ale u CIebie zdecydowanie cieplej

____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
mirkaka 05:29, 09 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Anda, Kasiu,Krysiu, Gosiu,
cebulice- to poletko mam już kilkanaście lat, posadzone chyba 3-5 cebul, chciałabym żeby się bardziej rozmnożyły, więc nie jest tak źle z tym rozsiewaniem.
W lasku jesienią posadziłam kilka cebul tych ciemno niebieskich, te chyba bardziej się mnożą, ale mi się marzy taki dywan z nich, więc nie będę miała nic przeciwko temu
Gosiu, nawet nie wiedziałam że są różowe, muszę pamiętać,żeby do ciebie zaglądnąć jak zakwitną
Co ciekawe te nowo posadzone ciemne dopiero kiełkują, nie widać jeszcze kolorków, a te błękitne takie szybkie
Sprawdzałam też przylaszczkę, jeszcze nie ma kwiatków, a u kogoś czytałam że już kwitnie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 10:12, 09 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Dzisiejszy poranek zimny, tylko 1 st na plusie, mimo tego rośliny ruszyły, trochę się tym martwię, bo na przełomie lutego i marca ma być ochłodzenie ze śniegiem i mrozem.
Najbardziej martwię się o hortensje ogrodowe



Nie wiem też czy ciąć Ice Dance, bardzo ładnie póki co wygląda,


przebiśniegi śliczniutkie kwitną sobie
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
mirkaka 10:18, 09 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
Rabarbar


to chyba pąk kwiatowy? Jeśli tak to zobaczę go pierwszy raz


budleja bardzo dobrze na razie wygląda


róże, myślę że dobrze zrobiłam że cięłam je jesienią, teraz musiałabym wyciąć wszystkie pąki a ruszyły już wszystkie,
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Kasya 10:21, 09 lut 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41915
Z budleją nie wiem co robic
Cały czas zielone listki ale z drugiej strony jak się przytnie to pokroj ładniejszy ma....hmm
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mirkaka 10:25, 09 lut 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9554
tulipany, ale dla nich to normalka



żonkil wyszedł przed szereg


cuchnący, bardzo ładny, ale chyba trzeba mu podpiąć łodygę żeby tak nie zwieszał kwiatuszków


wilczomlecz, całą zimę cieszył mnie swoją urodą
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies