Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Z południa Polski - ogród Marzeny

Pokaż wątki Pokaż posty

Z południa Polski - ogród Marzeny

Marzenaka 09:37, 09 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Asia - wtedy nie wiedziałam co kupujemy. Teraz bym kupiła na pewno szmaragdy. Chociaż nie powiem. Podoba mi się to co mam. Tylko tak ja mówię, Brabanta trzeba ciachać z każdej strony. Szmaragdy mają dla mnie ładniejszą tą zieleń. Szmaragdy sadzilismy co 60 cm i od ogrodzenia tyle samo.
____________________
Ogród Marzeny
Marzenaka 09:41, 09 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Asia - ty z Podkarpacia widzę. Byliśmy tam na wakacjach. Bieszczady to naprawdę urocze i tajemnicze miejsce.
____________________
Ogród Marzeny
zoja 09:44, 09 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Marzenka a ja kupowałam brabanty z pełną premedytacją - właśnie żeby osiągnąć taką szczelną zasłonę. I one zdają egzamin szybko rosną.
Ja tam ciachać lubię gorzej, że nie mam jak im czubków ciąć i już się boję, że się za wysokie robią.

edit: po nauczce z przysychającymi tujami bo sąsiad płot przysłonił i nie miały światła, wody to wyłysiały - sadziliśmy ostatnio wszystie tuje 1m od ogrodzenia - chociażby po to, żeby móc swobodnie wejść i je przyciąć
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Marzenaka 10:01, 09 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Zoja - u mnie eM tnie tuje. Chyba bym nie dała rady takich wielkich ogarnąć. Z resztą jemu to dużo lepiej wychodzi. Ja ciacham wszystko inne.
____________________
Ogród Marzeny
zoja 10:10, 09 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Marzenaka napisał(a)
Zoja - u mnie eM tnie tuje. Chyba bym nie dała rady takich wielkich ogarnąć. Z resztą jemu to dużo lepiej wychodzi. Ja ciacham wszystko inne.


zazdroszcze, mój eM nawet z koszenia się wymiksował...
mam wrażenie, że czeka aż wymięknę z tym ogródkiem i powie: a nie mówiłem, że to nie ma sensu...
jego niedoczekanie
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Marzenaka 10:35, 09 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Zoja - oj to na mojego nie mogę narzekać bo naprawdę dużo pomaga! Teraz ma taką pracę, że każde popołudnie jest w domu, więc w tym sezonie kosiarki w rękach nie miałam! Mój zakręcony ogrodowo jak i ja, czasem to właśnie na n mnie zachęca, żebyśmy coś w ogrodzie nowego zrobili jak miewam chwile totalnego lenia ogrodowego...
____________________
Ogród Marzeny
zoja 10:38, 09 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
fajnie masz
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Kawa 10:43, 09 sie 2017


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Marzenka ślicznie trawiasto i jeżówkowo
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Marzenaka 11:03, 09 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Zoja - mam nadzieję, że mu nie przejdzie. A może i twój kiedyś zmieni zdanie?

Kamila - fajnie, że zajrzałaś.
____________________
Ogród Marzeny
jolka 11:12, 09 sie 2017


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Jeżówki śliczne, na pewno zapragniesz mieć ich więcej U mnie się jeszcze jakoś śmiesznie zapytają, ostatnio mi hybryda zielona powstała Widzę, że przywrotnik ładnie Ci się rozrasta, a ja swój muszę ściąć, bo czasy świetności ma już za sobą Czytam o problemach z eM-ami U mnie na szczęście eM. też zakręcony ogrodowo. Gdyby tak nie było, nie miałabym najmniejszej na ogarnięcie całego ogrodu.

____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies