Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród Ani :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród Ani :)

alis 21:30, 26 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928
Anulka a co to znaczy OW? Kilka razy już zetknęłam się z tym skrótem tutaj, ale zapomniałam zapytać co to takiego?
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
anbu 21:37, 26 wrz 2016


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Iza mrau...mrauuu

Aniu no

Ali daj mi swego maila na PW to Ci jutro z roboty notatki wyślę. OW to octan wapnia
Ja już 6 raz psikałam buksy i inne rośliny. Mam wrażenie, że mają się lepiej
____________________
Ania Ogród Ani :)
Zana 21:41, 26 wrz 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Anulka jest mega zaje...
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
kerii 21:57, 26 wrz 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Ania twoje przed i po rzucają na kolana, pracowita z Ciebie kobita, w jeden sezon stworzyłaś mega super ogród.
Wariatka super, moje machają do niej ogonami))

A przy okazji z zainteresowaniem poczytałam sobie instruktarz sadzenia czosnków Bo to moje prawie pierwsze czosnki, choć moje skromne 20szt przy waszych ilościach to malutki pikuś.
____________________
Jola Moja glebo terapia
Konieczki 22:05, 26 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2843
No to jest metamorfoza
Aniu a HT też zrobiłaś?

Toszko tym dolomitem do cisow to mnie zaskoczyłaś. Ją będę na wiosnę najprawdopodobniej podnosić swoje na przyszły rok więc zbieram info. W tym tygodniu przygotuje trociny z kurczakiem na nowy rok a i jeszcze jedno pytanie (Anula nie gniewaj sie) łubin na poplon to mogę jeszcze wysiac?
____________________
Zielonym do góry... :)
alis 22:11, 26 wrz 2016


Dołączył: 17 wrz 2015
Posty: 3928


Ali daj mi swego maila na PW to Ci jutro z roboty notatki wyślę. OW to octan wapnia
Ja już 6 raz psikałam buksy i inne rośliny. Mam wrażenie, że mają się lepiej


Anulka :*
____________________
Pozdrawiam, Alicja-Moje małe Wielkie marzenie
Pluszakowa 22:36, 26 wrz 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Z tymi cebulami to mnie zmartwiłyście. Co 5 cm, to mi miejsca braknie.Chciałam je sadzić w doniczkach, to mogę między tulipany dać czosnki główkowate? Po ile takich cebul mogę dać na np 2 litrową doniczkę produkcyjną?

Chyba za bardzo poszalałam
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Toszka 22:44, 26 wrz 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Konieczki napisał(a)
No to jest metamorfoza
Aniu a HT też zrobiłaś?

Toszko tym dolomitem do cisow to mnie zaskoczyłaś. Ją będę na wiosnę najprawdopodobniej podnosić swoje na przyszły rok więc zbieram info. W tym tygodniu przygotuje trociny z kurczakiem na nowy rok a i jeszcze jedno pytanie (Anula nie gniewaj sie) łubin na poplon to mogę jeszcze wysiac?


Już nie - poplon potrzebuje 100dni wegetacji. Pytaj Mazana co można jeszcze sadzić...

Pluszakowa napisał(a)
Z tymi cebulami to mnie zmartwiłyście. Co 5 cm, to mi miejsca braknie.Chciałam je sadzić w doniczkach, to mogę między tulipany dać czosnki główkowate? Po ile takich cebul mogę dać na np 2 litrową doniczkę produkcyjną?

Chyba za bardzo poszalałam


Główkowe w doniczkach sadź co 1-2cm. Pamiętaj tylko by dać doskonałe podłoże, a wiosną jak zaczna się zielenić nawozem podlać i pilnować by miały lekko wilgotno - w takiej masie będą żarłoczne.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
beata_m 08:12, 27 wrz 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
anbu napisał(a)
Iza mrau...mrauuu

Aniu no

Ali daj mi swego maila na PW to Ci jutro z roboty notatki wyślę. OW to octan wapnia
Ja już 6 raz psikałam buksy i inne rośliny. Mam wrażenie, że mają się lepiej


Aniu czy ja się też moge podpiąć i dostać namiary na zrobienie OW
i teraz dopiero widzę jaki rewelacyjny pomysł miałyście z tymi pracującymi cisami!!!!!!!!!!!!!
Naprawdę Ania wielkie ukłony dla Was!!! Kulkowiska masz genialne w przyszlym sezonie spróbję do buksów upolowac jakąś kuleczkę cisową
całuje mocno
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
beata_m 08:23, 27 wrz 2016


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
Aniu a co będzie zamiast nerki?!
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies