Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

mrokasia 08:48, 17 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Zgadzam się z Iwoną co do cisów.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sarenka 09:21, 17 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
No właśnie tam te Hilli były w lepszym stanie, a cena też nizsza.
Wczoraj posadziłam aż dwa te cisy bonwychodzi z tych moich pomiarów,że średnio 2 cichy,przerwa na drzewko,cisy,przerwa, cisy,drzewko,cisy.srednio chyba około 1,5m długości takie kawałki. A jak z Hilli to też tak czy ciągiem?

Widzialyascie może ten moja szkic przyszłej rabaty,żeby tam dać te cisy?
Te co mam mogę posadzić na tą rabatę, przez ten rok mogłyby rosnąć bo ziemia już tam jest gotowa, a w przyszłym może uda się zrobić nowa rabatę( taka podokienna), ale to dopiero jak chodnik będzie zrobiony.

Miałabym.miejsce na rabacie z trawami, ale t m groma siewek jezowek ( takich zwykłych z dużymi liśćmi które sobie wysialam) i one sporo miejsca zajmują,ale ze dwa mogłabym tam dać.
Szkoda,że w zeszłym roku rzucilam się jak szalona ze szpadlem na nowe rabaty o się kontuzji nabawiłam :/
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 09:25, 17 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Iwona,a patrzyłaś może na te Amanogawy? Jal by się udało to w sobotę uda się znowu wpaść, ale to też jak po ogień
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 10:02, 17 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Amanogawy jakoś mi umknęły. Za to widziałam pięknie przebarwione wiśnie płaczące.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 10:14, 17 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
Amanogawy jakoś mi umknęły. Za to widziałam pięknie przebarwione wiśnie płaczące.
A pamiętasz jak się nazywa?

A jak myślisz, po drugiej stronie podjazdu do rozplenic wybierac drzewa też o strzelistym pokroju czy niekoniecznie?
____________________
Magda W samym sloncu
Aurelllia 12:32, 17 paź 2019


Dołączył: 07 lut 2017
Posty: 6092
Te cisy co wstawiłaś są idealne na kule Szukam właśnie takich po szkółkach i sklepach ogrodniczych i wszędzie pionowe...... a zamieniam kule bukszpanowe ze względu na ćmę na cisowe
____________________
Aurelia Ogrodowe kreacje, Wizytówka
sarenka 13:30, 17 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Aurelllia napisał(a)
Te cisy co wstawiłaś są idealne na kule Szukam właśnie takich po szkółkach i sklepach ogrodniczych i wszędzie pionowe...... a zamieniam kule bukszpanowe ze względu na ćmę na cisowe

No widzisz,a a ja żywopłot chciałam one kosztowały po16 zł z kawałkiem, bo promka tam w ogrodniczym jest
____________________
Magda W samym sloncu
April 14:28, 17 paź 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10146
Pytałaś o świdośliwę lamarcką Kupiłam w Duet w Emilianowie, przy trasie S8. To masz chyba po drodze jak się przemieszczasz do Wawy.
____________________
April April podbija las Mazowsze
sarenka 14:37, 17 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
April napisał(a)
Pytałaś o świdośliwę lamarcką Kupiłam w Duet w Emilianowie, przy trasie S8. To masz chyba po drodze jak się przemieszczasz do Wawy.
Nigdy nie byłam w tej szkółce, a to jakieś 15 km. Muszę sprawdzić gdzie to dokładnie jest. Dzięki
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 15:04, 17 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
sarenka napisał(a)
A pamiętasz jak się nazywa?

A jak myślisz, po drugiej stronie podjazdu do rozplenic wybierac drzewa też o strzelistym pokroju czy niekoniecznie?
tam więcej miejsca. Coś bym innego wybrała

Nazwy nie pamiętam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies