Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

Misia 16:13, 09 paź 2019


Dołączył: 11 sie 2017
Posty: 616
Ja tą rabatę już długo planuje, sama już nawet nie wiem ile miałam pomysłów ale teraz to już bym chciała posadzić tak ostatecznie aby nic nie przesadzać, no przynajmniej drzew i krzewów hihi
____________________
Misia - Między brzozami
inka74 19:42, 09 paź 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 14877
tu jest moja Amanogawa z poprzedniej jesieni - żółty z brązem
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6603-przerwa-na-kawe?page=490#post_2
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 20:40, 09 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Misia napisał(a)
Ja tą rabatę już długo planuje, sama już nawet nie wiem ile miałam pomysłów ale teraz to już bym chciała posadzić tak ostatecznie aby nic nie przesadzać, no przynajmniej drzew i krzewów hihi
Misiu-skąd ja to znam.... Mam nadzieję, że się zdecydujesz szybko
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 20:42, 09 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
tu jest moja Amanogawa z poprzedniej jesieni - żółty z brązem
https://www.ogrodowisko.pl/watek/6603-przerwa-na-kawe?page=490#post_2

Bardzo ładne kolorki

Dodam, że Faktycznie Slender urósł
A patrząc na tulipanowca Twojego zaczynam wątpić czy ja widziałam Ambrowca,klona czy może to właśnie tulipanowiec ...z daleka te liście takie podobne
____________________
Magda W samym sloncu
Zana 23:28, 09 paź 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Megi, ja głosuję na Amanogawy. Też bym dała na tę rabatę trzy sztuki.
Parocja piękna, ale może być chyba problemowa w naszym klimacie.
Dlaczego zaplanowałaś tylko jedną sztukę hakone pośród seslerii? Jeżeli chcesz tam jeżówki i rozchodniki to ja bym dała tylko seslerię. Jedna sztuka hakone będzie wyglądała nijako.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sarenka 09:28, 10 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zana napisał(a)
Megi, ja głosuję na Amanogawy. Też bym dała na tę rabatę trzy sztuki.
Parocja piękna, ale może być chyba problemowa w naszym klimacie.
Dlaczego zaplanowałaś tylko jedną sztukę hakone pośród seslerii? Jeżeli chcesz tam jeżówki i rozchodniki to ja bym dała tylko seslerię. Jedna sztuka hakone będzie wyglądała nijako.

Aniu - dzięki waszym głosom będę sadzila 3 sztuki Amanogawy

Tam jest jedną ta hakone ( mam ja od Toszki,ona duża rośnie, ale nie pamiętam jaka, duża ma być i osłonić studzienkę- posadzona jest tak, że będzie na podjeździe . W sumie mogę za jakiś czas ja podzielić i posadzić jeszcze w innym miejscu

Po drugiej stronie podjazdu posadziłam hakone Aureola, w przyszłym roku urosną to zobaczymy jak to będzie wyglądało i czy będzie pasowało
____________________
Magda W samym sloncu
Zakrecona 13:06, 10 paź 2019

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Megi, chociaż u Ciebie jestem na bieżąco

Ale Ty masz wielkie swoje włości, dopiero na tych zdjęciach widać, bo rysunki do mnie słabiej przemawiają
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
sarenka 13:21, 10 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Zakrecona napisał(a)
Megi, chociaż u Ciebie jestem na bieżąco

Ale Ty masz wielkie swoje włości, dopiero na tych zdjęciach widać, bo rysunki do mnie słabiej przemawiają


Madzia, jest 830m z domem. To dużo? Jesteś na bieżąco bo mało pisze i powoli będę przestawać też pisać już chyba wolę czytać i oglądać wątki na O

Już się cieszę na zakup drzew, ale mąż nie pomógł w podjęciu decyzji- czy zamawiać online czy w przyszłym tygodniu pojedziemy do szkolki szybciej by było jakbym zamówiłam pewnie bo to czy uda się pojechać to też nie wiadomo
____________________
Magda W samym sloncu
mrokasia 13:26, 10 paź 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17800
Megi, Ty rób dziewczyno prawo jazdy! Kupicie potem jakieś tanie jeździdło i będziesz niezależna. A i dzieciaki gdzieś zawieźć będzie łatwiej.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
sarenka 14:00, 10 paź 2019


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
mrokasia napisał(a)
Megi, Ty rób dziewczyno prawo jazdy! Kupicie potem jakieś tanie jeździdło i będziesz niezależna. A i dzieciaki gdzieś zawieźć będzie łatwiej.
no miał robić...ale coś nie wyszło...

Jednak przez neta będę musiała zamówić bo to dopiero za dwa tygodnie moglibyśmy jechać do szkółki po drzewa
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies