Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » W samym słońcu

Pokaż wątki Pokaż posty

W samym słońcu

sarenka 09:54, 06 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Ewa, czy mieczyki można sadzić bez podpórek? Utrzymają się?
Czy berberys mogę teraz przyciąć?
____________________
Magda W samym sloncu
Dorii 10:48, 06 kwi 2020


Dołączył: 15 sie 2018
Posty: 4341
Ja nie Ewa ale podpowiem że lepiej jednak podpory dać. Sądzę bez ale się pokładają.
____________________
Ogród na wzgórzu a czasem trochę pod górkę
Anda 11:07, 06 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Dorii ma racje, lepiej dac podporki No chyba, ze masz male odmiany. Glebsze sadzenie tez pomaga

Berberys wg mnie mozna ciac
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Zakrecona 13:20, 06 kwi 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Megi, czytam i jak bym siebie widziała, zakręcona
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
sarenka 13:38, 06 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
No to będę głębiej sadzić i muszę pomyśleć nad podpórkami bo część posadzę przy tarasie jak tylko szałwię stamtąd przesadze czy mogę ją tymczasowo do doniczki posadzić ???


Magda- pwoemCi że cały poprzedni rok dumałam nad tymi drzewami, w tym roku wprowadzam już w czyn swoje plany, chciałbym zaplanować najlepiej jak się da, że kasy nie wyrzucić jak się okaże,że to co mi się podoba to nie da sobie rady na ciężkiej ziemi. Trzymam kciuki za Ciebie! Za siebie też żebym podejmowała śmielej decyzje
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 18:30, 06 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Kiedy perowskia startuje?
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 11:18, 07 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Mam parę bukszpanow, będę je przesadzać, w jakiej odległości posadzić je od kostki? Czy po przesadzeniu mogę je przyciąć i sypnąć nawozu? Nie nawożone były od dawna
____________________
Magda W samym sloncu
sarenka 17:20, 07 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Mam taki plan, żeby pociągnąć tu wzdłuż domu rabatę, ale jest taki problem, że mniej więcej na poziomie tawuły japońskiej spada śnieg z dachu. Na zdjęciu widać trochę,że leży miara i na tej szerokości byłby chodnik- 1 metr od domu.
Na drugim zdjęciu jest zaznaczona szerokość rabaty jaka myślałam by była na całości lub na części. Czy jest sens tu robić rabatę mimo tego sneogu, a jeśli tak to co posadOc na tej szerokości około pół metra kiedy śnieg najwięcej się gromadzi. Nie mam na dachu tych zapór sneigoeych czy jak to się nazywa
Rynna będzie wkopana.

____________________
Magda W samym sloncu
Anda 17:41, 07 kwi 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
A dużo masz tego śniegu zimą?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
sarenka 17:51, 07 kwi 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Dach jest dwuspadowy,jak się zbierze to spada. W tym roku tylko troszeczkę padało. Chyba rok temu śnieg był to sporo spadało.
A tak sobie myslalm,żee bym parę krzaczków pomponelli posadzić chciała,jakieś drzewko, nie za duże, coś zimowziolengo, byliny...mam zagwozdke i nie wiem co zrobić
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies