Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród od nasionka... z widokiem na Lanckoronę

renatamama3 09:31, 11 sie 2015


Dołączył: 26 sie 2012
Posty: 5071
Ale ,będziesz mieć zbiory ,u mnie tylko kilka krzaczków pomidorów chyba 5 i kilka fasoli ,część zjadły ślimaki ,tak samo buraczki i cukinię .W przyszłym roku warzyw już tam nie będzie tylko truskawki i chyba posadzimy borówki .pozdrawiam
____________________
Ogród przy lesie - początek 2012/2013
Karol99 09:32, 11 sie 2015


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
margaretka3 napisał(a)

Może w wyglądzie nie piękniejsze, bo nie takie okrąglutkie i gładziutkie, ale smaczne, i to się liczy!

Karolku, fajne zdjęcie


Dziękuję
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
margaretka3 09:39, 11 sie 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348

Mimo upału coś tam usiłuję robić w ogrodzie, bo przygotowuję miejsce, na które od przyszłego roku chcę przenieść warzywnik. Wybieram perz, a raczej mnóstwo perzu. Uff, ale już jestem na końcówce. I może niedługo pokażę.

Zdjęcie na dziś, bo spodobało mi się połączenie przegorzana i aminka.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
margaretka3 09:44, 11 sie 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
renatamama3 napisał(a)
Ale ,będziesz mieć zbiory ,u mnie tylko kilka krzaczków pomidorów chyba 5 i kilka fasoli ,część zjadły ślimaki ,tak samo buraczki i cukinię .W przyszłym roku warzyw już tam nie będzie tylko truskawki i chyba posadzimy borówki .pozdrawiam

Ze ślimakami i ja walczę, już ich o wiele mniej.
Jeśli potrzebujesz sadzonek truskawek, to mam i mogę Ci dać. Bo z jednego miejsca będę je zupełnie usuwać, żeby zrobić rabatę.
Borówki też chcę kupić, właśnie się zastanawiam, czy lepiej w jesieni, czy dopiero na wiosnę kupić.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
07_Rene 10:16, 11 sie 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Czy to ta piękność z Krzywaczki?
Gosia, daj wskazówki jak zebrać nasiona z rudbeki cherry brandy?
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
margaretka3 10:30, 11 sie 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Tak, Reniu, to ta. Śliczna, zdrowa póki co różyczka.
Wybierasz się w najbliższym czasie do szkółki? Może dziś wstąpię, bo będę jechać do Izdebnika.
Ok, rudbekia cherry na razie kwitnie, zobaczymy, czy zawiąże nasiona.
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
07_Rene 10:34, 11 sie 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
margaretka3 napisał(a)
Tak, Reniu, to ta. Śliczna, zdrowa póki co różyczka.
Wybierasz się w najbliższym czasie do szkółki? Może dziś wstąpię, bo będę jechać do Izdebnika.
Ok, rudbekia cherry na razie kwitnie, zobaczymy, czy zawiąże nasiona.


Na razie za gorąco na wojaże szkółkowe. Jakbyś chciała do mnie zajrzeć "po drodze" to zapraszam

Nigdy nie zbierałam jeszcze nasion z otwartych kwiatów i nawet nie wiem jak mają wygladac
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
margaretka3 10:40, 11 sie 2015


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
07_Rene napisał(a)


Na razie za gorąco na wojaże szkółkowe. Jakbyś chciała do mnie zajrzeć "po drodze" to zapraszam

Nigdy nie zbierałam jeszcze nasion z otwartych kwiatów i nawet nie wiem jak mają wygladac


Ha ha tam więcej cienia mają niż u mnie na działce
Reniu, może w przyszłym tygodniu, zobaczę jeszcze. Do Alinki się też chcę wprosić
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
07_Rene 10:44, 11 sie 2015


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
margaretka3 napisał(a)


Ha ha tam więcej cienia mają niż u mnie na działce
Reniu, może w przyszłym tygodniu, zobaczę jeszcze. Do Alinki się też chcę wprosić


No niby tak, ale smażyc sie w samochodzie.... Jeszcze z moim malcem... Oszczędzam kasę na drzewa które muszę jesienią kupić.

Ty ponoć dzieci wywiozłaś, więc jesteś dyspozycyjna na takie odiwedziny. Zapraszam
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
Iwk4 11:10, 11 sie 2015


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Gosiu, mogłabyś opisać, jak wysiać liatrę?
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies