Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Sprzeczność w ogrodzie

Pokaż wątki Pokaż posty

Sprzeczność w ogrodzie

zoja 09:01, 05 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Sliczny ten niebieski kwiatek czy to haber?
Ptszczoly to chyba tylko zima odpoczywaja... Szkoda, ze my zimy nie przesypiamy
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Jana 11:13, 05 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
zoja napisał(a)
Sliczny ten niebieski kwiatek czy to haber?
Ptszczoly to chyba tylko zima odpoczywaja... Szkoda, ze my zimy nie przesypiamy
zgadza się...w tym roku je nie wysiewałam ale w poprzednich tak...w tym roku mam całe dwa kwiatki....a widziałaś pszczołę na jeżówce? Myślałam że nie żyje a jednak....chyba jej się skrzydełka przykleiły bo gdy ją odwróciłam to wszystko już było ok....a wyglądała jakby leniuchowała....w tym roku nie ma niestety miodu
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 11:16, 05 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Moje nabytki floks który idealnie pasuje do bodziszka też w tym kolorze ...posadziłam je obok siebie i sadziec....też posadzony razem..nie wiem jaka to odmiana
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Jana 11:22, 05 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
I kilka różnych odmian borówek amerykańskich...wyczytałam w Internecie że lepiej mieć kilka różnych odmian bo lepiej owocują...ponieważ jedna Blue crop mi padła dokupiłam takie....przesadziłam jagodę kamczacką która mi nie owocuje i wsadziłam wszystko do kwaśnej ziemi oraz obsypałam korą....no oczywiście robiłam to w 30 stopniach....teraz latam i codziennie podlewam
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
anabuko1 07:50, 06 sie 2017


Dołączył: 28 gru 2013
Posty: 23597
Borówki , fajna sprawa.Mam 5 krzaczków.
Floks ładniutki.
I sadziec, już bardzo ciekawy z tych ciemnych liści.
Fajnie będzie odbijał od zieleni w ogrodzie
____________________
Ania***Dębowe zakątki 2***Dębowe zakątki 1*** Moja wizytówka
Jana 14:51, 06 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
anabuko1 napisał(a)
Borówki , fajna sprawa.Mam 5 krzaczków.
Floks ładniutki.
I sadziec, już bardzo ciekawy z tych ciemnych liści.
Fajnie będzie odbijał od zieleni w ogrodzie
niewykluczam ze jeszcze kiedys dosadzę zobaczę jak te się będą sprawować są na razie tyci....sadziec tez kupiłam dla ciemnych liści ciekawa jestem tylko czy on ma mieć 2 metry?
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Marzenaka 15:00, 06 sie 2017


Dołączył: 22 mar 2015
Posty: 1575
Jana - też ma borówki, będę jeszcze sadzić bo naprawdę fajnie rosną i są owoce. Tylko jedna Blue crop nie ma owoców, a rośnie już chyba czwarty rok.
____________________
Ogród Marzeny
Jana 15:18, 06 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
Marzenaka napisał(a)
Jana - też ma borówki, będę jeszcze sadzić bo naprawdę fajnie rosną i są owoce. Tylko jedna Blue crop nie ma owoców, a rośnie już chyba czwarty rok.
podobno blue crop to krolowa borówek, najlepsza odmiana...niestety mialam dwie ale jedna z nch nie przetrwała zimy...trzymałam je w gruncie w szklarni....ja ne mam ręki do borówek albo coś źle robiłam bo poprzednie teź mi nie przetrwały, teraz o nie dbam....zobaczymy, ciekawa jestem tych liści jesienią 4 lata i też nie owocuje? Nie powiem corce bo ona myśli ze w przyszlym roku będzie zrywać owoce
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
zoja 23:05, 06 sie 2017


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
Oby ładnie rosły i owocowały!
jak wiosna będzie lepsza niż w tym roku byłą to doczekamy się borówek w następnym sezonie - liczę na to

co do jeżówek - ja swoje od momentu pojawienia się pąków co jakiś czas podlewam nawozem do pelargonii albo balkonowych ostatnio czytałam u kogoś, że w szkółce poradzili mu podlewać nawozem do pomidorów
spróbuj - może i Twoje zaczną przyrastać
Macham!
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
Jana 17:15, 17 sie 2017


Dołączył: 23 mar 2015
Posty: 4511
zoja napisał(a)
Oby ładnie rosły i owocowały!
jak wiosna będzie lepsza niż w tym roku byłą to doczekamy się borówek w następnym sezonie - liczę na to

co do jeżówek - ja swoje od momentu pojawienia się pąków co jakiś czas podlewam nawozem do pelargonii albo balkonowych ostatnio czytałam u kogoś, że w szkółce poradzili mu podlewać nawozem do pomidorów
spróbuj - może i Twoje zaczną przyrastać
Macham!
fajnie byłoby gdyby borówki owocowały w przyszłym roku.....ja nie jestem tego taka pewna ale zobaczymy...może dokupię jeszcze ze dwie...czytałam o tym nawozie ale nie stosowałam...przynajmniej znalazłam jedną zaginioną jeżówkę a myślałam że ją ślimaki zjadły
____________________
Sprzecznosc w ogrodzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies