Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

greg66 18:34, 22 wrz 2019


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
Ewo przepiekne zdjęcia ale urokliwa mgiełka prosa najdłużej zatrzymała mój wzrok
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Anda 18:40, 22 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
Waclaw napisał(a)


Ale śliczna u Ciebie MW!
Moja nie dorównuje Twojej. I tyle pąków! Jak często podlewasz tę w donicy?
Jak długo ją masz? Chyba na wiosnę też ją posadzę w donicy u siebie bo piękna jest.


MW dziękuje W czasie upałów podlewałam codziennie. Tak długo jak się dało podlewałam deszczówką, potem wodą z wodociągów. Teraz co parę dni. Sprawdzam wilgotność palcem. W donicy jest teraz chyba trzeci sezon. Co jakiś czas dostaje nawóz płynny organiczny dla róż. Nie stosuję nawozów mineralnych do róż.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:41, 22 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33624
greg66 napisał(a)
Ewo przepiekne zdjęcia ale urokliwa mgiełka prosa najdłużej zatrzymała mój wzrok


Dziękuję . A Ty trawkowy jesteś, więc wiadomo co Ci się najbardziej podoba
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
deszczowymaj 19:40, 22 wrz 2019


Dołączył: 04 gru 2014
Posty: 7729
Ewuś...jaaa Cięęęęę nie mogę ależ Ty masz pięknie
i te zdjęcia mistrzowskie
____________________
JoannaJeżówkowe-Love ***Jeżówkowe-Love wizytówka
Helen 19:59, 22 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8361
Ewa, jak zwykle piękne zdjęcia i kompozycje ogrodowe

Czy różane baty wycina się u dołu? U mnie powyrastały z Eden Rose.
____________________
Helen - Hortensjowo
Waclaw 19:59, 22 wrz 2019


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
Anda napisał(a)


MW dziękuje W czasie upałów podlewałam codziennie. Tak długo jak się dało podlewałam deszczówką, potem wodą z wodociągów. Teraz co parę dni. Sprawdzam wilgotność palcem. W donicy jest teraz chyba trzeci sezon. Co jakiś czas dostaje nawóz płynny organiczny dla róż. Nie stosuję nawozów mineralnych do róż.


Dziękuję Ewa.
Twoje rady zapisuję. Problem mam później żeby w odpowiednim czasie zastosować zapisaną radę a jeszcze większy, żeby pamiętać, że ją mam.
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Helen 19:59, 22 wrz 2019


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8361
I jak to robisz, że limki takie białe?
____________________
Helen - Hortensjowo
anpi 19:59, 22 wrz 2019


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8198
Ewo ,różyczki cudne i bardzo podoba mi się połączenie jażmianki z paprocią.U mnie podobna paproć nie wyszła po pierwszej zimie,zastanawiam się ,czy przymarzła,czy coś zjadło jej korzonki ?
Takie pomarańczowe pomidorki też mam ,bardzo plennnie owocują,ciekawe czy wzejdą z samosiewu jak te zwykłe koktajlowe? Bulwę kosmosu czekoladowego jak będziesz zimowała,bo mam go pierwszy rok.A ten leciutko różowy ,postrzępiony w jakby karbowanej miseczce,to jednoroczny ?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
KasiaLangier 20:02, 22 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Pomidorki, ślinka leci..połączenie jarzmianek i wietlicy zgapiam..spacer po Twoim ogrodzie, to sama przyjemność..
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
Kasia_CS 20:36, 22 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Anda napisał(a)


Chciałoby, ale dopiero pojutrze prawdopodobnie. Wytnę powiększenie ze zdjęcia, na którym ją właściwie całą widać, bo donica na rabacie za różą Young Lycidas.


Wypatrzyłam krzak-ale to Ty ją masz w końcu w gruncie, czy wstawioną w rabatę w donicy.. a może zadołowaną w donicy?
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies