Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 18:36, 01 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
jolanka napisał(a)
Fajny ten pomocnik. Rzeczywiście mógłby ułatwiać doniczkowanie U nas nie widziałam nic takiego a może nie zwróciłam uwagi?
Ewa, widziałaś może „na żywo” róże Tantau Marietta, Moder Art i Sophie Luise? Zamówiłam sobie i chciałabym coś więcej o nich wiedzieć



Jolu, taką wanne widziałam jedynie w tym sklepie. Wolę kupować na żywo, ale nigdzie nie było.

Co do róż, to owszem, widziałam je, ale tylko w takim stanie



Teraz na targach IPM w Essen widziałam te nowości, ale jedynie jako patyczki. Drugi rządek od dołu to Marietta
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 18:38, 01 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
antracyt napisał(a)
Ewa jak Twoja świdośliwa? Mojej za chwilę pączki wybuchną kwieciem


Wiesz, że nie wiem... Musiałabym się jutro wybrać zobaczyć. Stoi na słońcu, więc sama jestem ciekawa, czy już niedługo będzie kwitła. Fajnie masz, że za chwilę zakwitnie
U mnie aktualnie leje. A tak było ładnie do popołudnia...
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 18:40, 01 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11395
A u mnie aktualnie burza i grad
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 18:48, 01 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Jola, ja kupowałam swojego w necie tutaj.
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Aggaa 19:14, 01 mar 2020


Dołączył: 02 paź 2016
Posty: 497
Witaj Ewo. Przyszłam się oficjalnie przywitać, czytam i podglądam z ukrycia Podziwiam za ogrom wiedzy jaką posiadasz i kibicuję w słusznej sprawie
____________________
Aga Z miłości do brzozy
mira 19:36, 01 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)




Poza tym, żeby mi się nie walała tak ziemia po moim stoliku ogrodnika, sprawiłam sobie jeszcze taką pomoc

https://www.gartenbedarf-versand.de/out/pictures/generated/product/1/400_275_100/arbeits-wanne-a.jpg

Fotka własna będzie jak zacznę sadzić nowe kwiatki na wiosnę


Zakupy superowe, ubolewam nad tym że u nas nie ma ani tacek porządnych do wysiewu a o takich to już nie wspomnę.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
galgAsia 19:49, 01 mar 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
mira napisał(a)


Zakupy superowe, ubolewam nad tym że u nas nie ma ani tacek porządnych do wysiewu a o takich to już nie wspomnę.
Mira, są właśnie pokazałam
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
jolanka 19:59, 01 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)
Jola, ja kupowałam swojego w necie tutaj.

Cmok, dzięki
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 20:01, 01 mar 2020


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Anda napisał(a)


Jolu, taką wanne widziałam jedynie w tym sklepie. Wolę kupować na żywo, ale nigdzie nie było.

Co do róż, to owszem, widziałam je, ale tylko w takim stanie



Teraz na targach IPM w Essen widziałam te nowości, ale jedynie jako patyczki. Drugi rządek od dołu to Marietta

W takim razie będę testować sama
Na zdjęciach są piękne, zobaczymy

Asia podała namiary na wanienkę
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
anna_grreen 20:08, 01 mar 2020

Dołączył: 07 mar 2019
Posty: 215
Przepiękne wiosenne zdjęcia i fajne te narzędzia ogrodnicze. Jak będziesz miała czas i nastrój zapraszam do siebie, zaczynam planować jak obsadzić jedną z rabat. Pozdrawiam
____________________
Anna Na zakręcie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies