Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Anda 08:50, 02 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
KasiaBawaria napisał(a)


Ostry jest? Ja mam z tej firmy taki krotki, zaostrzony, tez fajny.


Wygląda na ostry. Kupiłam go ze względu na moją kamienistą glinę. Zdam relację po pierwszych próbach

Krótki zaostrzony, no właśnie też by mi się przydał.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
KasiaBawaria 08:58, 02 mar 2020


Dołączył: 19 mar 2012
Posty: 6443
Wlasnie widze,ze ten krotki jest z tej firmy. Sneeboer Great Dixter Staudenspaten

https://www.golden-rabbit.de/spaten/sneeboer/gartenger%C3%A4t/
____________________
Zapraszam na kawe
Kasya 09:05, 02 mar 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41827
Czy carexy Montana trzeba co jakiś czas dzielić ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mirkaka 09:10, 02 mar 2020


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9528

P.s Wystarczyloby odchudzic corke by nie byla obiektem drwin innych dzieci. Ale to juz Twoj problem i problem Twojego zywienia.



Nie mogę przejść co do tego wpisu obojętnie. Przepraszam Cię Ewo, ale muszę odpisać.
Yoko, wygląd dziecka nie ma nic to do rzeczy, jeśli tego nie rozumiesz to boleję nad Tobą.
Jeśli dziecko wyróżnia się od reszty wrażliwością, zdolnościami, tak było w naszym przypadku, to jest narażone na wykluczenie. Jeśli dziecko wyróżnia się czymkolwiek, a jego wrażliwość nie radzi sobie z otoczeniem, to jest obiektem wszelkiego rodzaju rozgrywek grupy. Wystarczy że grupa zauważy kogoś bardziej nieśmiałego, delikatniejszego.
Jak można pisać takie rzeczy, nie znając prawdziwej sytuacji.??
Powinnaś się wstydzić.

____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
Anda 09:13, 02 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
KasiaBawaria napisał(a)
Wlasnie widze,ze ten krotki jest z tej firmy. Sneeboer Great Dixter Staudenspaten

https://www.golden-rabbit.de/spaten/sneeboer/gartenger%C3%A4t/


Fajny, i fajny sklep tylko ceny trochę mniej fajne
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 09:19, 02 mar 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11588
Fajny ten szpadel. Na mojej glinie już kilka narzędzi połamałam. Pierwsze zakupy (na szybko i byle taniej) padły w boju po kilku użyciach Nauczona doświadczeniem wybieram mocniejsze i sprawdzonych przeze mnie firm.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 09:37, 02 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
antracyt napisał(a)
Fajny ten szpadel. Na mojej glinie już kilka narzędzi połamałam. Pierwsze zakupy (na szybko i byle taniej) padły w boju po kilku użyciach Nauczona doświadczeniem wybieram mocniejsze i sprawdzonych przeze mnie firm.


Właśnie dlatego zmieniam teraz mój park narzędziowy Tylko nie wszystko na raz, a po troszeczku.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 09:47, 02 mar 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33358
Kasya napisał(a)
Czy carexy Montana trzeba co jakiś czas dzielić ?


Nie trzeba, ale można co parę lat. One w naturze też nie są dzielone
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
mira 09:59, 02 mar 2020


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Anda napisał(a)


Miro, jak tak namiętnie butów nie kupuję jak narzędzia ogrodowe. Jeszcze chciałabym taką łopatkę do bylin na krótkim trzonku, ale to może w przyszłym sezonie, bo zbankrutuję

O tacce napisała już Asia


Dzięki znalazłam, ja narzędzia ogrodowe też lubię, teraz przekonałam się do tych drogich, jednak te zakupy muszą być przemyślane, tez mam chrapkę na kilka łopatek.
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Kawa 10:06, 02 mar 2020


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hej Ewunia
nooo łopatka super
ja musze sobie kupić jakiś porządny sekator
widziałam ze pisałaś o jednym
cena trochę dla mnie cieżka do przełknięcia
zobaczymy

macham jakieś fotki byś dała
u mnei anemonów przlaszczek i innych drobnych cebulowych jeszcze nie widać
aż dziwne
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies