Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

TAR 15:13, 03 cze 2020


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7577
sie zalapalam na foty, mak cudny az zaluje ze go nie wzielam ostatnio w ogrodniczym
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Magleska 15:37, 03 cze 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18729
Ewcia fotki pooglądałam wczoraj ,ale dopiero dziś się wpisuję
prześliczne kadry pokazałaś ....warzywniczek mniam
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
nicol21 17:13, 03 cze 2020


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10341
Dobrze, że nadrobiłaś własny wątek!
czyli dalej mamy czekać na szeroki kadr?!
Róże cudniaste, piwonie tez, szałwia mega wypaśna jest
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Basilikum 21:15, 03 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Anda napisał(a)


Izabelo i Kamilko, nasionka pozbieram Przypomnijcie się proszę jeszcze, bo pamięć mam dobrą, ale krótką




a ja wczoraj wypatrzylam jednak chyba orlaye ale narazie same listki, nie jestem dlatego pewna czy to ona.

zaleglosci mam na calym formu, ze do zimy sie nie wyrobie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Monia81 21:31, 03 cze 2020


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
No cudnie Ewuś maczki chwaliłam w tamtym roku, a tu już znowu kwitną, tak ten czas szybko mknie do przodu, pochwalę i w tym, może w przyszłym roku i u mnie się pojawią, bo pięknej są urody buziaki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
hankaandrus_44 21:52, 03 cze 2020


Dołączył: 10 lut 2017
Posty: 7205
Zerszłego lata mnie skusiłaś na maka, i go kupiłam. Będę miała swojego do podziwiania. Kolor raczej niespodzianka, chociaż jakby był jak Twój, to bym się bardzo cieszyła. W tym roku jeden pęd z kwiatem ma być. Ale jeszcze pójdę raz obejrzeć Twojego. Jest cudny.
____________________
Sezon 2017-u Hanusi {ogrodek hanusi jeszcze jeden sezon 2016}
kasia_c 22:54, 03 cze 2020

Dołączył: 27 maj 2015
Posty: 793
Anda napisał(a)
Takie tamy
]


Cóż to za niebieska piękność?
____________________
Kasia_c To miejsce trzeba kochać
Mixtoorka 13:58, 04 cze 2020


Dołączył: 21 kwi 2015
Posty: 3811
Jak pięknie!!! Lady Emma bardzo mi się podoba, jak ostatnio zamawiałam to znów już jej nie było w sprzedaży. Mak rewelacja!! Łączka tworzy klimat. Wszystko pięknie Ci rośnie
____________________
Karolina-Pan Maluśkiewicz
Rench 20:20, 04 cze 2020


Dołączył: 02 wrz 2012
Posty: 9086
Anda napisał(a)
Piwonia Festiva Maxima i warzywniczek

] ]

Piękna ta piwonia.
Kupiłam kolejny raz białą,Duchesse de Nemours. Była z pąkiem,
ale chyba nie zakwitnie,bo ją od razu przesadziłam. Mam nadzieję,że jak w przyszłym roku zakwitnie, będzie to nareszcie biała Dotychczas wszystkie białe, zakwitały wściekłym różem
____________________
Renata`---- RRR - różane rozmaitości ------- A miało być tak pięknie
antracyt 10:40, 05 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11746
Anda, mam różane pytanie
Czy sadzone wiosną róże z gołym korzeniem mogę czymś teraz nawieźć? Normalnie niczym bym w tym roku nie nawoziła, ale są całe w pąkach kwiatowych. Sadziłam je do duzych donic, dostały do środka obornik. Moze je podleję gnojówką z pokrzyw i skrzypu? Czy zostawić tak jak jest, a obornik im wystarczy?
Z góry dziękuję za odpowiedź
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies