Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Helen 21:31, 14 cze 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8354
Ewa, jak tniesz szałwię caradonna po przekwitnięciu?
____________________
Helen - Hortensjowo
Basilikum 21:33, 14 cze 2020


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
gierczusia napisał(a)


No patrz do gorzoły namawiają ...a tak na serio..u mnie już wszyscy dorośli a mnie ślinka leci na samą myśl o tym jak mogą smakować takie naleśniki;( mniammm

Pyszne sa, probuj. U nas czarny bez juz przekwita
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
lilarose 22:46, 14 cze 2020


Dołączył: 13 kwi 2018
Posty: 1561
Ewa, ja w sprawie róż- nawiozłam, tak jak kazałaś wczesna wiosną, obornikiem i wiórkami rogowymi.
I co teraz?
Moje róże jeszcze w pąkach, w blokach startowych ale już,już... Co im teraz zapodać?
Matko, ale jestem podekscytowana, bo jakoś w tym roku naprawdę lepiej wyglądają (tfu, tfu, co by nie zapeszyć)
____________________
Kaśka działeczka w dużym mieście Wątek ogrodu przy Domu Działkowca w moim ROD: ogród przy domu działkowca
Kasiolaaa 07:21, 15 cze 2020


Dołączył: 08 gru 2016
Posty: 5727
Cudenka te maki w zycie nie wiedzialam ze takie istnieją
druga sprawa to taka ze te roze zwlaszcza leh co to za pelna nazwa ? nie znam sie na skrutach ale kolor lisci i kwiatu powala mnie ❤
____________________
KasiolaaaKasiolaaa
Kokesz 12:21, 15 cze 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Mariposa napisał(a)


No tak, znowu zapomniałam o naszych skrzydlatych przyjaciołach (ostatnio codziennie mam naloty szpaków, któregoś dnia naliczyłam ponad 20 sztuk). Niedługo wszystkie moje pożyteczne rośliny (dereń, świdośliwa, borówki, no i planowany bez) będę chybamusiała siatką okryć, bo niczego nie spróbuję nawet

Też mam taki nalot na czereśnię szpaki, gołębie, kwiczoły i gawrony
Codziennie leży mnóstwo podziubanych owoców na ziemi
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
antracyt 12:58, 15 cze 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11739
Anda napisał(a)size=640x424
https://www.ogrodowisko.pl/uploads/p/197/1971538/original.JPG[/img]

Ewa, co jeszcze prócz lawendy masz na tej rabacie? Poszerzyłam swoją lawendową i inspiracji szukam na wypełniacze
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
karo 15:16, 15 cze 2020


Dołączył: 16 lut 2014
Posty: 369
Ewuniu,
zaglądam regularnie, pięknie wszystko rośnie
____________________
Karolina - Moja działka
greg66 19:09, 15 cze 2020


Dołączył: 03 kwi 2018
Posty: 4571
No własnie Ewo co tam masz? Myślę o nowej rabatce w odcieniach niebieskości z dodatkiem np. białej gaury i szukam inspiracji jak zwykle u Ciebie też
____________________
Serdeczności, Grzesiek :). https://www.ogrodowisko.pl/watek/8391-pamietajcie-o-ogrodach
Dorota123 19:37, 15 cze 2020


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Twój ulubiony mak Patty s Plum, u mnie też byłby ulubionym. Jest piękny.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Anda 20:02, 15 cze 2020


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33591
Flower1 napisał(a)

Cześć Ewciu, wpadam się przywitać po dłuższej przerwie a tu dalej piękności czekam na Twoje piękne róże! Pozdrawiam!


Madziu, bardzo się cieszę, że znów tu jesteś Mam nadzieję, że już nie znikniesz na tak długo.


kaz742011 napisał(a)


Tylko na niektórych działa załamująco, jak się do takich cudownych obrazków porównują . Piękności takich jak u Ciebie to ciężko znaleźć.


Oj tam oj tam, Kasiu ja to mały żuczek jestem. Sama wiesz, jakie tu są wypasione ogrody i wyszukane rośliny. Ja już dawno przestałam porównywać, bo nie o to przecież chodzi

Helen napisał(a)
Ewa, czy możesz do mnie zerknąć (w sprawie sadzenia hortensji)?


Byłam
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies