Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Doświadczalnia bylinowo-różana

Pokaż wątki Pokaż posty

Doświadczalnia bylinowo-różana

Waclaw 21:59, 26 paź 2021


Dołączył: 03 sty 2018
Posty: 7171
niektórzy to potrafią robić zdjęcia
____________________
WacławPrzedogródek pod dębem
Agatorek 22:03, 26 paź 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13229
Anda napisał(a)
Chryzantema, kiedys przez pare lat w donicy. Po przesadzeniu do gruntu coraz wieksza i piekniejsza Na ostatniej osmial.



Piękna ta chryzantema . Kolor ma świetny!

Kalaminta trafia na moją przyszłoroczną listę

Fajnie, że pokazałaś takie jeszcze letnio-jesienne fotki . U mnie tylko niedobitki zostały z kwitnących (pojedyncze róże) .
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Alija 22:04, 26 paź 2021


Dołączył: 04 sty 2021
Posty: 8760
Piękne rośliny przepięknie pokazane na zdjęciach. Podziwiam.
Heptacodium bardzo mi się podoba, nie spotkałam nigdzie wcześniej.
Calamintha również.
____________________
Podkarpacie AlicjaZacisze Alicji
Magara 23:20, 26 paź 2021


Dołączył: 27 mar 2018
Posty: 6662
Heh, wiedziałam kiedy stać się córką marnotrawną i wrócić na Forum
Ewcia, pewnie zaległości nie nadrobię, ale te ostatnie zdjęcia i tak dostatecznie motywują
____________________
Magara Magary Dramaty z Rabaty
Mgduska 09:09, 27 paź 2021


Dołączył: 18 sty 2019
Posty: 6370
Anda napisał(a)


No śliczna Ci ona Czy to jest Louise czy Mme Boll? Bo ona u mnie jest już bez liści i przycięta, a u Ciebie ma piękne liście, bardzo lubię liście historycznych
____________________
Sałatka pokrzywowa
Anda 09:58, 27 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
antracyt napisał(a)
Tego było mi trzeba za oknem szaroburo a u Ciebie tyle świeżości
Nie jestem taka pewna, czy heptakodium jest takie mało wymagające... u mnie chyba nie czuje się najlepiej. Twoje wygląda zdrowo i dorodnie.


Muszę przed jesienią trochę ogarnąć te rabaty, zrobić nowe kanciki. Wycinać wszystkiego nie będę, bo owady muszą przecieś gdzieś zimować

Heptakodium u znajomych też mało wymagające. Nie wiem w sumie, dlaczego. Czy ziemia mu odpowiada? U mnie gleba gliniasta, przepuszczalna dzięki dużej ilości kamieni, ph 7.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:01, 27 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
AlinaP napisał(a)
Wiedziałam, żeby w tej chwili włączyć telefon. Ściągnęłam Cię myślami. W związku z heptacodium. Wybrałam mu miejsce, poczekam do wiosny. Jest w powiększonej donicy i teraz obserwuję koniec kwitnienia. Włączę je w istniejącą rabatę. Piękne zdjęcia- jak zawsze.
Pozdrawiam


Cieszę się, że tak się zgrałyśmy Ty też w sumie nie bywasz tu aż tak często.

W szkółce mamy Heptacodium na pniu. Boszsz, jakie piękne, te pnie takie jasne i gładkie. Cudowne.
Dookoła mojego też powstanie rabata
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
antracyt 10:01, 27 paź 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11658
Myślę, że ph ma znaczenie, u mnie raczej kwaśno. Kurcze dałam mu obornik w nogi, chyba niepotrzebnie. Może zabiorę i sypnę popiół?
Mam to samo podejście do jesiennych porządków
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Anda 10:02, 27 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Wiolka5_7 napisał(a)
Ewcia piękny miałaś letni ogród i jesienny także zachwycający a ta chryzantema obłędna w moim kolorze


Dziękuję U Ciebie podobają mi się uporządkowane struktury. U siebie jakoś nie mogę takich skomponować Z chryzantemy bardzo się cieszę. Też lubię ten kolor. Mam nadzieję, że będzie długowieczna.

____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Anda 10:04, 27 paź 2021


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33474
Basieksp napisał(a)
Jak zwykle pięknie oj przydał się taki zastrzyk pozytywnej energii jaką nam zapodałaś tymi fotkami i lato i jesień cudne


Dziękuję Basiu. Twoja jesień bardziej mi się podoba. U mnie jest już dużo cienia w ogrodzie o tej porze roku. Słońce tylko na części i tylko godzinkę przed zachodem.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies