Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Księżycowy...

Pokaż wątki Pokaż posty

Księżycowy...

Wendy79 09:54, 03 paź 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
effka napisał(a)
Agnieszko, podobają mi się Twoje typu, Maćka niezbyt. Jeśli chodzi o dopasowanie do bryły budynku oba chyba są ok. Kolor na pewno bardziej szary niż drewniany.


Kolor na pewno będzie ciemny szary, tak jak reszta. Maciek mówi, że mój typ jest za nowoczesny.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
mira 10:07, 03 paź 2018


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Trzymam stronę męża - kolor dopełni spójności - tak mi się zdaje no i patrzyłam na domek ogrodnika to też się liczy
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Monia81 10:11, 03 paź 2018


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8016
Wiesz co jak kolor będzie szary to ja bym wybrała propozycję jednak Twojego Maćka, pod domek ogrodnika kolorystycznie bym zrobiła. Mi akurat się podoba
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Pszczelarnia 10:20, 03 paź 2018


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Jestem za wyborem Maćka. Ładnie zgra się z domkiem ogrodnika (tym bym się kierowała bardzo). Powinny być w tym samym stylu.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
sylwia_slomc... 15:16, 03 paź 2018


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81963
Wendy79 napisał(a)


Miro, prawie mnie nie było u siebie w tym sezonie, u innych owszem bywam regularnie
Dzisiaj wykopuję dalie i mieczyki, będę próbowała przechować je w piwnicy u mamy. U nas miejsca dogodnego brak.

Ostatnie działania ogrodowe w warzywnym: wykopać resztę buraków i "zasłoikować", resztki marchewki do zamrażarki. Pietruszkę chyba , jak co roku zostawię na nać - i tak miałam jej mało.
Kapustnych zimowych w tym roku brak.Koper zbiorę i do mrożenia. Por lichy, sama nie wiem co z nim zrobić. Z selera jak co roku, tylko liście mam, korzenia się nie umiem dochować.
Posadzić czosnek.
Przyciąć maliny jesienne, letnie powycinać, te co owocowały.
Plewienie, wapnowanie.
I tyle...
Można myśleć o kolejnym sezonie

A na pewno siejesz seler korzenny? Bo jest odmiana naciowa.....
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Wendy79 22:17, 03 paź 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
sylwia_slomczewska napisał(a)

A na pewno siejesz seler korzenny? Bo jest odmiana naciowa.....


Na pewno
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
Wendy79 10:36, 04 paź 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
effka napisał(a)
Agnieszko, podobają mi się Twoje typu, Maćka niezbyt. Jeśli chodzi o dopasowanie do bryły budynku oba chyba są ok. Kolor na pewno bardziej szary niż drewniany.


mira napisał(a)
Trzymam stronę męża - kolor dopełni spójności - tak mi się zdaje no i patrzyłam na domek ogrodnika to też się liczy


Monia81 napisał(a)
Wiesz co jak kolor będzie szary to ja bym wybrała propozycję jednak Twojego Maćka, pod domek ogrodnika kolorystycznie bym zrobiła. Mi akurat się podoba


Pszczelarnia napisał(a)
Jestem za wyborem Maćka. Ładnie zgra się z domkiem ogrodnika (tym bym się kierowała bardzo). Powinny być w tym samym stylu.



Kobiety Kochane, za Wasze głosy serdecznie dziękuję. Chyba widać czyja wersja wygrała

Czekam na lepszą pogodę do działania, przynajmniej kręgosłup odpocznie chwilę, bo rwa coś tam się znowu odzywa. W sobotę planuję przekopanie warzywnego.

W między czasie zapoznaję się z dziełem mistrzów, a że w obcym mi języku, to trochę mi to czasu zajmie.




____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
margaretka3 12:57, 04 paź 2018


Dołączył: 26 lut 2014
Posty: 5348
Aguś, jak cudownie wygląda już Twój ogród! To zdjęcie ze szronem - bajeczne.

Mogę poprosić na priv. namiary na cisy?
____________________
Gosia - Ogród od nasionka z widokiem na Lanckoronę
Wendy79 13:01, 04 paź 2018


Dołączył: 25 mar 2015
Posty: 3203
margaretka3 napisał(a)
Aguś, jak cudownie wygląda już Twój ogród! To zdjęcie ze szronem - bajeczne.

Mogę poprosić na priv. namiary na cisy?


Dziękuję Gosiu

Priv poszedł.





Muszę popracować nad osią widokową do warzywnego.
____________________
Agnieszki i Maćka Księżycowy... Założyć ogród to uwierzyć w jutro. Audrey Hepburn
eVka 13:27, 04 paź 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
Piękne ujęcie. Kojarzy mi się z angielskimi ogrodami, cudnie co tam się wspina po pergoli? róże?
____________________
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies