Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Kokesz 19:24, 01 sty 2020


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6690
Miałam w pierwszym roku kalinę burkwooda Anne Russel. Dostałam za symboliczną złotówkę ze szkółki bo ktoś ją mocno poturbował i nikt jej nie chciał kupić.
Ładnie przezimowała, wypuściła wiosną listki i mój eM cofając się przy kopaniu, nadepnął na nią i złamał ją do końca w miejscu szczepienia Wsadziłam ten ułamany patyczek do ziemi ale zmarniała
Myślałam, że go zamorduję

Jak jestem wiosną w Botaniku, to zawsze wsadzam nos w kalinę, przepięknie pachnie i w lilaka meyera też
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
galgAsia 19:34, 01 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No to już wiem, że nie zakwitnie na pewno w tym roku... Nic to, poczekam do kolejnej wiosny...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
wiklasia 19:42, 01 sty 2020


Dołączył: 13 maj 2016
Posty: 1956
Haniu pomyślności w Nowym Roku. Wielu powodów do radości w sercu. I zdrowia niezawodnego
____________________
Wiklasia Jak feniks z popiołów
Gruszka_na_w... 19:43, 01 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22082
galgAsia napisał(a)
No to już wiem, że nie zakwitnie na pewno w tym roku... Nic to, poczekam do kolejnej wiosny...


Może Ci sprawi niespodziankę i pączek zakwitnie jesienią. U mnie dwa rozwinęły się w listopadzie.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
galgAsia 19:47, 01 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Och, Ty potrafisz pocieszyć...!
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Gruszka_na_w... 19:49, 01 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22082
Kokesz napisał(a)
Miałam w pierwszym roku kalinę burkwooda Anne Russel. Dostałam za symboliczną złotówkę ze szkółki bo ktoś ją mocno poturbował i nikt jej nie chciał kupić.

Myślałam, że go zamorduję

Jak jestem wiosną w Botaniku, to zawsze wsadzam nos w kalinę, przepięknie pachnie i w lilaka meyera też


Męża szkoda. Pewnie sam skamieniał ze strachu.
Mnie się podczas sadzenia ułamał kawałek wiąza/u. Niecenzuralne słowa się wymsknęły.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 19:52, 01 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22082
wiklasia napisał(a)
Haniu pomyślności w Nowym Roku. Wielu powodów do radości w sercu. I zdrowia niezawodnego


Feniksie nasz kochany! Dziękuję i odwzajemniam dobre myśli.
Osobiście sobie życzę, aby pojawiły Ci się nadwyżki czasu. Może Ci się częściej uda bywać na forum. Bo my tu tęsknimy za Tobą.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margerytka40 20:01, 01 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Haniu wpadam odmeldować się w nowym roku i podziękować za arcyciekawy wątek. Bardzo dużo korzystam na podczytywaniu Twoich rozmyślań i cieszę się, że się nimi dzielisz z nami tu, na forum. Nie zawsze komentuję ale cichaczem biorę sobie pod rozwagę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Gruszka_na_w... 20:08, 01 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22082
galgAsia napisał(a)
Och, Ty potrafisz pocieszyć...!


Polecam się na przyszłość.
Moje ulubione motto życiowe to:
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 20:10, 01 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22082
Margerytka40 napisał(a)
Haniu wpadam odmeldować się w nowym roku i podziękować za arcyciekawy wątek. Bardzo dużo korzystam na podczytywaniu Twoich rozmyślań i cieszę się, że się nimi dzielisz z nami tu, na forum. Nie zawsze komentuję ale cichaczem biorę sobie pod rozwagę


Niedługo zacznę się dzielić wiedzą z dziedziny geriatrii.
Serdeczności przesyłam. I wciąż mocno kibicuję.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies