Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu- to tam- łopatkę mam !

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu- to tam- łopatkę mam !

Margerytka40 20:17, 01 sty 2020


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14758
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Niedługo zacznę się dzielić wiedzą z dziedziny geriatrii.
Serdeczności przesyłam. I wciąż mocno kibicuję.


jakoś trudno mi sobie to wyobrazić. A z drugiej strony taka wiedza też każdemu się przyda. U mnie w tym roku cyferka z przodu już się zmienia, może czas już zacząć przyswajać wyżej wymienioną wiedzę
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
pestka56 22:15, 01 sty 2020


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4460
Ależ zaglądam z ciut podszytą zazdrością ciekawością. Podoba mi się co zrobiłaś z ogrodem. Tyle, że nie piszę, nie komentuję, bo tylko bym „ćwierkała” radośnie i zanudzała ochami
____________________
Kasia
Gruszka_na_w... 13:10, 03 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Asiu, oby jak najdłużej problemy geriatryczne były poza nami.

Pestko Doceniam.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Zakrecona 13:15, 03 sty 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Witaj Haniu w Nowym Roku!

Co tam cyferka, serce najważniejsze
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
Gruszka_na_w... 13:17, 03 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Czekajcie, a będzie wam dane.
Dzisiaj wreszcie można było złożyć, na razie prowizorycznie, do kupy gwiazdkowe prezenty.

Informacja dla GalgAsi: misa jest bytem odrębnym.



Chwilowo za podstawkę robił kafel. Szukam stalowej formatki, nadgryzionej zębem rdzy.



Teraz trzeba znaleźć odpowiednia miejscówkę. Mnie kusi front. Połowa obawia się wędrujących złomiarzy.

____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Gruszka_na_w... 13:17, 03 sty 2020


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
Zakrecona napisał(a)
Witaj Haniu w Nowym Roku!

Co tam cyferka, serce najważniejsze


Serce jak dzwon, póki co.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
antracyt 13:34, 03 sty 2020


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11683
Ale się ostatnio zegarów słonecznych na forum pojawiło. Istna moda na nie - i dobrze bo piękne są Bardzo ładny postument. Nowoczesny, ale fajnie współgra z zegarem. Ciekawa jestem jak uda Ci się połączyć te dwa odcienie rdzy - podstawka będzie spoiwem.
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
galgAsia 13:38, 03 sty 2020


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
No, koleżanko, cudny ten Twój bliźniak!!! Jak tylko przyjdzie mój, to się też pochwalę Na razie czekam na kuriera Patryka
Fajnie, że misa jest mobilna, można pokombinować...
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Zakrecona 13:46, 03 sty 2020

Dołączył: 11 maj 2018
Posty: 2417
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)


Serce jak dzwon, póki co.


Przypomniała mi się reklama z Kwiczołem i Pyzdrą

Teraz dopatrzyłam zegar, piękny
____________________
Magda Ogrodowo zakręcona
anka_ 13:52, 03 sty 2020


Dołączył: 24 sty 2012
Posty: 5340
Ale cudne ... zarówno zegar jak i podstawa.
____________________
Anka Kiedyś będzie tu ogród "Będziesz mieć w życiu ciężkie chwile, ale to one własnie zawsze są tym, co pozwala otworzyć oczy na znaczące rzeczy w twym życiu, których wcześniej nie mogłeś dostrzec" Robin Williams
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies