Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

m_gocha 23:40, 02 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
hanka_andrus napisał(a)
Miszmaszu tu nie widzę, tylko piękne krokusowe łany! Jajo też super i dodatek właśnie takiego hiacynta, podkreślał jego urodę. Pozdrawiam
Haniu ale z Ciebie skowronek Ja to raczej jestem typem sowy . Wieczorem mam największy przypływ energii i gdyby nie to że trzeba rano wstać do pracy i jakoś funkcjonować to mogłabym siedzieć do póżna w nocy A mój miszmasz w tytule wątku bardziej miał oznaczać że mam wszystkiego po trochu ale staram się to trzymać w ryzach Pozdrawiam i dzięki za odwiedziny i miłe słowa
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 23:46, 02 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
mira napisał(a)
Krokusy uwielbiam i ja. Cudniaste masz i piekne kolorowe.
Te ciasteczka to pierniczki ? śliczne.

Nie pikuj stipy bo za mała, ciut ziemi można dodać ale nie za wiele. Pikowanie tych niteczek nie jest trudne. Patyczek od szaszłyków i starannie wyciągnąć korzonek to ważne. Ale u Ciebie za wcześnie no i raz jeszcze uważać z nadopiekuńczością z wodą - to jakbym i do siebie gadała.

pozdrawiam
Tak to pierniczki - na każde święta mus zrobić Mirko jak myślisz czy mogę stipę zostawić po kilka w tych doniczkach bez pikowania? Teraz już jest nieco większa - nawet pojawiają się już drugie żdżbła
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 23:50, 02 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Marzenaka napisał(a)
Jakie ładne krokusy! Ja nie mam w swoim ogrodzie żadnego, nie sadziłam na jesień ale kto wie co za rok będzie ciasteczka apetycznie wyglądają (też robiłam), jajo świetne! Powiedz, co zrobiłaś z cebulami hiacyntów? Zastanawiam się co z moimi zrobić, czy mają szansę na przyszły rok?
Marzenko koniecznie wsdż krokusy ale najlepiej te wielkokwiatowe - są bezproblemowe a jakie piękne wiosną... Hiacynty w jaju jeszcze kwitną ale potem wsadzę do gruntu
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
kasja83 08:12, 05 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Dzień dobry.Macham na szybko z pracy-choć widzę, że Wy nocne sowy jesteście
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
zszywka 19:55, 05 kwi 2016


Dołączył: 02 cze 2015
Posty: 1212
Gosiu cudowne krokusy!

____________________
Patrycja Zszywkowy ogród marzeń
paulina_ns 20:17, 05 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Ale masz piękna kolekcje krokusow...ehh ja swoje wsadzilam na jesień i gdzieś zaginęły, były dzisiaj w szkółce po 5 zł, ale moim zdaniem cena trochę duża, tym bardziej,że już przekwitaly, ale na jesień na pewno zakupie! Pozdrawiam.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
m_gocha 22:41, 05 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
kasja83 napisał(a)
Dzień dobry.Macham na szybko z pracy-choć widzę, że Wy nocne sowy jesteście
Macham również. Ja jedynie późnym wieczorem mam trochę czasu na Ogrodowisko Byłam u Ciebie i czekam na uchylenie rąbka tajemnicy
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 22:43, 05 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
paulina_ns napisał(a)
Ale masz piękna kolekcje krokusow...ehh ja swoje wsadzilam na jesień i gdzieś zaginęły. Pozdrawiam.
Paulinko zdecydowanie polecam wielkokwiatowe. Może Ci nornice zżarły cebulki krokusów? A jak z innymi cebulowymi?
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
kasja83 12:41, 06 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
m_gocha napisał(a)
Macham również. Ja jedynie późnym wieczorem mam trochę czasu na Ogrodowisko Byłam u Ciebie i czekam na uchylenie rąbka tajemnicy


Gosia dziś będę uchylać-ale to też późnym wieczorem, jak dzieci zagonię do łóżek, bo wcześniej to też biada zajrzeć na O.
To zapraszam
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
paulina_ns 09:00, 07 kwi 2016


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
m_gocha napisał(a)
Paulinko zdecydowanie polecam wielkokwiatowe. Może Ci nornice zżarły cebulki krokusów? A jak z innymi cebulowymi?


No właśnie inne są! Zaginęły tylko te krokusy i różowe tulipany, więc dziwne wielokwiatowe są większe? Ostatnio w szkółce widziałam przepiękne białe i właśnie te fioletowe w paseczki, ale były dużo większe niż zwykle krokusy.
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies