Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Izoldka 09:09, 07 kwi 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
Witaj! Ile krokusów - piękne Ja też na jesieni posadziłam ich sporo, ale nie dość, że wzeszło tylko kilka to jeszcze wszystkie białe... A sadziłam wiele kolorów
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
m_gocha 09:26, 07 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Izoldka napisał(a)
Witaj! Ile krokusów - piękne Ja też na jesieni posadziłam ich sporo, ale nie dość, że wzeszło tylko kilka to jeszcze wszystkie białe... A sadziłam wiele kolorów
Witaj Izo To faktycznie dziwne... Raczej krokusy określam jako bezproblemowe. A białe krokusy są piękne, takie eleganckie z zwłaszcza wsadzone w coś zielonego
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Izoldka 09:49, 07 kwi 2016


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 217
m_gocha napisał(a)
Witaj Izo To faktycznie dziwne... Raczej krokusy określam jako bezproblemowe. A białe krokusy są piękne, takie eleganckie z zwłaszcza wsadzone w coś zielonego


Mam je wsadzone w trawniku i faktycznie pięknie wyglądają w zieleni
____________________
Iza - Ciężkie pięknego początki
07_Rene 23:22, 09 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Witam sąsiadke-) z której części Małopolski jestes?
Piękny masz już ogród podziwiam bo wiem że cięcie roślin jest bardzo pracochłonne. Wrócę tu
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
07_Rene 23:22, 09 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
Witam sąsiadke-) z której części Małopolski jestes?
Piękny masz już ogród podziwiam bo wiem że cięcie roślin jest bardzo pracochłonne. Wrócę tu
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
m_gocha 23:54, 09 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
07_Rene napisał(a)
Witam sąsiadke-) z której części Małopolski jestes?
Piękny masz już ogród podziwiam bo wiem że cięcie roślin jest bardzo pracochłonne. Wrócę tu
Dzięki Renatko i zapraszam. Ja o rzut beretem od Joli, Pauliny i Kamili A Ty?
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
07_Rene 09:02, 10 kwi 2016


Dołączył: 03 sty 2014
Posty: 5269
m_gocha napisał(a)
Dzięki Renatko i zapraszam. Ja o rzut beretem od Joli, Pauliny i Kamili A Ty?


Bliżej Krakowa
Wczoraj na telefonie nie mogłam napisać więcej, a nie chciałam zgubić Twojego wątku Każdy ogród można dopieszczać w nieskończoność, ale Ty masz już pięknie w wielu miejscach. Najbardziej podoba mi się, że Twój ogród jest niepowtarzalny i oryginalny przez te niesamowicie cięte rośliny.
Z tyłami, tam gdzie orzech, do podjęcia masz trudne decyzje, ale myślę że uda Ci się połączyć estetykę z użytecznością terenu. Murek byłby chyba faktycznie najlepszym rozwiązaniem - jestem za Pozdrawiam

ps. Sąsiadami to się zbytnio nie przejmuj, nie jesteś sama
____________________
Renata Buszując w zbożu i kukurydzy
jolka 09:19, 10 kwi 2016


Dołączył: 25 sie 2012
Posty: 5502
Gosia, Ty się mnie ostatnio pytałaś o namiary na dobrą ziemię ogrodową.
eM. pojechał wczoraj na targi do instytutu i wynalazł tam taką lokalną firmę: http://kompostech.pl/
Mieli kompost sprzedawany na metry sześcienne, ponoć przepiękny. Cena fajna, zresztą doczytasz sobie na stronie. Planujemy się tam przejechać w tym tygodniu.

Macham, miłej niedzieli



____________________
Ogród wśród pól i wiatrów
kasja83 17:57, 10 kwi 2016


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
No ja też Gosiu podkreślam sąsiedztwo
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
m_gocha 23:03, 10 kwi 2016


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
jolka napisał(a)
Gosia, Ty się mnie ostatnio pytałaś o namiary na dobrą ziemię ogrodową.
eM. pojechał wczoraj na targi do instytutu i wynalazł tam taką lokalną firmę: http://kompostech.pl/
Mieli kompost sprzedawany na metry sześcienne, ponoć przepiękny. Cena fajna, zresztą doczytasz sobie na stronie. Planujemy się tam przejechać w tym tygodniu.
Macham, miłej niedzieli

Dzięki Jola Wygląda ciekawie, chociaż jak poczytałam jakie przyjmują odpady (rozumiem, ze z tego pochodzi ten kompost) to trochę się przeraziłam. Muszę tam podjechać. Gdyby Twój eM zrobił rozeznanie to daj mi znać Pozdrawiam
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies