Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą

m_gocha 22:26, 29 sie 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Monika

Asia! Masz rację Trawiasto jest bosko!

Ania Pospacerowałam i ja i niedziela miło upłynęła . Pozdrawiam cieplutko! Często zaglądam do Twojego ślicznego Kamiennego...

Kasia! Dokładnie to samo pomyślałam Sporo nasadzeń bym w tych ogrodach uzupełniła m. in. trawami i bylinami

Kamila! Byłaś w tych ogrodach? Wstyd przyznać ale byłam po raz pierwszy a to prawie rzut beretem od nas A gdzie kupowałaś tego rozchodnika?

Mira! Zdjęcia oczywiście wrzucę do tego wątku, który mi podałaś w linku - nawet nie wiedziałam, że taki istnieje
Ogrody biblijne to bardziej coś dla ducha... Tam ogrodowo spodobały mi się głównie owe obwódki bukszpanowe oraz niektóre dzieła z metaloplastyki
Ogrody sensoryczne oczywiście zdecydowanie bardziej ogrodowe, choć przyznam, że nie zwaliły mnie z nóg Być może zbyt wielkie były moje oczekiwania... i zbyt duży apetyt po buszowaniu po Ogrodowisku
Oczywiście świetna inicjatywa, pomysł... Ale jeżeli chodzi o aranżacje roślinne to wiele ogrodów na O. jest bardziej przemyślanych, zadbanych i bogatych w cudne nasadzenia.
Ale super, że powstają takie ogrody, że zmienia się na plus nasze otoczenie na bardziej estetyczne
Mam nadzieję, że z czasem ogrody te będą się rozwijać, dojrzewać....


____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 00:40, 30 sie 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Wrzosowisko u mojej siostry... W realu piękniejsze niż na fotkach



____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
paulina_ns 06:39, 30 sie 2017


Dołączył: 26 sie 2013
Posty: 11355
Gosiu wstyd się przyznać, ale jeszcze w Muszynie nie byłam przepięknie widzę tam jest i coś dla mnie hihi może uda nam się jeszcze w niedzielę tam przejechać a wrzosowisko u Twojej siostry Bomba! Pięknie wygląda, widać,że ma siostra rękę do roślin pozdrawiam!
____________________
Małymi kroczkami do celu, wizytówka
Margerytka40 09:11, 30 sie 2017


Dołączył: 12 lip 2016
Posty: 14761
Piękne to wrzosowisko. Chyba skuszę się na wrzosy też choć jakoś do tej pory nie chciałam
____________________
ASIA-Ogród w remoncie+Całkiem nowy mimo, że stary, po ogrodowiskowym remoncie (już prawie)
Monia81 09:16, 30 sie 2017


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Cudnie wygląda to wrzosowisko u siostry może i ja się skuszę na wrzosy, raz jeszcze spróbuję, bo zachwycają mnie te obrazki
____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
kasja83 11:11, 30 sie 2017


Dołączył: 09 lis 2015
Posty: 8961
Przekaż siostrze, że ma piękne wrzosowisko!Piękne wrzosowe poduchy.
____________________
Kasja-Nowocześnie u Kasji - kiedyś będzie
patrycja 20:08, 30 sie 2017


Dołączył: 17 sty 2017
Posty: 3331
Matulu kochana Jakie piękne wrzosowisko, jakie wielkie.Zachwycające
____________________
Patrycja mój ogródek
pestka56 19:07, 31 sie 2017


Dołączył: 17 sie 2016
Posty: 4463
Jak patrzę na te wrzosy, nachodzi mnie znowu chętka, choć kiedyś się wycofałam z pomysłu na wrzosowisko
____________________
Kasia
m_gocha 23:44, 05 wrz 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Paulina! Oj chyba nie wybrałaś się niedzielę do Muszyny bo pogoda była wyjątkowo paskudna . Moją siostrę zaraziłam tym naszym bakcylem ogrodowym i też całe dnie grzebie w ogrodzie Wrzosy ma wyjątkowo piękne - zdjęcia nie do końca oddają ich urok

Asia wrzosy są cudne... Może faktycznie skusisz się na nie? Jeżeli masz miejsce słoneczne, miejsce nie podmokłe, glebę przepuszczalną... to sadź
A na tej fotce na pierwszym planie ogromny wrzosiec - już ma pąki, ale kwitnąć będzie na wiosnę



Monika! Mi w tym roku po zimie część wrzosów padła a wrzośce wszystkie a były naprawdę spore. Wtedy obiecałam sobie "zero wrzosów i wrzośców" ale jak widzę te u siostry to zaczynam się łamać
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
m_gocha 23:55, 05 wrz 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Kasia! Dzięki w imieniu siostry

Patrycja!

Kasia! Mam dokładnie to samo

A tutaj fotki wrzosowiska z lipca



Nawet jak nie kwitną to wrzosowisko też jest piękne
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies