Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Skarbonkowy ogródek

Pokaż wątki Pokaż posty

Skarbonkowy ogródek

JoannaDe 23:15, 03 cze 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Margerytka40 napisał(a)
Hosty fajnie tam wyglądają i wiesz co ,też nie lubię kwitnących a tak w ogóle to mam deja vu ,też kombinuję z kulkami i hostami


Czyli nie ja jedna
Ale kwiaty zostawiłam do wazonu


Podziwiałam u Ciebie twoją prace ale się nie odezwałam bo na szybcika. A dzisiaj ogrodowy ddzień miałam.

Padam więc na dzisiaj mówię dobranoc
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
mrokasia 23:21, 03 cze 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
JoannaDe napisał(a)


Kasiu, ja jednak się skłaniam bardziej do lini prostych. Ciągnie mnie do geometrycznych, symetrycznych nasadzeń. Na razie chcę iść w tym kierunku. Najwyżej będę zmieniać jak po kilku sezonach stwierdzę że to nie to


Jak geometrycznie to rządek jest super . I wtedy rzeczywiście bez kwiatów. Ale jestem w szoku, że u Ciebie już hosty tak kwitną. U mnie dopiero w pąkach a i to nie wszystkie...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 09:03, 04 cze 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Asiu, jak Cię ciągnie to nie ma rady ale tak uczciwie Ci powiem, że wg mnie, do porozrzucanych kulek porozrzucane hosty bardziej by pasowały niż uszeregowane.
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Kawa 09:10, 04 cze 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
hosty bardzo rozjaśniły to miejsce ! zdecydowanie lepiej
ja chyba też nie dałabym ich w linii prostej
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
nicol21 10:54, 04 cze 2018


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10277
Hosty świetnie rozjaśniają rabatę
teraz pomału kupuj i sadź to co rabatę ma wypełnić i niech sobie spokojnie rośnie. Jak już nasadzić to powtykaj stipę to tu to tam żeby powiązać rabatę w całość. Fajnie wyjdzie.
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
HannaR 17:11, 04 cze 2018


Dołączył: 09 cze 2013
Posty: 1446
Też nie pasują mi te hosty w linii ciągłej. Jakby co, hosty łatwiej się przesadza niż bukszpany .

____________________
Hania: Okno na ogród... Ucieczka na wieś
JoannaDe 11:28, 05 cze 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
mrokasia napisał(a)


Jak geometrycznie to rządek jest super . I wtedy rzeczywiście bez kwiatów. Ale jestem w szoku, że u Ciebie już hosty tak kwitną. U mnie dopiero w pąkach a i to nie wszystkie...


W tym roku to i mnie hosty zaskoczyły. Doszłam do wniosku ze im nie patelnia szkodzi a woda
U mnie wcale nie podlewane, deszczu było bardzo nie wiele a one rosną jak gloopie. Po przesadzeniu nawet listków nie zwiesiły. Tfu tfu oby tak dalej
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 11:31, 05 cze 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
makadamia napisał(a)
Asiu, jak Cię ciągnie to nie ma rady ale tak uczciwie Ci powiem, że wg mnie, do porozrzucanych kulek porozrzucane hosty bardziej by pasowały niż uszeregowane.


Jakos porozrzucanych nie umiem sobie wyobrazić. Tam za wiele miejsca wbrew pozorom nie ma a chciałam jeszcze trawy i coś kwitnącego na wiosnę dosadzić

Nie ma rady, musi tak zostać
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 11:32, 05 cze 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Kawa napisał(a)
hosty bardzo rozjaśniły to miejsce ! zdecydowanie lepiej
ja chyba też nie dałabym ich w linii prostej


i Ty Brutusie przeciwko mnie

____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
JoannaDe 11:34, 05 cze 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
nicol21 napisał(a)
Hosty świetnie rozjaśniają rabatę
teraz pomału kupuj i sadź to co rabatę ma wypełnić i niech sobie spokojnie rośnie. Jak już nasadzić to powtykaj stipę to tu to tam żeby powiązać rabatę w całość. Fajnie wyjdzie.


Na stipe w tym roku miałam focha a ona rozsiała się jak durna Na razie powtykam i zobaczę jak to będzie grało.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies