Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród z uśmiechem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród z uśmiechem

jolanka 09:56, 19 kwi 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
vita napisał(a)


Chętniej jedzą na ziemi, ziarna, słoninka, jabłka Zdecydowanie muszę się podciągnąć w tej dziedzinie. U mnie słonina dynda podwieszona pod koroną drzew. Czyż
Gdybyś odnalazła te strony o których wspomniałaś, to byłabym bardzo wdzięczna za podesłanie.
Wszyscy trąbią o przerabianych u Ciebie rabatach, pamiętam, że wspomniałaś Też jestem ciekawa.

Nawet nie wiesz ile ja się naczytałam o tych ptasich zwyczajach, co, komu, ile i czego
Uwielbiam książki, programy, audycje Kruszewicza. Tu, na Ogrodowisku, moim ptasim guru jest Bogdzia. Skoda, że tak rzadko teraz tu bywa.
Vita, ten mój niby atlas zaczyna się na stronie 1511 ale nie jest tak non stop tylko z przerywnikami. Nie mogę Ci podlinkować bo piszę z tabletu. Tamte zdjęcia niekoniecznie są najlepsze a pokazują raczej kto mnie odwiedza w ogrodzie. Od tamtej pory „dołączył” jeszcze JER i MYSIKRÓLIK.
Zamarzyło mi sie zrobić każdemu z tych moich ptaszorków jedno zdjęcie portretowe ale takie PIKNE, z charakterem. Kilka już mam.
A co do nowych rabatek to jak napisałam wcześnie Hani, będę oczywiście pokazywać postępy ale najpierw muszę sie za nie zabrać
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 09:58, 19 kwi 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
April napisał(a)



To zdjęcie powinno mieć tytuł - jestem piękny, podziwiaj

Jolu, jak zwykle zdjęcia ptaków wspaniałe.
Teraz czekamy na zdjęcia z ogrodu w większej ilości

Nooo, celebryta jestem,
Dzięki Jolu. Mam nadzieje, że będzie co pokazywać.
Do zobaczenia
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
jolanka 10:01, 19 kwi 2023


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
galgAsia napisał(a)
Jolu, witaj
Z wiosną wracają zimowe śpiochy (mówię to ja, co przez pół roku się nie odzywała...)
Ptaszęta cudne, jak zawsze, chociażby dla nich warto mieć ogrody. A teraz czekamy na całą resztę

Hej, hej
My to jak ptasie powroty z ciepłych krajów (tylko to raczej kocyk przy kominku)
Asiu, masz rację, warto mieć dla nich ogrody, nie ma większej radości i nagrody za posadzone rośliny.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
TAR 10:19, 19 kwi 2023


Dołączył: 16 sie 2016
Posty: 7268
Ptaki jak zawsze obłedne. A ogrod znajac Ciebie bedzie jeszcze piekniejszy niz byl.
Z ciekawostek ptasich pierwszy raz mialam okazje zobaczyc na zywo czajkę, ciekawe ptaki. Niestety bez zdjecia, tylko przez szybe autka przyuwazylam, jechalam jako psazer wiec wiecej szans na podziwianie bylo.
____________________
Ogrod nad bajorkiem
Kasya 10:21, 19 kwi 2023


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41812
jolanka napisał(a)

Nie tylko, a ambrowce? A magnolie?

Rabaty pokażę jak zacznę w końcu je odsądzać, na razie to tylko przebrane separatorem miejsca. Ale trawnika prawie o połowę mniej

I drzewa pewnie ci juz bardzo urosły
Pokazuj trochę więcej szerszych kadrów
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
mrokasia 10:36, 19 kwi 2023


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Ja muszę koniecznie do Ciebie przyjechać!!! Te zmiany bardzo mnie ciekawią .
Będziesz miała nowy stary ogród!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
inka74 11:29, 19 kwi 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
jolanka napisał(a)
cudne te twoje fruwające ale ta sikora modra mnie normalnie rozwaliła. Ma tak bojową minkę - złapałam jedzenie i co mi zrobisz?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 11:33, 19 kwi 2023


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Jola, bliskie mi jest co pisałaś o braku serca do ogrodu... Mam nadzieję, że jednak w tym roku uda się z większą werwą podziałać. Póki co to odchorowuje to co do tej pory zrobiłam
Do tej pory zdjęcia ptakom robiłam telefonem, ale chyba wyjmę aparat i będę próbowała je uchwycić. Masz jakiś sposób żeby zdążyć uchwycić je nim odlecą?
____________________
Magda W samym sloncu
Catalinasdiary 11:54, 19 kwi 2023


Dołączył: 05 lip 2016
Posty: 1120
Witaj Jolu! jak miło oglądać Twoje zdjęcia ptaków, tyle ich masz w ogrodzie, podziwiam niezmiennie. Bardzo jestem ciekawa zmian ogrodowych, mam nadzieję że róże zostaną
____________________
Kasia Podmiejski ogród Cataliny Mazowsze
Makao 20:07, 19 kwi 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 3980
No witaj Joluś. Miło że wróciłaś
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies