Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Iwony II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Iwony II

Iwk4 23:13, 01 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
_Martini_ napisał(a)
A Sapporo? Nie wiem czego szukasz, ale one są białe, a w dodatku zaczynają od koloru żóltego

Ooo, te wczoraj na jakimś wątku widziałam. Podobne pokrojem do Minuet. Takie kielichy.
edit: poprawiłam nazwę
Doll's Minuet

____________________
Ogródek Iwony II
Iwk4 23:16, 01 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Anda napisał(a)
Ja tam wcale nie chcę się tak ograniczać Raz się żyje

Tych wymienionych róż niestety nie mam, ale od dawna „choruję” na Lady Emma Hamilton. Widziałam ją gdzieś kiedyś i wpadłam Na pewno ją kiedyś posadzę. O Lady of Shalott też czytałam tylko dobre opinie.
Ogólnie to Angielki i róże historyczne przeważnie podbijają moje serce ogrodnika

Ewa, będę szukać, może wpadną mi w ręce. Muszę sobie zapisać w notatniku w telefonie
____________________
Ogródek Iwony II
_Martini_ 23:47, 01 maj 2018


Dołączył: 07 lut 2016
Posty: 3143
Iwk4 napisał(a)

Ooo, te wczoraj na jakimś wątku widziałam. Podobne pokrojem do Menuet. Takie kielichy.

A u mnie nie widziałaś? To zapraszam jesienią dosadzam więcej, bardzo jestem z nich zadowolona.
____________________
Martyna, Na huśtawce miło płynie czas...
Iwk4 00:08, 02 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Aniu, tak, planuję sznurek. Widziałam na filmmiku.
Wiesz, znowu dziś myślałam o tobie, jak pielilan w ogrodzie. I znowu nie odpisalam. Przepraszam. Zabrakło mi dnia i jak usiadłam wieczorem, zwyczajnie zapomniałam.
Z tymi pretami może być niebezpiecznie, szczególnie przy moim wzroku.
____________________
Ogródek Iwony II
m_gocha 00:19, 02 maj 2018


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3544
Iwonko ależ Twój wątek pędzi
Zainteresował mnie ten kawał drewna. Jesienią ścięliśmy spory orzech. Miał on dla mnie wartość sentymentalną. Chciałabym wykorzystać spore kłody w domu lub w ogrodzie. Ciekawa jestem jakim preparatem Twoje drewno było olejowane i czy musi ono być całkiem już wysuszone. O ile dobrze widać na Twoim zdjęciu zostawiona jest częściowo kora. Czy to nie wpływa na żywotność tego drewna
____________________
Ogrodowy miszmasz... pod kontrolą ;)
mirkaka 05:56, 02 maj 2018


Dołączył: 09 lut 2015
Posty: 9659
Iwonko, pytałaś u mnie o te białe tulipanki, niestety nie znam nazwy ale jak dziewczyny opisują jak kwitną Sapporo to myślę że moje są właśnie te. Na początku wydają się delikatnie żółte potem bieleją.
Też mam zwykłe żółte od 20 lat. Ciągle się mnożą ale je po zaniku liści wykopuję co kilka lat.
Bardzo ciekawy ten kawałek drewna może szkoda go na ławkę?
____________________
Mirka Wszystkiego po trochu pomorskie
bacowa 06:08, 02 maj 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Mam takie samo doświadczenie z kręconymi drutami , są niebezpieczne.

Iwona do tunelu foliowego to sznurki zastosuj , najlepiej się sprawdzają.
MirellaB 07:05, 02 maj 2018


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Iwk4 napisał(a)

Ooo, te wczoraj na jakimś wątku widziałam. Podobne pokrojem do Menuet. Takie kielichy.
Menuet


Iwonka to nie są tulipany odmiany Doll's Minuet.
Ale Twoje też piękne
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Iwk4 10:40, 02 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Mirelko tak. No widzisz, nazwę przekrecilam, ha, ha
Dzięki, ze czuwasz.
____________________
Ogródek Iwony II
olga80 09:06, 03 maj 2018


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Iwonka u Ciebie jak zwykle gwarno.Ogród w wiosennej odsłonie pięknie się prezentuje.
Zapisałam sobie nazwę twojej magnolii chcę dokupić 2 do ogrodu i szukam sprawdzonych odmian.
Dzisiejszej nocy było u nas dość mocna burza i ulewa a jak u Was?
____________________
Teresa Moje małe królestwo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies