Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 07:43, 07 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Z samych tyłów zdjęcia tylko te bo lekki sajgon tam obecnie jest. Trzeba omijać kadry. Sprzątam przód i znoszę na tył
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:46, 07 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
I to tyle na dziś. Może jak słońce któregoś dnia wyjdzie to aparatem cyknę ku pamięci lepsze fotki. Miłego poniedziałku
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 07:46, 07 wrz 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8347
Powiem Ci, Iwonka, że bardzo mi się u Ciebie podoba. Chyba dlatego, że ja tez lubię dużo chciejstw i lubię upychać kolanem
____________________
Helen - Hortensjowo
Gosiek33 07:48, 07 wrz 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Mam podobne odczucia co do komponowania rabat. Wiosną mam łyso wszędzie i czekam aż coś się pokaże. Teraz widać jak się porozrastało
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasya 07:59, 07 wrz 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42163
Bardzo ci się rabaty porozrastaly mi to się bardzo podoba
Co masz pod żwirkiem na placyku ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Magleska 09:27, 07 wrz 2020


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18682
Iwonka
ja jedynie dostrzegłam zamienionego eska miejscami no i parę drobiazgów ,ale za bardzo nie rozpoznaje co to za roślinki

możesz być z siebie dumna -dopicowałaś ogródek na maksa -bardzo mi się u Ciebie podoba

bardzo chciałabym zobaczyć na żywo Twój raj -bo jest co oglądać
a fotki na pewno nie oddają jego uroku .....jeśli kiedyś się wybiorę w Twoje strony ,to wpraszam się na kawę i oczywiście zapraszam do mnie

cienista -nie widać bałaganu-jest boska ....

jedynie poprawiłabym linie rabat w niektórych miejscach-ale tak tylko kosmetycznie ....bez jakiś większych drastycznych zmian ....
Twój eM powinien być z Ciebie dumny

ale się rozpisałam przy poniedziałku -u mnie od wczoraj leje ....więc nic nie robię
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 10:41, 07 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Helen, cieszę się, że się podoba ja jestem typowym miłośnikiem roślin i nie wstydzę się tego. Lubię pełne rabaty, wylewającą się z rabat roślinność, faktury i kolory. Z kapką stylu formalnego. Bliżej mi umiłowaniem do ogrodów angielskich niż holenderskich.

Gosiu, dokładnie tak. Jak jest łyso to trudno sobie wyobrazić jak to może wyglądać.

Kasia, mam matę. Tam gdzie rośliny w żwirku to maty nie ma ale pod kołem jest. Nie robiłam tam podsypki z piasku więc na gołej ziemi żwir. A ty myślisz o swojej ścieżce koło basenu?

Madzia zapraszam serdecznie myślę, że z rabatami i ich kształtami powoli doszłam do ładu. Idealnie nie jest ale... Nie musi być. W końcu muszę coś zostawić na następny rok do roboty )) na cienistej jest bajzelek skrzętnie omijany na zdjęciach. Przenoszę rośliny z rabaty na której ma powstać placyk i doły są, doniczek mnóstwo itp.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 12:30, 07 wrz 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42163
inka74 napisał(a)
Helen, cieszę się, że się podoba ja jestem typowym miłośnikiem roślin i nie wstydzę się tego. Lubię pełne rabaty, wylewającą się z rabat roślinność, faktury i kolory. Z kapką stylu formalnego. Bliżej mi umiłowaniem do ogrodów angielskich niż holenderskich.

Gosiu, dokładnie tak. Jak jest łyso to trudno sobie wyobrazić jak to może wyglądać.

Kasia, mam matę. Tam gdzie rośliny w żwirku to maty nie ma ale pod kołem jest. Nie robiłam tam podsypki z piasku więc na gołej ziemi żwir. A ty myślisz o swojej ścieżce koło basenu?

Madzia zapraszam serdecznie myślę, że z rabatami i ich kształtami powoli doszłam do ładu. Idealnie nie jest ale... Nie musi być. W końcu muszę coś zostawić na następny rok do roboty )) na cienistej jest bajzelek skrzętnie omijany na zdjęciach. Przenoszę rośliny z rabaty na której ma powstać placyk i doły są, doniczek mnóstwo itp.

Tak, na wprost altanki będzie chyba żwir, przy trawniku trawa
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
inka74 16:59, 07 wrz 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
słońce wyszło...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
sarenka 17:07, 07 wrz 2020


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Iwona, pokażesz tego graba o którym pisałaś?
Plecy odpuszczają, tylko noga nie chce działać, ale powoli zacznę chyba coś robić żeby wrzesień przez palce nie przeleciał. W przyszłym tygodniu podjadę do Radzymina, może znajdę coś co mi w oko wpadnie
____________________
Magda W samym sloncu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies