Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 19:42, 28 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiu trzymam kciuki bo ciemierniki cudne są.

Tarcia, ty już z drzewami to u siebie chyba powinnaś uważać co prawda te moje to głównie mikrusy lub średniaki ale wiesz, to też tak 3 na szerokość do 10 metrów wysokości.

Reni żółty po prawej jest oczar Arnold Promise. W tym roku ma tylko delikatnie czerwone obwódki liści. Reszta żółto-zielonkawa.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 19:54, 28 paź 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8322
Ależ mi się u Ciebie podoba Rewelacyjnie pokazałaś cały ogród, wiele zdjęć musiałabym cytować
A ta huśtawka zrobiona przez eMa solidna i bardzo ładnie wygląda...

Pięknie
____________________
Helen - Hortensjowo
anpi 20:38, 28 paź 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
Widzę, że główka ciągle pracuje! Ile ja takich niby nie pracowitych kółek robię po ogrodzie...Ale muszę zacząć chodzić z notesem, bo czasem mam tyle różnych pomysłów, że potem zapominam, co wymyśliłam
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
inka74 20:39, 28 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Helen, dziękuję ja to już bym chciała zobaczyć ogród tak za rok, dwa jak roślinki nabiorą masy. Mam cichą nadzieję że już w następnym sezonie rabatu nabiorą masy.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:45, 28 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
anpi napisał(a)
Widzę, że główka ciągle pracuje! Ile ja takich niby nie pracowitych kółek robię po ogrodzie...Ale muszę zacząć chodzić z notesem, bo czasem mam tyle różnych pomysłów, że potem zapominam, co wymyśliłam
Chyba wszystkie tu tak mamy ja notuję, stąd listy zadań na następny sezon
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
BKosimkArt 20:58, 28 paź 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
inka74 napisał(a)
Co do spamu zdjęciowego - to niestety zajmuje dużo czasu. Raz na miesiąc jak będzie co to postaram się wrzucić ale częściej nie ma co i nie ma kiedy.

Przy okazji czy ktokolwiek wie co to może być za trawka? Jest miękka, delikatna. W lato ma kolor szarej zieleni, teraz dostała takich kolorków. Jakoś pod palczatkę jakąś mi pasuje ale nie kwitnie. Niska jest. Całość 20-30 cm. Kupiłam jako rozplenica nn...

Też bym stawiała na palczatkę... moja w tym roku nie kwitła...
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
anpi 21:04, 28 paź 2020


Dołączył: 11 sty 2018
Posty: 8169
A tą czaplę(?)na pieńku wypatrzyłam dopiero za trzecim razem Któż to taki rzeźbiarz?
____________________
Ania(lubelskie) Za drzwiami do ogrodu... | Wizytówka
Gosiek33 05:28, 29 paź 2020


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
inka74 napisał(a)
Co do spamu zdjęciowego - to niestety zajmuje dużo czasu. Raz na miesiąc jak będzie co to postaram się wrzucić ale częściej nie ma co i nie ma kiedy.

Przy okazji czy ktokolwiek wie co to może być za trawka? Jest miękka, delikatna. W lato ma kolor szarej zieleni, teraz dostała takich kolorków. Jakoś pod palczatkę jakąś mi pasuje ale nie kwitnie. Niska jest. Całość 20-30 cm. Kupiłam jako rozplenica nn...



kojarzy mi się z Siroco, u mnie w tym roku słabo wygląda.
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
inka74 06:40, 29 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
BKosimkArt napisał(a)

Też bym stawiała na palczatkę... moja w tym roku nie kwitła...
podobna w dotyku właśnie ale pokrój inny od tych co mam. Gosia chyba odkryła co to
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:43, 29 paź 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
anpi napisał(a)
A tą czaplę(?)na pieńku wypatrzyłam dopiero za trzecim razem Któż to taki rzeźbiarz?
Aniu kupiłam na All..o. To był element ławki. Facet takie cuda piłą łańcuchową wycina.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies