Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

jolanka 16:57, 25 kwi 2021


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16467
Też mam tę szczepioną kojou no mai ale moja już przekwitła niestety, kwiaty mam jeszcze na tej nieszczepionej. One mogłyby kwitnąć cały czas, prawda? piękne są
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
antracyt 17:50, 25 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11668
Bardzo ładna ta wisienka. Zostanie taka kompaktowa?
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
Magleska 17:54, 25 kwi 2021


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18518
Śliczny nowy zakup -niech zdowo rośnie i kwitnie bardzo długo i jakie tulipanki masz piękne
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Wiolka5_7 17:59, 25 kwi 2021


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20501
Piękna wisienka
A moja Kiku nie daje oznak życia
zaczyna się u Ciebie tulipanowy spektakl
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
Agatorek 20:35, 25 kwi 2021


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13268
mrokasia napisał(a)
Ależ Ci się piękna sztuka trafiła!!! Ja czekam na swoją, ciekawe jaka przyjdzie... Aż zaczynam sobie w brodę pluć, że kupiłam online...


Kasiu, ja swoją tez kupiłam online i przyszła bardzo ładna. Mam jedno zdjęcie u siebie, mogę jeszcze jutro zrobić, jak chcesz

Iwonka, bardzo ładną kupiłaś , i super pasuje na rabacie
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
frezja 21:02, 25 kwi 2021


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Te wiśnie mają coś w sobie...u mnie odmiana Fukubana.
Rabata z tulipanami cud-miód...
____________________
Ewa - Ogrodowy song
inka74 22:02, 25 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wisienka zbiorowo dziękuje ona rzeczywiście ma ładny kształt korony. Zobaczymy jak później będzie rosła.
Na razie zkażdej strony prezentuje się nieźle. To był dobry pomysł aby ją tu wrzuć.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:07, 25 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Wiolka5_7 napisał(a)
Piękna wisienka
A moja Kiku nie daje oznak życia
zaczyna się u Ciebie tulipanowy spektakl
u mnie na razie strajkuje tamaryszek. Ale to może być moja nadgorliwość. Strasznie mi się rozlazł na boki i mnie drażnił więc na jesieni go mocno przycięłam. A trzeba było poczekać i walić sobie po łapach. Ale liczę, że może odbije. Może twoja Kiku jeszcze odżyje?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:24, 25 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dziś trochę leniwy dzień. Plan minimum zrobiony ale frontowa nadal nie skończona. Czegoś mi tam brakuje. Tulipany nie pozwalają mi ocenić przestrzeni dostępnej prawidłowo. Trochę mnie to wkurza. Ustawiam doniczki i nie widzę oczami wyobraźni efektu. Na razie więc zrobiłam ten element planu, którego jestem w miarę pewna. Część bezpośrednio pod katalpami. Trafiła tam mahonia o miękkich i długich liściach, dereń i hortensje Strong Anabelle. Jedna własna sadzonka i jedna kupiona. Zobaczymy, czy teraz po przesunięciu i dodaniu kwaśnej ziemi ruszą z kopyta czy nadal będą wegetować. Oczywiście aby wsadzić te rośliny musiałam przenieść kilka innych. Bukszpan na pniu poleciał na rabatę tam gdzie wisienka w miejsce hortensji. Kilka roślin musi gdzieś się znaleźć na rabacie frontowej ale nie wiem gdzie. W tzw. międzyczasie pstryknęłam kilka zdjęć.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:27, 25 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies