Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 16:13, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
popcorn napisał(a)
Miałam to samo. Śpię jak dziecko odkąd się rozwiodłam hahaha

Generalnie nie otaczanie się toksycznymi ludźmi bardzo bardzo pomaga. Z większościa pozostałych rzeczy dużo łatwiej sobie poradzić... trzymam kciuki...
ja musiałabym się po pierwsze rozwieźć a po drugie i chyba w moim przypadku dużo ważniejsze - zmienić pracę. Bo dziecko i matka jest nie do wymienienia ale oni nie są toksyczni a bardziej mają swoje problemy, które niestety są moimi problemami, no bo tak. W pierwszych dwóch jestem już na granicy i w jednym z nich podjęłam kroki zmierzające do wymiany. Ale nie chcę wymienić na cokolwiek a na coś co przyniesie mi zadowolenie. Na razie nic coby mnie porywało nie ma. Zastanawiam się coby się nie przebranżowić i wrócić do tego co lubiłam najbardziej robić. Ot, taki kryzys wieku średniego ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 16:15, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
April napisał(a)


Dużo tego potrzebujesz? Przyjedź do mnie, mam obydwie. Porównasz sobie. Heufleriane z pewnością mogę dzielić. Jesienna młoda ale jak nie potrzebujesz dużo to też coś uskubiemy.


Pisałaś w Kruklandii
Buziol, będę pamiętała, że ją masz. Jakaś taka ogólnie i jedna i druga jest fajna. Mam w sumie z 10 sadzonek obu, zagospodaruję to co mam i zobaczymy ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
MiluniaB 16:26, 23 kwi 2021


Dołączył: 29 lip 2020
Posty: 3387
Nie ma się co męczyć z bezsennością. Przerabiałam to nie raz. Odkąd biorę tabletkę na sen (na receptę) śpię spokojnie i rano budzę się wyspana.

U mnie tulipany już ładnie kwitną - wstawiłam fotki - zajrzyj
____________________
Milunia - Milunia w ogrodzie - z widokiem na rozlewisko ; * Wizytówka *
tulucy 16:46, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12901
inka74 napisał(a)
w jednym z nich podjęłam kroki zmierzające do wymiany. Ale nie chcę wymienić na cokolwiek a na coś co przyniesie mi zadowolenie. Na razie nic coby mnie porywało nie ma. Zastanawiam się coby się nie przebranżowić i wrócić do tego co lubiłam najbardziej robić. Ot, taki kryzys wieku średniego ))


Przybij piątkę, Siostra
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 10:28, 25 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dziś mimo -1 w nocy teraz jest piękne słońce. Idę za chwilę do ogrodu
Zobaczcie jakie cudo udało mi się upolować. Widziałam ją już w kilku ogrodach - wisienka Kojou no mai. Zakochałam się

Wisienka trafiła na rabatę z rdzawym kołem. Tak jak i dwie małe kulki z cisa. Brakowało mi na tej części środkowej rabaty jakiegoś kształtu. Jeszcze do wymiany pójdzie tu hortensja na pniu. Jest za wysoka na to miejsce. Mała roszada tu będzie.


A to mój dzisiejszy plac zabawy. Muszę dokończyć rabatę na froncie chyba w końcu mam plan jak to finalnie ma wyglądać.


Miłej niedzieli!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Johanka77 10:50, 25 kwi 2021


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Piękna!
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
sarenka 10:53, 25 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
Super wiśnia, śliczne ma kwiatuszki
.widziałaś może gdzies w ogrodniczych wiśnie Royal Burgundy?
____________________
Magda W samym sloncu
Anna_I 11:18, 25 kwi 2021


Dołączył: 06 sty 2021
Posty: 256
inka74 napisał(a)
Dziś mimo -1 w nocy teraz jest piękne słońce. Idę za chwilę do ogrodu
Zobaczcie jakie cudo udało mi się upolować. Widziałam ją już w kilku ogrodach - wisienka Kojou no mai. Zakochałam się




Śliczna, rzeczywiście Ja już jak trafię do szkółki to najwięcej Umbraculifera, a te karłowe schodzą moment
____________________
Wśród brzóz i pól...kiedyś będzie i ogród
mrokasia 11:59, 25 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18025
Ależ Ci się piękna sztuka trafiła!!! Ja czekam na swoją, ciekawe jaka przyjdzie... Aż zaczynam sobie w brodę pluć, że kupiłam online...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 12:20, 25 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41983
Widziałam na pniu, bardzo fajne z takimi nieregularnymi gałązkami, ciekawe jak będzie rosła, ty ja pewnie chcesz ciac ?
Rozczochrana może być fajna
Ja kupiłam malutka do donicy
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies