Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

popcorn 07:47, 23 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Próbuj, Iwona. Nie spanie to masakra, potem cały dzień trzeba jakoś przetrwać a następnej nocy jest jeszcze gorzej. Mi pomaga dobrze się zmęczyć, ogródkowo, czy właśnie spacer. Ale najbardziej pomaga mieć normalnych ludzi dookoła i wsparcie... i nie borykanie się z przypadkami beznadziejnymi...

trzymam kciuki.
____________________
Mój nowy ogródek
sarenka 07:53, 23 kwi 2021


Dołączył: 19 mar 2015
Posty: 6601
inka74 napisał(a)
Karola, obawiam się że u mnie bez farmakologii się nie obejdzie. Wczoraj już na wieczór poszłyśmy z psiapsiółką na spacer, taki ponad godzinny, koło 5 km. Dotlenienie powinno pomóc ale nie pomogło. Może joga, na medytacje raczej się nie nadaję. Znów jest za dużo na raz w jednym czasie i jeszcze ta pandemia, nie ma jak wyjechać a mnie nosi. I to strasznie.

Też mam ten problem i niestety leki biorę bo bez snu nie potrafię funkcjonować... medytacja fajna rzecz, mogę Ci podlinkowac jeślibyś się chciała zdecydować
____________________
Magda W samym sloncu
inka74 07:53, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Mam właśnie niestety wszystko to, o czym piszesz. Powoli rozwiązuję problemy. Bo nie wszystko na raz, zakopałabym się. Ostatnio u mnie deszczowo lub zimno więc nie do końca można było mówić o robocie w ogrodzie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 07:54, 23 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41980
inka74 napisał(a)
Spać nie mogę wieczorem potrafi mnie ściąć szybko ale budzę się po 2-3 godzinach i potem następne 2-3 nie jestem w stanie zasnąć. Na razie niewiele pomaga...

Mam podobnie
Melatonina nie pomaga może prędzej melisa
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
antracyt 08:02, 23 kwi 2021


Dołączył: 15 maj 2019
Posty: 11670
inka74 napisał(a)
Spać nie mogę wieczorem potrafi mnie ściąć szybko ale budzę się po 2-3 godzinach i potem następne 2-3 nie jestem w stanie zasnąć. Na razie niewiele pomaga...

Skąd ja to znam...
____________________
Zuzanna Zieleń, drewno i antracyt , Ogród wakacyjny
mrokasia 08:08, 23 kwi 2021


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18023
inka74 napisał(a)
Spać nie mogę wieczorem potrafi mnie ściąć szybko ale budzę się po 2-3 godzinach i potem następne 2-3 nie jestem w stanie zasnąć. Na razie niewiele pomaga...


Boszszsz, mam to samo... ledwo dociągam do 22 a o 2 w nocy się budzę i nie mogę zasnąć przez 2-3 godziny choć oczy mi się kleją więc nawet czytać nie mogę za bardzo... masakra. Na palcach jednej ręki mogę policzyć noce w ciągu roku, podczas których przespałam więcej niż 6h ciągiem. Melatonina, Forsen i inne takie dostępne bez recepty nie pomagają... i niestety, z wiekiem robi mi się coraz gorzej .
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Kasya 08:11, 23 kwi 2021


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41980
mrokasia napisał(a)


Boszszsz, mam to samo... ledwo dociągam do 22 a o 2 w nocy się budzę i nie mogę zasnąć przez 2-3 godziny choć oczy mi się kleją więc nawet czytać nie mogę za bardzo... masakra. Na palcach jednej ręki mogę policzyć noce w ciągu roku, podczas których przespałam więcej niż 6h ciągiem. Melatonina, Forsen i inne takie dostępne bez recepty nie pomagają... i niestety, z wiekiem robi mi się coraz gorzej .

Musimy się na jakieś spotkanko umówić...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
popcorn 08:14, 23 kwi 2021


Dołączył: 05 sie 2011
Posty: 33171
Miałam to samo. Śpię jak dziecko odkąd się rozwiodłam hahaha

Generalnie nie otaczanie się toksycznymi ludźmi bardzo bardzo pomaga. Z większościa pozostałych rzeczy dużo łatwiej sobie poradzić... trzymam kciuki...
____________________
Mój nowy ogródek
April 13:56, 23 kwi 2021


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10213
inka74 napisał(a)
a pokażesz swoją Heuflerianę? Ona bardzo duża rośnie? zastanawiam się bo z tego opisu to wynika, ze spora i mam zagwostkę gdzie ją dać

Która ładniejsza? Jesienna czy Heufleriana? sadzonki tej drugiej mam dorodniejsze w przesyłce


Dużo tego potrzebujesz? Przyjedź do mnie, mam obydwie. Porównasz sobie. Heufleriane z pewnością mogę dzielić. Jesienna młoda ale jak nie potrzebujesz dużo to też coś uskubiemy.


Pisałaś w Kruklandii
____________________
April April podbija las Mazowsze
inka74 16:03, 23 kwi 2021


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No właśnie dziewczyny, spotkanie... Jeżeli którakolwiek ma ochotę przejechać się do Wołomina czy okolic to ja po weekendzie majowym jestem w domu. W weekend też jestem, nigdzie nie jedziemy ale są już pewne plany porobione. Także wiecie, można jakiś objazd szkółkowy zapodać. Podjechałabym do ZP, powiem szczerze, nie wiem czy jest już sens ale mnie nosi. Tulipany już u mnie kolorek pokazują, myślę, ze za tydzień to powinno fajnie wyglądać o ile nie zmrozi...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies