Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 23:24, 28 lut 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
No i krokusy się pojawiły



przepraszam ale padam, reszta jutro...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Agatorek 00:36, 01 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
inka74 napisał(a)
Mam ich sporo w ogrodzie, ponad 40 sztuk.


Wow, liczba imponująca

Pięknie swieci też Twój Arnold , moja Diane jest malutka i z daleka trudno dojrzeć. Musze chyba nabyć jakiegoś żółtego


Jakbyś jeszcze nie doczytała na forum, to 5.08.2023 szykuje się forumowe spotkanie w Przypkach. Zapoczątkowane przez poznańskie (i okoliczne) dziewczyny .

Szczegóły tutaj
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Makao 06:28, 01 mar 2023


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4182
Śliczny luty masz. A trawa jaka zielona. To jak wiosna. Do tego oczar kwitnie. No ślicznie.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
inka74 06:37, 01 mar 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Aga, żółte mocniej kontrastuje. Arnolda wyjątkowo lubię bo bardzo wcześnie zaczyna kwitnąć. Dianę też mam ale ta jej czerwień jest widoczna dobrze dopiero z bliska. Mam ją na ciemnym płocie. Diany mam w sumie 2, też na razie malutkie. Jedną na pniu a drugą formuję na wąskie drzewko. Kupiłam w ubiegłym roku Jelenę ale ona zamiast na taki pomarańczowy kolor się wybarwiać to żółta jest. Może ma tak na początku. Diana też zmienia barwę.

O spotkaniu wiem tylko... mam wtedy wakacje. Zobaczymy czy uda mi się dojechać. Będę próbowała.

I wiesz co, muszę ci się przyznać, że tak mi się spodobały twoje zamówione klatki, że sobie takie zamówiłam na taras
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:43, 01 mar 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Makao napisał(a)
Śliczny luty masz. A trawa jaka zielona. To jak wiosna. Do tego oczar kwitnie. No ślicznie.
Ania, na żywo gorzej to wygląda ale dopiero wieczorem pokażę całą prawdę Mnie już denerwuje bałagan na rabatach a do posprzątania potrzebuję 2 cieplejsze weekendy. A tu przymrozek za przymrozkiem. Dziś mam wszystko oszronione i brak czasu na zdjęcia. Lecę do pracy bo wizytację mam władzy najwyższej więc jest stan gotowości wprowadzony.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Ewik 20:03, 01 mar 2023


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
inka74 napisał(a)
Ciemiernikoza pospolitus się objawia na tym etapie zimy Zależy która kruszyna. Mam 2 odmiany. Taka zwykła, szeroka u góry i łysa z dołu ma się nieźle mimo drastycznego ogołocenia korony. Druga, kolumnowa, słabo przyrasta


Polecałaś mi kiedyś tą kolumnową , wtedy posadziłam wiśnię , teraz ponownie szukam kolumnowego drzewka i sobie o niej przypomniałam , myślę też o ambrowcu kolumnowym .Oczar w tym wydaniu zółtego tez mi pasuje .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Agatorek 23:34, 01 mar 2023


Dołączył: 17 gru 2020
Posty: 13275
inka74 napisał(a)


O spotkaniu wiem tylko... mam wtedy wakacje. Zobaczymy czy uda mi się dojechać. Będę próbowała.

I wiesz co, muszę ci się przyznać, że tak mi się spodobały twoje zamówione klatki, że sobie takie zamówiłam na taras


Super . Ja planuję w swoje wstawić lebiodki Dingle Fairy. Mam je na rabacie i bardzo lubię, są zwiewne i urocze.

Na chwilę obecną wybieram się do Przypek, ale wiadomo, czasami pewnych spraw się nie przeskoczy.
Wakacje planuję na jesień, tradycyjnie.
____________________
Agnieszka ***** Ogród z zegarem ***** Pura vida Kostaryka ***** Hawaje
Martka 09:49, 02 mar 2023


Dołączył: 10 wrz 2015
Posty: 7135
Arnold Promise rozświetla cudnie! Omg, na baczność było zatem?
Wyjście do ogrodu oznacza, że w ręku mam albo aparat, albo sekator. Jedno albo drugie, a jak już aparat, (nie komórkę), to eksperymentuję do bólu, potem wracam do domu, oglądam na monitorze, w międzyczasie jeszcze raz wyskakuję, grubsza sprawa, potrzebuje tej godziny-dwóch
Właśnie te zimne weekendy, nie ma kiedy w to przedwiośnie zająć się ogrodem, w tygodniu robota, albo tabuny innych spraw, ech. Jeszcze zdążymy Czekam na Twoje tulipany!


inka74 19:59, 03 mar 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ewik napisał(a)
Polecałaś mi kiedyś tą kolumnową, wtedy posadziłam wiśnię, teraz ponownie szukam kolumnowego drzewka i sobie o niej przypomniałam, myślę też o ambrowcu kolumnowym .Oczar w tym wydaniu zółtego tez mi pasuje .
Ambrowiec kolumnowy Slender Silhouette to wysokie drzewo do 8 metrów i maks. 2 metrów szerokości. Kocham mojego Slendera bardzo. Z kolei kruszyna Fine Line to taki przerośnięty krzak - do 2 metrów wysokości i około metra szerokości.
Ja też lubię ten żółty w oczarze i potem jeszcze w forsycji.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 20:02, 03 mar 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Agatorek napisał(a)
Super . Ja planuję w swoje wstawić lebiodki Dingle Fairy. Mam je na rabacie i bardzo lubię, są zwiewne i urocze.

Na chwilę obecną wybieram się do Przypek, ale wiadomo, czasami pewnych spraw się nie przeskoczy.
Wakacje planuję na jesień, tradycyjnie.
Ja jeszcze zobaczę jak z tymi wakacjami wyjdzie. W tym roku nie wyjechaliśmy na narty, ceny z kosmosu. Zobaczymy co w lato się będzie działo.

A lebiodkę jakąś miałam. Nie wiem co w te klatki dam, może coś jednorocznego. Zobaczy się
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies