Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Monia81 19:05, 01 sie 2023


Dołączył: 14 lut 2017
Posty: 8048
Iwonko pięknie dziękujemy za niedzielny poranek ależ miło było cię w realu poznać wkońcu pierwsze wrażenie wchodząc do Ciebie to takie, że ogród wcale na taki mały nie wygląda, przestrzeń fajnie podzielona, cudnie go urządziłaś, tyle pięknych drzew i same rarytaski aż się buźka do tych roślinek sama śmiała jednym słowem rewelacyjnie buziaki i zapraszamy do nas


____________________
Monika Monika-wymarzony sielankowy ogród
Magleska 22:16, 01 sie 2023


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Iwonka przepiękne fotki ja niestety mam tylko w telefonie kilka ,coś tam wstawię ,tylko muszę je sobie na lapka zgrać


tak jak Monia napisała -wcale nie uważam ,żeby Twój ogród był mały -jest jak taka bobmonierka najlepszych czekoladek -dopieszczony w każdym kątku i same rarytaski w nim masz
jeszcze raz dziękuję za roślinki -wszystkie posadzone narazie w doniczkach -czekają na mój wolny dzień

Mam nadzieję ,że widzimy się niedługo u mnie

Buziaki

____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
inka74 23:21, 01 sie 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Madzia, Monia - myślę o weekendzie 9-10 lub 16-17. Na razie inne elementy muszę ułożyć i po 16 będę wiedziała, czy w ogóle uda mi się wyjechać gdziekolwiek. Odezwę się.

A roślinki - niech dobrze rosną.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:22, 01 sie 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Helen napisał(a)
Portrety przecudne, ogród dojrzały i przyjemny do omiatania
Też lubię zapach floksów I to, że je czuć z daleka
oj, ten zapach fajny jest
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:23, 01 sie 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
AnnaCh napisał(a)
Ależ pięknie i z dalszej odległości i portrety
czyli, że dobrze kadruję cmok
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:49, 01 sie 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
April napisał(a)
Świetne fotki
dla ciebie twój gwiazdor z parciem na szkło
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:51, 01 sie 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Agatorek napisał(a)
Pięknie , zakątek z ławeczką jest świetny ❤️
I miejsce za domem

Priv
oba miejsca kocham i oba były tworzone z pełną premedytacją w celach typowo wypoczynkowych
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:52, 01 sie 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Moje tamaryszki francuskimi nie były, ale też miałam problem z ich pokładaniem i pokrojem. Cięcie zdeformowało im pokrój i w okresie bezlistnym mocno straszyły. Ostatecznie zostały wykarczowane.
Zdjęcia zachwycają. No cudne są!
czyli nie jestem odosobniona w temacie. Żal mi go strasznie bo od malucha wyprowadzony specjalnie na wersje na pniu. Przez kilka lat był ładny. Może to jest kwestia długowieczności? A w zasadzie jej braku
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:59, 01 sie 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
DariaB napisał(a)
Fajnie się ogląda już taki dojrzały ogród, widać, że jest już w nim intymnie, okoliczne budynku już prawie niewidoczne, można poczuć prywatność i spokój. Fotki jak zawsze pierwsza klasa!
Daria, szybko minie. Ja mam wrażenie, że dopiero co zaczęłam na O z wątkiem a tu 7 lat mija... u ciebie już w tej chwili widać zarysy pięknego ogrodu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:56, 02 sie 2023


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Monia na zdjęciach zapisała same smaczki. Moją ukochana hortensję Wim's Red przy ławce, płaczącego judaszka Golden Falls z bardzo ciemną hortensją Ruby Anabelle leżącą w hakone, hortkę Great Star i dwa judaszki - Red Force w letniej odsłonie i Rising Sun.

Ja wracam do kwiatów drugiej połowy lipca. Po koncercie lilii i liliowców (nie wszystkie, które kwitły udało mi się złapać na zdjęciach) teraz królują jeżówki i floksy (te są niezmordowane praktycznie przez całe lato), rzutami kwitną róże i powojniki. Zaczynają hortensje, jedne bardziej nieśmiało, inne po całości.

Tu mam problem z identyfikacją, oczywiście któraś z Babylon Eyes, prawdopodobnie Eyes for you ale głowy nie dam


Cardinal Hume


Ballerina
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies