Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Margo2 00:59, 02 mar 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 878
Ale rewolucję ogrodową zrobiłaś.
Czekam na efekty w sezonie.
Bardzo podobają mi sie te derenie. Żałuję, że ja nie mam gdzie ich posadzić, bo zima faktycznie wyglądają rewelacyjnie.
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
zawitka 17:48, 03 mar 2024


Dołączył: 18 lut 2012
Posty: 14065
O widzę ze rewolta u Ciebie .Cofnę się nieco do tyłu pooglądać Pozdrawiam
____________________
Połowa działki - czyli mam powoli dość cz. II** Część I
inka74 22:49, 03 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)
Jeśli chodzi o londyńskie ogrody - tylko nie wybieraj się latem! Bo zamiast zieleni zobaczysz wyschnięte ściernisko…
Zazdroszczę tego wypadu do Włoch.!
w lato to ja nigdzie nie jeżdżę za dużo ludzi i ceny razy 10. Ten wyjazd był mi bardzo potrzebny.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:51, 03 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
TAR napisał(a)
Iwonka my z psiami to zawsze autem. I z psim wozkiem. W Wenecji bez wozka dla psow zwiedzanie praktycznie byloby niemozliwe. Zostalyby zdeptane a noszenie ich na rekach kilka godzin zadna frajda ani dla nas ani dla psiakow. Jezdzimy na co najmniej na 2-3 tygodnie. Uwielbiam Wlochy za to co juz napisalas i za wiele jeszcze innych rzeczy. Z kolei nasza kuzynka za to samo kocha Grecje. Wiec kazdemu wedlug potrzeb

w tłumie trudno jest z małymi pieskami. 2-3 tygodnie - zazdroszczę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:00, 03 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Margo2 napisał(a)
Ale rewolucję ogrodową zrobiłaś.
Czekam na efekty w sezonie.
Bardzo podobają mi sie te derenie. Żałuję, że ja nie mam gdzie ich posadzić, bo zima faktycznie wyglądają rewelacyjnie.
Gosiu, dziś dopiero skończyłam front. Został mi jeszcze tylko narożnik pod katalpą i usunięcie jednego buksa. Pół dnia roboty. No i sprzątanie. Oczywiście jeszcze brakuje roślin ale te dokupię jak się sezon zacznie na dobre. Na razie zagospodarowałam i podzieliłam to, co miałam a te derenie - mam nadzieję, że się sprawdzą. Bardzo mi się podoba ich zimowy kolor.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:12, 03 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
zawitka napisał(a)
O widzę ze rewolta u Ciebie .Cofnę się nieco do tyłu pooglądać Pozdrawiam
niejako zostałam do tej zmiany zmuszona bo buksy wyzionęły ducha. Trzeba było je usunąć a jak już powiedziałam A to i trzeba było powiedzieć B. Największym wyzwaniem okazało się usunięcie kamienia z 12 metrów rabaty. I znalezienie sposobu na zasłonięcie podjazdu w taki sposób, aby było lekko ale i spełniło swoje zadanie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 06:53, 04 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Rabata frontowa po przeróbce z każdej strony



I widok najważniejszy dla mnie, z okna kuchennego, przy porannej kawie. Pod ten widok robię głównie przeróbki. Czy to odrobinę nie jest nie śmieszne?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:25, 04 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
I z góry
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Magleska 07:28, 04 mar 2024


Dołączył: 07 maj 2017
Posty: 18741
Na pewno nie jest śmieszne dla mnie też widok z okna jest bardzo ważny
Fajne zmiany wprowadziłaś

ja też muszę jeszcze z 10 buksów wykopać -z kamyczków wrrr

I bardzo chętnie na jakiś wyjazd bym pojechała może na jesień by się udało gdzieś wyskoczyć ....

Buziaki
____________________
Magda Wilczy ogród WizytówkaWilczy ogród
Kokesz 08:05, 04 mar 2024


Dołączył: 20 paź 2015
Posty: 6692
Iwonka nie pamiętam czy wykopujesz swoje tulipany czy zostawiasz w gruncie? Jak się mają?
Moich po kilku latach coraz mniej i po kwitnieniu, o ile coś zakwitnie, wykopuję wszystkie.
Posadzę w kilku donicach, tak, żebym mogła je wyjąć z ziemi i przenieść w suche miejsce na lato.
Na zimę po prostu wsadzę z powrotem do ziemi.
____________________
Renata Osiedlowy ogródek
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies