Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 15:26, 08 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
mrokasia napisał(a)
Jakie piękne zdjęcia tych krokusów i irysków!!!
April napisał(a)
Piękne zdjęcia porobiłaś Ciemierniki.... ach
TAR napisał(a)
Ostatni ciemiernik - cudo, taki tajemniczy
te pierwsze oznaki wiosny tak bardzo cieszą i długo slonca nie było więc wykorzystałam okazję mimo 4 stopni na zewnątrz. Ten ostatni ciemiernik na żywo jest prawie czarny. Lubię go bardzo. W tym kolorze mam jeszcze jednego, podwójnego.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:30, 08 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Anda napisał(a)
Przepiękne ciemierniki U mnie już po przebiśniegach.
A Jelena to chyba jednak nie jest…
Ewcia, to jest Jelena . Rok temu kupiłam ją z pomarańczowymi frędzlami, specjalnie kwitnącą brałam bo poprzednia sadzonka zakwitła mi właśnie na taki żółty i się zdenerwowałam, że to nie ona. Nie wiem co jest powodem takiego koloru i czy się z czasem będzie zmieniać. Obserwuję.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:32, 08 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Magleska napisał(a)
Iwonka wycacane na picuś glanc lubię też tak
kanciki i mycie to już taka kosmetyka

i kolejne fajne plany z tym ambrowcem
krokusy,iryski i ciemierniki cudowne
lubię te cebulowe wiosenne kwiaty. Po zimie szukam koloru i nawet żółty mi nie przeszkadza. Z ambrowcem mam nadzieję, że się uda. Trzymam kciuki bo to wieloletnia zabawa.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 16:38, 08 mar 2024


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33525
inka74 napisał(a)
Ewcia, to jest Jelena . Rok temu kupiłam ją z pomarańczowymi frędzlami, specjalnie kwitnącą brałam bo poprzednia sadzonka zakwitła mi właśnie na taki żółty i się zdenerwowałam, że to nie ona. Nie wiem co jest powodem takiego koloru i czy się z czasem będzie zmieniać. Obserwuję.


Ale numer…
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Makao 20:00, 08 mar 2024


Dołączył: 13 lut 2023
Posty: 4182
Krokusiki piękne. Iryski też. Muszę przyczatować na nie w lidlu.
____________________
Ania - Zapraszam do wątku Anna i Ogród - moja droga do ideału + będzie się tworzyć Wizytówka - Anna i Ogród
Gruszka_na_w... 20:25, 08 mar 2024


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22084
O tej porze roku jakikolwiek kolor, poza burym i szarym, daje nadzieję, że będzie lepiej; cieplej i jaśniej. Po zimie człowiek jest bardzo wyposzczony.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Margo2 23:32, 09 mar 2024


Dołączył: 04 mar 2012
Posty: 814
inka74 napisał(a)
lubię te cebulowe wiosenne kwiaty. Po zimie szukam koloru i nawet żółty mi nie przeszkadza. Z ambrowcem mam nadzieję, że się uda. Trzymam kciuki bo to wieloletnia zabawa.


Mam tak samo. Mimo, że wiosenne kwiatki sa małe niepozorne, ale teraz każdy kolor się liczy.
Właśnie dzisiaj zamówiłam kolejnego ciemiernika i cyklameny
____________________
Gosia Margo2 Ogródek Gosi
inka74 00:23, 11 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Makao napisał(a)
Krokusiki piękne. Iryski też. Muszę przyczatować na nie w lidlu.
Dopiero na jesieni
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:24, 11 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
O tej porze roku jakikolwiek kolor, poza burym i szarym, daje nadzieję, że będzie lepiej; cieplej i jaśniej. Po zimie człowiek jest bardzo wyposzczony.
oj tak, a dziś zapodałam sobie cebulową ucztę dla oczu...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:24, 11 mar 2024


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Margo2 napisał(a)


Mam tak samo. Mimo, że wiosenne kwiatki sa małe niepozorne, ale teraz każdy kolor się liczy.
Właśnie dzisiaj zamówiłam kolejnego ciemiernika i cyklameny
Skąd ja to wszystko znam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies