Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

frezja 10:29, 04 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Iwonko, bardzo mi miło, że mogłam pomóc, doradzić dużo lepszy efekt, niż ta oderwana od wszystkiego mini rabatka i miejsce na nowe chciejstwa masz a takich ciągle brak.

Tak jak piszesz, do zmian człowiek dorasta.

____________________
Ewa - Ogrodowy song
frezja 10:31, 04 cze 2017


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
inka74 napisał(a)
Rabatka przerobiona z bliska


Jeszcze trawki może...fajnie wyszło
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Ewik 10:49, 04 cze 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Zmiany super wyszły , no i dodatkowe miejsce za free Idąc dalej tym tropem - nie myslałaś , zeby po kole zrobić ?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
gosika67 11:02, 04 cze 2017


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
Iwonka ładnie u Ciebie, kielichowiec ładnie się zapowiada.
U mnie powojniki jeszcze mają pąki ale róże w pełnym rozkwicie.Dobry pomysł z poszerzeniem rabaty.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
inka74 11:34, 04 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
Ewik napisał(a)
Zmiany super wyszły , no i dodatkowe miejsce za free Idąc dalej tym tropem - nie myslałaś , zeby po kole zrobić ?
hihi... czytasz mi w myślach. Ta rabata kiedyś będzie jeszcze odrobinę zmieniana. Pomysł po jej zrobieniu powstał w głowie tylko muszę najpierw ładnego solitera niedużego kupić. A po drugie muszę poczekać i zobaczyć jak róże się będą zachowywać. No i chciałbym mieć jeszcze coś do zrobienia w następnym roku bo już mi się teren kończy a bez wykopków nudno w ogrodzie. Na szczęście roboty tu z kopaniem dużo nie jest. Więcej czasu koncepcja nasadzeń zajmuje bo już wiem, że robienie rabaty bez koncepcji to do kitu jest i potem i tak zmieniam. Mam taką jedną rabatę i ciągle mnie w niej coś drażni. Za dużo przypadkowych roślin.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 11:43, 04 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
gosika67 napisał(a)
Iwonka ładnie u Ciebie, kielichowiec ładnie się zapowiada.
U mnie powojniki jeszcze mają pąki ale róże w pełnym rozkwicie.Dobry pomysł z poszerzeniem rabaty.

Róże masz piękne. Powojniki kwitną w różnych terminach. Może masz późne odmiany. Kilichowiec pięknie pachnie. Wolniutko rośnie co w moim przypadku idealnym rozwiązaniem jest. Jest jedna odmiana o obłędnie dużych kwiatach - gdzieś powinnam mieć zdjęcia ze szkółki ale miała wadę - brak zapachu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zagajanka 17:25, 04 cze 2017


Dołączył: 13 maj 2014
Posty: 3445
Fiu, fiu, fajna (dobra heh) zmiana
Dobrze robisz, ze chcesz trochę poczekać z kolejnymi - róże to potrafią zaskoczyć swoim rozmiarem
____________________
Janka Symetryczno-liryczny z widokiem na Ślężę +++ Portrety Różane +++ Moje TOPowe róże sezonu 2019
tulucy 22:27, 04 cze 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Iwona to dopisuję się do klubu pie...kowego... U mnie na każdej rabacie powtykane, poupychane... Generalnie jakoś od tygodnia niezadowolona jestem i coś mi nie pasuje. Jesienią będą roszady...
A tu masz mój busz - widok z okna sypialni dziś rano...
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
inka74 23:14, 04 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
Zagajanka napisał(a)
Fiu, fiu, fajna (dobra heh) zmiana
Dobrze robisz, ze chcesz trochę poczekać z kolejnymi - róże to potrafią zaskoczyć swoim rozmiarem
hehe, wiesz czasami człowiek jak zabłocki na mydle na "dobrych zmianach" wychodzi. Z różami sama wiesz, że każda inaczej się zachowuje a tam na razie świeżynki same są. Poczekamy, zobaczymy co pokażą
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:33, 04 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
tulucy napisał(a)
Iwona to dopisuję się do klubu pie...kowego... U mnie na każdej rabacie powtykane, poupychane... Generalnie jakoś od tygodnia niezadowolona jestem i coś mi nie pasuje. Jesienią będą roszady...
A tu masz mój busz - widok z okna sypialni dziś rano...
no tu to się dopiero dzieje )))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies