Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

Anda 17:37, 02 cze 2017


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33446
Chipek sliczny A powojnik moze Ci odbil z podkladki?
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
inka74 18:18, 02 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Ewa - pomysł ze stolikiem dobry. Już nawet chyba wiem gdzie mógłby być...

Chippendale kupiłam stacjonarnie.

A czy ładniej - w porównaniu do poprzednich lat lepiej. Zmienił się sporo, dużo roślin przybyło Jak porównuję z innymi to u mnie niezły pierd...k jest Ale teraz bardzo lubię na ogród patrzeć. Jest mi tu po prostu dobrze. I chyba o to chodzi w posiadaniu ogrodu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:20, 02 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Anda napisał(a)
Chipek sliczny A powojnik moze Ci odbil z podkladki?

Muszę poczekać, aż wszystkie zakwitną i zobaczę czy czegoś nie pomyliłam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Zana 18:22, 02 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
U Ciebie pier...nik???!!! Dobre sobie, ha,ha,ha
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
inka74 18:32, 02 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
))) Anula w sensie na rabatach. Brak jednoznacznej symetrii. Brak powtórzeń. No może kilka jest ale mało. Wszystkie takie ogrody WOW jakieś takie mega geometryczne są. Podziwiam je... a potem u siebie i tak pierdulniczek robię ))

No i chyba nigdzie jutro nie pojadę. Z nosa cieknie mi non stop. Żeby się przeziębić w taki upał to chyba tylko ja potrafię
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 18:36, 02 cze 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Iwona, no wiesz? Nie pojedziesz? chlip, chlip
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
inka74 18:42, 02 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Jak uda mi się wyjąć chusteczkę z nosa i do brody mi nie pocieknie to pojadę. Temperatury nie mam. Toż to raz w roku taki zlot. Ale wyglądam ogólnie nieciekawie
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
jolanka 18:47, 02 cze 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
inka74 napisał(a)
To pigwowiec Kinshiden. Tak, ten drugi to mikołajek o złotych liściach i niebieskich kwiatach.
Chippendale już teraz robi wrażenie. Pąki ogromne. Ciekawa jestem koloru bo na zdjęciach od moreli do różu.

Pigwowiec wygląda obłędnie. Chippendale jest morelkowo - pomarańczowa. U mnie juz pokazuje pierwszy kwiat.
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Ewik 21:55, 02 cze 2017


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
inka74 napisał(a)
))) Anula w sensie na rabatach. Brak jednoznacznej symetrii. Brak powtórzeń. No może kilka jest ale mało. Wszystkie takie ogrody WOW jakieś takie mega geometryczne są. Podziwiam je... a potem u siebie i tak pierdulniczek robię ))


Skądś to znam
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
inka74 07:15, 03 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Ewik co śmieszniejsze robiłam u mnie w pracy rabatę. Posadziłam 5 Umbr w równym rządku, pod 2 z nich dałam 9 horensji też w równym rządku. A na przód żurawka Lime Marmelade na 9 metrach. Na jesieni jeszcze wsadzę szpaler tulipanów pomiędzy hortkami a żurawkami. I tam mi się to podoba bo pasuje do bryły budynku. Mam rabatę prostą i prawie bezobsługową. A u mnie po wsadzeniu 5 żurawek mam dosyć i mnie nosi i coś bym dodała zwisającego nad nimi ))
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies