Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

jolanka 21:49, 06 cze 2017


Dołączył: 08 sie 2015
Posty: 16448
Iwonka, na zdjęciu to u Ciebie naprawdę Chippendale? U mnie wygląda inaczej
____________________
jolanka ogród z uśmiechem
Alicja169 21:52, 06 cze 2017


Dołączył: 24 mar 2015
Posty: 5105
inka74 napisał(a)
Piwonia


I ostróżka


Piwonia jak róża, słodki kolor.
A kolor ostróżki na tle chyba perukowca, a może berberysa? świetnie się komponuje
____________________
Otrzymaliśmy życie bez instrukcji obsługi. Ogród na piasku i z wielkim murem
inka74 23:52, 06 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
Łucja znalazłam go. No niezłe zbliżenie musiałam dać. No cóż, żółty jest. No daje po oczach ale bardziej zwróciłam uwagę na Darcey'a ) ale ładnie ci kwitnie. Z czosnkiem prosta sprawa. Wykopujesz i masz z głowy bo reszta gra. Ja właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że wsadziłam żółtą Candlelight obok podobnej mieszanki kolorystycznej ))))) róż, tylko intensywny i burgund. Jak zakwitną wszystkie to się będę martwić.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 23:57, 06 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
Jolu - zdaję sobie sprawę, że inny jest. Ostatnio go szukałam u innych osób i twój alfabet mi wyskoczył. Ten tak podpisany był. A nawet 2 sadzonki były do wyboru. Obie z tą samą nazwą on właśnie na zdjęciach ma tak bardzo różny kolor. Może zmieni jeszcze kolor na pomarańcz z morelą...
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 00:05, 07 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
Alicja169 napisał(a)
Piwonia jak róża, słodki kolor.
A kolor ostróżki na tle chyba perukowca, a może berberysa? świetnie się komponuje
Ala zgadłaś. To perukowiec. Ta ostróżka to niespodzianka. Miała być inna ))

Ps. Twoje zakupy podziwiam ze szkółki. Ale dobra nabyłaś )
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
lojalna_ 07:51, 07 cze 2017


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Iwonko ostrożka mnie powaliła piękna taki róż ) u mnie liście ledwo się pokazały o ile to nie chwasty

Kwiaty piękne pokazujesz.

O plankach doczytałam cały czas się uczę profilaktyka wiedzą w tym zakresie wskazana . Plamki się rozmyly po deszczu to chyba jakiś nalot był uff ale wiedza została )
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
tulucy 00:38, 08 cze 2017


Dołączył: 20 lut 2016
Posty: 12895
Ja mam Candleligh między Abraham Darby, Parky i White Gruss an Aachen... Do tego takie fioletowe mdłe ostróżki, firletka, mikołajek.
Aha i zapraszam jakby co będę śmiecić u siebie już
http://www.ogrodowisko.pl/watek/7758-migawki-z-ogrodka?page=1#post_7
____________________
Łucja 1. Migawki z ogródka 2. Migawki z Rodos
Zana 00:25, 09 cze 2017


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Bezcenne poszerzenie rabatki wyszło bardzo na plus dla całości. Bardziej regularnie teraz całość wygląda, co szczególnie z góry widać. Super. Taki niby drobiazg a ile radochy. Jak się u Ciebie wykopki skończą, to zapraszam do siebie. Gwarantuję brak nudy w tym zakresie w najbliższej pięciolatce. Twoją MW ładnie zapączkowana, moja jedna ma chyba ze trzy pączki, druga może pięć. Albo za mocno przycięłam, albo za małe doły wykopałam w piachu. Kurde, oby tak to pierwsza opcja była prawdopodobna. Chipek śliczny, piękny krzaczek udało Ci się zakupić. Kolorek ma mega, tyż bym chciała
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
asiak 11:33, 09 cze 2017


Dołączył: 13 lip 2016
Posty: 8518
Pozdrawiam
zaległości nadrobiłam
____________________
AsiaDziałeczka Asi
inka74 12:21, 09 cze 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15029
Zana napisał(a)
Bezcenne poszerzenie rabatki wyszło bardzo na plus dla całości. Bardziej regularnie teraz całość wygląda, co szczególnie z góry widać. Super. Taki niby drobiazg a ile radochy. Jak się u Ciebie wykopki skończą, to zapraszam do siebie. Gwarantuję brak nudy w tym zakresie w najbliższej pięciolatce. Twoją MW ładnie zapączkowana, moja jedna ma chyba ze trzy pączki, druga może pięć. Albo za mocno przycięłam, albo za małe doły wykopałam w piachu. Kurde, oby tak to pierwsza opcja była prawdopodobna. Chipek śliczny, piękny krzaczek udało Ci się zakupić. Kolorek ma mega, tyż bym chciała
Anula, nie ma ich już tam gdzie swojego kupowałam bo bym ci kupiła. A dostaw już nie będą mieli z tej szkółki
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies