Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

malkul 13:21, 16 sie 2017


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
piekny kolor masz tego mieczyka, glęboki
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
inka74 13:32, 16 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Gosiu - kolor piękny ale z 10 sztuk tylko 2 kwitną i jeden na dodatek z nich okazał się być różowy a wszystkie takie same kupowałam. I ten jest jakiś taki poskręcany. W inny miejscu ani jeden nie zakwitł. Pewnie moja wina bo za późno sadziłam.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 21:16, 16 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Makusia napisał(a)


O! Nazwa zacna- podoba mnie się Z bajką mi się kojarzy

mrokasia napisał(a)


No, mnie tam ta nazwa się z czymś zupełnie innym kojarzy, ale ja to niegrzeczna dziewczynka jestem .


Haha, mnie tez raczej to drugie mi się skojarzyło
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 21:21, 16 sie 2017


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Mieczyk też mnie urzekł kolorem!! W ogóle to jestem w szoku, dlaczego dopiero dotarłam do Twojego wątku! A tym bardziej, jak napisałaś u Izy o Targówku Co tam porabiasz ? A link do sklepu też jakbym mogła... pięknie proszę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 21:40, 16 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Kasiu link wysłałam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
SlonecznyOgrod 21:45, 16 sie 2017


Dołączył: 16 sty 2017
Posty: 7665
Piękne rabaty i tył i przód. No na prawdę cudne widoki.
Lustrzane kule też swoje robią
Ciurkadełko można powiedzieć ogrodowiskowe, tu najbardziej cenione
____________________
DarciaSłoneczny Ogród
inka74 22:33, 16 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Daria - rabatki dziękują
Ogród jest mocno nieogrodowiskowy - przećkany ale kochany. Lubię busz i mam manię zbieracza... resztę sama dopowiedz ))

Kule metalowe są bardzo fajne - polecam!
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 07:49, 17 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dwie jeszcze angielki pąki otworzyły - Lady Emma Hamilton i Lady of Shalott.


Rozchodniki posadzone ale coś jeszcze mi tu zgrzyta... chyba linia tej rabaty jest za prosta ale muszę się po prostu z tym tematem przespać


Płotki zrobione i nasadzenia. Jeszcze małe krzaczki bo to wszystko rośliny z własnego cięcia z tego roku i zbyt symetrycznie wsadzone zostały. Do delikatnej modyfikacji. Nie wiem czy kula z buksa z tyłu nie powinna być na niskiej nóżce... niecierpki porosły potwory - w następnym roku niższą odmianę kupię. Hosta z lewej przejściowo tu bo za ciężka jest. Będzia paproć lub ciemierniki. I wymyśliłam sobie w tym kącie lustro ale w takiej trochę innej formie. Na razie szukam kto mi może je zrobić
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
chelll 09:10, 20 sie 2017


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Kolorowo, gęsto, żurawkowo, jeżówkowo i hortensjowo, to lubię. I zieleń soczysta trawnika, której zazdroszczę

Rabatkę pociągnęłabym do końca chodnika, chyba że to szlak komunikacyjny Pomyśl o tym.
Teraz idę patrzeć przez okno na ogród, chłopcy jeszcze śpią, a deszcz podlewa. Bosko!
____________________
Handmade by Elka
inka74 16:58, 20 sie 2017


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Ja siedzę dziś na tarasie pod kocem i zamawiam cebule ogólnie leje cały dzień od rana. Równo.

Trawy to w tym "trawniku" to nie ma na wiosnę wymiana. Szlak komunikacyjny skrócił na razie rabatę ale w przyszłości niczego nie wykluczam. Coś mi zgrzyta więc pewnie będą przeróbki, jak Bobo się rozrośnie.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies