Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

AngelikaX 11:08, 11 cze 2018


Dołączył: 02 mar 2015
Posty: 7209
inka74 napisał(a)
Moja ulubienica Boscobel i Lavender Flower Circus





Najpiekniejsza


A łączka przeurocza... mnie także zachwycają takie widoki, co śmieszne mój eM wogołe by się przed nią nie zatrzymał, aby popodziwiać
____________________
Na zielonej... trawce :) *** Wizytówka
inka74 11:15, 11 cze 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Dziewczyny - na Mazurach jestem. Łąka ciągnęła się z kilometr. Oblędnie to wyglądało. A taki widok z tarasu miałam. Normalnie pełna rozpusta. Ale dziś już koniec laby
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Makusia 11:22, 11 cze 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Ale w pogodę trafiłaś! Brawo Ty! Ja raz w życiu na Mazurach byłam i w jedynych jeansach musiałam i chodzić i spać- tak zimno w lipcu było Brrr...
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
Zana 11:36, 11 cze 2018


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
No to zaczęło się różane szaleństwo u Ciebie. Aż trudno komentować takie ilości tych ślicznotek.
Czytam, że ławka na zastępstwo poszukiwana. No nie spiesz się, wiesz: co nagle to po diable. Ja bym była jednak za drewnianą, ta tekowa bananowa podoba mi się, jak swoją wybierałam to nad tą też się zastanawiałam. Ten szezlong metalowy jakoś mi się szczerze mówiąc nie widzi i faktycznie zginie na tle płotu.

Łąka fantastyczna
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
Anda 12:20, 11 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Sliczny taras. Wiszacy fotel boski Roze masz przepiekne

Laczka cudowna. Bardzo mi sie podoba. Dziekuje za zdjecie Moja sie nie umywa do takich naturalnych. Dzisiaj jakis czerwony dziki mak tam zakwitl, wiec jest nadzieja, ze w przyszlym roku bedzie juz bardziej dzika Gdybym miala duzy ogrod, to pol ogrodu by tak wygladalo jak na zdjeciu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
MartaKozak 12:20, 11 cze 2018


Dołączył: 29 lis 2016
Posty: 1697
inka74 napisał(a)
Coś specjalnie dla Ewci - ta łączka mnie po prostu urzekła. Natura tworzy cudne kompozycje. Maki, chabry, aminki i rumianki.


Wow, marzenie !
____________________
Marta Wielicka przygoda ogrodowo/remontowa; Mój taras we Francji
inka74 12:29, 11 cze 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Martek - ja na Mazurach 2-3 razy w roku jestem, prywatnie i firmowo. Pogoda różna się trafia ale jak się jest w dobrym towarzystwie i miejscu to jest super tym razem pogoda nam dopisała.

Anula - róże kwitną na potęgę. Znów nie zgrają się z liliami w tamtym roku za późno teraz za wcześnie. Nie są to tak spektakularne rozmiary i ilości kwiatów jak u Janki czy Iwonki czy naszych Ewć różanych ale z przyjemnością się na nie patrzy na żywo.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 14:55, 11 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
U mnie LO zlapala juz czarna plamistosc. Zaczyna sie
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
frezja 15:55, 11 cze 2018


Dołączył: 01 kwi 2014
Posty: 11313
Anda napisał(a)
U mnie LO zlapala juz czarna plamistosc. Zaczyna sie
U mnie moja piękna NN łapie co roku. Już widzę pojedyńcze listki zmienione. Robię dzisiaj oprysk sodą i zobaczę..to tak zapobiegawczo. A Ty co planujesz..jak zadziałasz ?
____________________
Ewa - Ogrodowy song
Anda 16:23, 11 cze 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
frezja napisał(a)
U mnie moja piękna NN łapie co roku. Już widzę pojedyńcze listki zmienione. Robię dzisiaj oprysk sodą i zobaczę..to tak zapobiegawczo. A Ty co planujesz..jak zadziałasz ?


Wlasnie wrocilam z ogrodu, gdzie ja mocno przycielam. Musi miec wiecej powietrza. Widze, ze wypuszcza juz mnostwo nowych odrostow. Tak wiec takie mocne ciecie jej nie oslabi, a wzmocni. Lisci juz prawie nie ma To byl doslownie moment i grzyb liscie wykonczyl. Wrocilam z ogrodu, bo znow zaczelo padac. Pogoda tu jest okropna. Goraco i co jakis czas pada, duszno i parno. Przez to grzyb sie panoszy. Teraz chce ja opryskac aminokwasami. Tylko czekam, zeby nie padalo. Tak czekam juz od zeszlego tygodnia. Pryskac moge tylko rano, bo roztwor z aminokwasow mocno smierdzi. Wiesz, sasiedzi.
Jak juz nic sie nie da zrobic, to siegne po chemie, ale tylko w ostatecznosci.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies