Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

zoja 13:18, 02 lis 2018


Dołączył: 31 sty 2016
Posty: 12471
kolorowo
i trawka zielona depczesz ją? zalecane wałowanie - niby ma lepiej się korzenić i rozkrzewiać ja nie mam czym to depczę stopka przy stopce - fakt mam mniejszą powierzchnię to daję radę
____________________
zoja Ukojenie, wizytówka
inka74 15:06, 02 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
jolanka napisał(a)
Dobrze, ze odpoczywasz Tak mi smaku narobilaś,ze chyba zamiast leżeć na kanapie do ogrodu pójdę
zmęczenie materiału mnie dopadło. Takie miejsca w ogrodzie do odpoczynku idealne są. Co z tego, że praca 2 razy wolniej idzie ostatnio moim ulubionym miejscem jest rozlatująca się ławka z tyłu za domem. Cieszę się jak dziecko, że udało mi się przerobić ten zakątek. Mała rzecz a cieszy. Na następny rok zostawiam żwir i zakup nowej ławki, stolika i 2 krzeseł. I donicę betonową bo na razie nie mam weny twórczej no i może zegar na ścianę lub jeszcze jedno fajne lustro.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:15, 02 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
sarenka napisał(a)
Iwona, w jakich odstępach sadzisz cebulki tulipanów i krokusów??
zależy od efektu jaki chcę uzyskać. Krokusy dosyć gęsto w odległości cebulki tak mniej na więcej. Tulipany jak w rządkach niskie to też tak mniej więcej na odległość cebulki. Pomiędzy roślinami - jak się uda rok temu na owalnej bardzo gęsto sadziłam, za gęsto. W owalu 3x2.4 m weszło mi prawie 500 cebulek. W tym roku mam przygotowane na tą samą rabatę 450. Ja teraz bardziej rabatami mierzę ilość. I co roku mniej będzie wchodzić bo rośliny się rozrastają.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 15:18, 02 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Poppy napisał(a)
Ale fajne jesienne kolory rozane. BB pieknie rozowy Ciagnie mnie do niego
Trzymam kciuki za plyty, by sie dobrze ulozyly.
no różowiutki ten BB nic z czerwieni choć może ciutek pomarańczu na żywo. Telefon przekłamuje. Szarlotka i Emma tu bardzo podobne a w rzeczywistości Emma jest w różu.

Płyty poczekają na wenę twórczą
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Poppy 15:56, 02 lis 2018


Dołączył: 15 maj 2018
Posty: 1469
inka74 napisał(a)
no różowiutki ten BB nic z czerwieni choć może ciutek pomarańczu na żywo. Telefon przekłamuje. Szarlotka i Emma tu bardzo podobne a w rzeczywistości Emma jest w różu.

Płyty poczekają na wenę twórczą


w sumie dobrze, ze Emma ma wiecej rozu, bardzo dobrze Mam nadzieje, ze moja tez bedzie miala Teraz BB nie kupie na pewno, nie ma takiej opcji, zwlaszcza, ze pisalas, ze duzy rosnie, ale jest na liscie, i intryguje. Poogladam go sobie jeszcze w parku w przyszlym roku dokladniej, moze beda te czerwonawe tony.
Lubie roze, ktore nie sa okreslone kolorystycznie. Nie tylko roze

A wena przyjdzie, nie popedzaj jej
____________________
Poppy, czyli oswajanie “I am not lost, for I know where I am. But however, where I am may be lost.” Winnie the Pooh
gosika67 19:15, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
A ten kwiatek różowy obok różowej róży?
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
inka74 19:28, 02 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
To gipsówka
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
gosika67 19:30, 02 lis 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 7757
No ładnie wygląda, w duecie.Delikatna bardzo.
____________________
Gonia Kwiaty we włosach
inka74 19:49, 02 lis 2018


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Joasia mnie namówiła na zakup. Ciekawa jest. Wsadziłam ją między 4 róże. Miałam wątpliwości kolorystyczne bo to inne tonacje ale obok jest jasna róża. Zobaczymy w sezonie jak się zgrają.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Gosiek33 06:33, 03 lis 2018


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
Piękna i zwiewna ta gipsówka mam białą ale ledwo zipie i nie kwitnie. Chyba potrzebuje dużo słońca?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies