Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

mrokasia 22:31, 02 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
tulucy napisał(a)
Migdałek - ale one chorują


Posiadam już jednego.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 10:33, 03 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasia_CS napisał(a)
Kasiu, ten mój Bloomerang właśnie zaczyna kwitnąć i jest szczepiony na 120cm. Czy lilaków masz dość?


Jesteś pewna? Bop u mnie tak długo te pąki stały w miejscu, że w końcu stwierdziłam, że pewnie nie ruszą, i przy okazji cięcia palibina przycięłam i te!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
inka74 11:28, 03 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Kasia_CS napisał(a)
Nadrobiłam ale ostatnio się dzieje u Ciebie! A ten obelisk, który pokazałaś, to coś pięknego, już Ci zazdroszczę, jeśli będziesz miała takie cudo

Nowe zakupy też świetne, dobrze, że ta ostatnią żarówkę dorwalas- szkoda, że te wcześniejsze ładniejsze poszły to tak jak ja miałam z krzaczkami (a raczej patykami Lennei alba w Auchan). Odpuściłam, bo mikre, a jak potem stwierdziłam, że co mi szkodzi kupić, to z kilkunastu doniczek została jedna słaba.. Co robić-wzięłam

Co planujesz zrobić z Gienką?
nie wiem jeszcze co z Gienką. Na razie mnie wkurza
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasia_CS 22:13, 03 cze 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
makadamia napisał(a)


Jesteś pewna? Bop u mnie tak długo te pąki stały w miejscu, że w końcu stwierdziłam, że pewnie nie ruszą, i przy okazji cięcia palibina przycięłam i te!


No właśnie zaczęły się otwierać gdzieniegdzie te kwiaty Choć powiem Ci, że też miałam watpliwości, czy one się jakoś nie zasuszyły, a tu nagle zapach na tarasie zaczął się roztaczać
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 22:31, 03 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Gosiek33 napisał(a)
Pogubiłam się - oczar na pniu

Do klonika ustawiam się w kolejce
niby zmian trochę a ogród ten sam
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:34, 03 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Poppy napisał(a)
Na razie nie musisz sobie wyobrazac, i bardzo dobrze.
w sumie racja. Ja jego dorosłości raczej nie dożyję
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:38, 03 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
mrokasia napisał(a)


Torpeda .
Iwonka, w AF mają chyba duży wybór różnych krzewów szczepionych na pniu, prawda? Widziałaś może coś ciekawego kwitnącego? Bo tak myślę i myślę co by tu zamiast hakuro posadzić na tyłach. I jednak chciałabym tam coś na pniu, coś kwitnącego maj/czerwiec, szczepionego ciut wyżej, tak na 120cm... Myślę też o tym wiązie Geisha ale jednak wolałabym coś kwitnącego.
w AF mają głównie iglaki w formie szczepionej. U Kal...ka było więcej. Teraz to kaliny, jeszcze bzy i krzewuszki kwitną. Kaliny najciekawsze i nie dlatego że 2 mam nowe ))) a może dereń jakiś?
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 22:40, 03 cze 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
tulucy napisał(a)
do hortek szczepionych Kasya ma fajne dojście
potwierdzam. Mam 4 sztuki z tego źródła
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
makadamia 09:28, 04 cze 2019


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Kasia_CS napisał(a)


No właśnie zaczęły się otwierać gdzieniegdzie te kwiaty Choć powiem Ci, że też miałam watpliwości, czy one się jakoś nie zasuszyły, a tu nagle zapach na tarasie zaczął się roztaczać


o ja durna....
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
mrokasia 09:38, 04 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18007
inka74 napisał(a)
w AF mają głównie iglaki w formie szczepionej. U Kal...ka było więcej. Teraz to kaliny, jeszcze bzy i krzewuszki kwitną. Kaliny najciekawsze i nie dlatego że 2 mam nowe ))) a może dereń jakiś?


No właśnie myślałam nad jakąś kaliną typu watanabe, st keverne albo krzewuszką. Kluczowa jest dla mnie wysokość pieńka . Derenia nie chcę. W zasadzie zależałoby mi na czymś co ma mniej kulisty pokrój, a właśnie taki bardziej rozwichrzony, gdy gałązki układają się tak bardziej poziomo.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies