Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

galgAsia 10:02, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Iwona, ale dlaczemu z przerażeniem? pięknie jest! i jesień piękna jest! Howgh!
Targów zazdroszczę i nie zazdroszczę , bo ja nie dałabym rady nie robić zakupów. Właśnie za tydzień w Szczecinie jest kiermasz "Pamiętajcie o ogrodach" i się łamię - jechać/nie jechać? No przecież już nawet kolanem nie docisnę (na razie...)
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
inka74 10:21, 08 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
tulucy napisał(a)
Iwonka, gadaj szybciutko, co zamawiasz
jak powiem to zaraz zniknie ))
Troszkę w żółtym kolorze i bordo. Taka rabata będzie. W ogóle to szukam roślin, które mają kolor liści taki bursztynowy i mogą się przebarwiać na bursztynowy. Znalazłam pęcherznicę Amber Jubilee ale docelowo może być za duża. W ostateczności mogę ciąć tylko miałam już tak prowadzoną pęcherznicę i nie było to powalające. Mam kupioną krzewuszkę wings of fire i potrzeba mi jako drugi ale trochę wyższy element takiego uzupełnienia. Motam się trochę.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Anda 10:27, 08 wrz 2019


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33468
A pęchęrznica Little Angel?

U mnie też leje. Miałam dzisiaj jechać do ogrodu trawiastego i nici.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Gosiek33 10:46, 08 wrz 2019


Dołączył: 17 kwi 2015
Posty: 14125
A tawuły? Magic carpet, Little Princess, Goldflame, Golden Princess?
____________________
pozdrawiam Gosiek Ogród do odnowy
Kasya 10:51, 08 wrz 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
Anda napisał(a)
A pęchęrznica Little Angel?

U mnie też leje. Miałam dzisiaj jechać do ogrodu trawiastego i nici.

Tej nie znam ale mam diable d'or i ma bursztynowe liście, starsze ciemne a młode jaśniutkie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Kasia_CS 17:06, 08 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Kasya napisał(a)

Były roze, 2 firmy różane i inne tez miały roze
Rosaplant i Hajdrowscy
Ja kupiłam borneo odore


oo udało CI się kupić przed 16ta? ja się na nią zasadzałam...
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Kasia_CS 17:11, 08 wrz 2019


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Ja mam podobne odczucia z targów - były 2 hale - kiedyś chyba co najmniej 3 były zajęte przez wystawców, alejki wyjątkowo szerokie były - na pewno mniej stoisk postawiono.

Żeby nie wyjść z pustymi rękami kupiłam sobie różyczkę i rękami dziewczyn - gaury rokujące na zimowanie
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
inka74 18:29, 08 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15032
Zrobiłam nową rabatę a właściwie poszerzyłam starą ale jest na tyle spora, że to dla mnie trochę jak nowa

Widok od strony krzesełek metalowych i stoliczka


Od tylnej części


I z bujawki, w przyszłości hamaka


Na razie nic nie sadzę bo rozłożenie elementów zależy od głównego elementu - formowanego buka. Jak się uda to przywiozę go w poniedziałek. Buk będzie wpisany w duże koło wysypane kamieniami (chyba). Pod spodem będzie tylko pasek konwalika i rdzawa kula. Rabata w kolorze bursztynowo-bordowo-kremowym z kapką różu.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
galgAsia 18:38, 08 wrz 2019


Dołączył: 05 sie 2019
Posty: 10915
Rabata w kolorze bursztynowo - bordowo - kremowym z kapką różu... No brzmi to nad wyraz intrygująco . I pobudza wyobraźnię . Rabata w tej chwili wygląda pięknie, nie mogę się doczekać jej wypełnienia. A w lewej części rabaty to ambrowiec Slender Sillhuette? nawet jak coś pokręciłam, to drzewo piękne jest
____________________
AsiaOgród bez reguł Nie możesz zatrzymać dnia. Ale możesz go nie stracić. XXX. Strata żadna, zysk możliwy, nauka pewna.
Kasya 18:39, 08 wrz 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41942
Kasia_CS napisał(a)


oo udało CI się kupić przed 16ta? ja się na nią zasadzałam...

Tak, pojeczałam, pojeczalam i pan mi przyniósł zapasowy krzaczek z samochodu
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies