Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

inka74 09:09, 10 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Kasiu ta pomarańczowa to jeżówka Kismet Intense Orange a różowa Delicious Candy
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 09:10, 10 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Kasya napisał(a)
Drzewko śliczne nie doczytałam czy to jakaś odmiana ? Będziesz formować ?
podobno normalny. Ciekawe jak za 20 lat będzie wyglądał.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Makusia 12:14, 10 wrz 2019


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Nie można tu adresu wskazywać, ale mam takie żeliwne coś do węża ogrodowego. Kupilam na pewnym portalu za bodaj 30 zł. To taki portal, co kampanie się pojawiają na kilka dni, a nie są w stałej ofercie.

Buk... Wow!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
inka74 15:57, 11 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Martuś, wiem co to za portal.

Kilka zdjęć z rabaty. Białej kuli nie będzie. Będzie rdzawa. Jedna lub dwie ażurowe. Rośliny nie są jeszcze wsadzone. Brakuje róż i jeżówek. Czegoś zimozielonego. Myślałam o 3 kulach z cisa pod hortensją lub o czymś co podtrzyma hortensję Phantom bo się kładzie po deszczu Brakuje żwiru w kole pod bukiem. Muszę też zamienić miejscami rozchodniki. Na razie czasu brak na wszystko a w najbliższym tygodniu nic nie zrobię.

Ogólnie lewa część to rozchodniki w rosplenicy Hamlen Gold a druga róże w trawach i jeżówkach. Na razie g..o widać i mam doła.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Pszczelarnia 16:18, 11 wrz 2019


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Iwono, za gęsto, za gęsto na tej rabacie chcesz sadzić.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
inka74 16:45, 11 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Ewa, masz rację. Ale ja już tak mam. A wiesz, że Danusia sadzi teraz jeszcze gęściej? Zdjęcia przekłamują odległości.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Kasya 17:59, 11 wrz 2019


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 41826
inka74 napisał(a)
Ewa, masz rację. Ale ja już tak mam. A wiesz, że Danusia sadzi teraz jeszcze gęściej? Zdjęcia przekłamują odległości.


No są rozne teorie byliny podobno trzeba sadzić tak żeby teraz było dobrze a potem zawsze można rozsadzić i podzielic
Ja tez tak gęsto lubie
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
KasiaLangier 21:40, 11 wrz 2019


Dołączył: 28 gru 2018
Posty: 1689
Piękna sprawa z tym bukiem, ja wierzę w przesłania..Nie pamiętam, czy już pisałam, bo odwiedzam Twój ogród, że jest pełen życia i odzwierciedla nadążanie za zmianami..podziwiam u Ciebie szczególnie wiosnę
____________________
Kasia Casa Verde..W Leśnym Ogrodzie ; Hawaje
inka74 07:08, 16 wrz 2019


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15004
Kasya - teoria teorią a praktyka co innego. U każdego co innego może się sprawdź. Jakbyśmy wszystkie tak od jednego szablonu sadziły to nudno by było. A tak praca się zawsze znajdzie

Kasiu - ja też wierzę. I staram się wykorzystać każdy dzień. Wiosnę u mnie też lubię choć aby efekt był to trzeba się mocno napracować jesienią. Jeszcze mi się to nie znudziło i jeszcze mnie na tę fanaberię stać.

Macham wszystkim. Przepraszam ale jestem teraz mocno nieczasowa. Inne sprawy zajmują moją głowę i dnie i noce.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
April 07:28, 16 wrz 2019


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10147
Iwonko, mam nadzieję że te zajmujące sprawy są przynajmniej przyjemne.

Rabata zapowiada się niezwykle energetycznie. Daj jej czas to ci się wszystko w głowie ułoży.
Jak się ogarniesz to chętnie wpadnę na 5 minut popodziwiać buka.
Na razie poległam z kręgosłupem. Mimo że weekend był wyjazdowy, Skierniewice i Ryki, to teraz się martwię, kto mi to posadzi przed zimą. No niestety, amok rządzi mną na zakupach.
Może uda nam się spotkać u Kwartecika?
____________________
April April podbija las Mazowsze
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies