Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Przerwa na kawę...

Pokaż wątki Pokaż posty

Przerwa na kawę...

BKosimkArt 06:59, 03 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
Iwonko, ale masz cudne ciemierniki, w takim rozkwicie już, kurcze u ciebie jednak cieplej zdecydowanie... u mnie ledwo wyłażą... no może oprócz cuchnącego, ten to już od listopada kwitnie
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
inka74 18:24, 03 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Margerytka40 napisał(a)
Iwonka wyrażam swój niemy zachwyt nad rękodziełem drucianym, cuuudne to to. Uwielbiam takie rzeczy własnoręcznie robione. Super sprawa. Jak kiedyś będę mieć więcej czasu może spróbuję
Ciemierniki miodzio
spróbuj swoich sił, warto ) cieszę się, że się podoba

Zana napisał(a)
A cóż on taki wyrywny?
Jak na styczeń to masz boską ilość kwiecia
kilkanaście sztuk już białych mi wyszło w trawniku. No luty mamy. a na nocki ma być pod koniec tygodnia przymrozek
anpi napisał(a)
Podziwiam Twoją twórczość Iwonko!Druciana panienka niesamowita!!! A ozdoby świąteczne pierwsza klasa! Czekam na kolejne Twoje dzieła!
Z przyjemnością obejrzałam też rzeźby Robina Wighta-nie widziałam wcześniej tych cudowności.
I zdrówka życzę, też z pod kocyka
Oj jak bardzo miło mi to słyszeć szczególnie, ze ja nieustannie podziwiam twoje dzieła. Polecam twórczość Robina, jak przyjdzie książka to coś jeszcze pokażę. Katar jak był tak jest tylko, ze dzięki płukaniu mogę oddychać. Katar leczony trwa 7 dni, katar nieleczony tydzień tak czy siak nie lubię tego stanu szczególnie, że musiałam wrócić do pracy w pracy

ha! ćwiczę wielokrotne cytowanie wychodzi całkiem sprawnie i mniej stron tym sposobem wychodzi, wątki krótsze
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
inka74 18:30, 03 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
galgAsia napisał(a)
Moje krokusy też już w blokach startowych
Ilość kwiatów tej "zimy" powala
dziś jak zerknęłam to już mała łączka się zrobiła krokusowa, w sensie widać je kolorem. A dopiero luty...
Wykorzystuję twoja podpowiedź z wielokrotnego cytowania )

BKosimkArt napisał(a)
Iwonko, ale masz cudne ciemierniki, w takim rozkwicie już, kurcze u ciebie jednak cieplej zdecydowanie... u mnie ledwo wyłażą... no może oprócz cuchnącego, ten to już od listopada kwitnie
zachwycam się nimi nieustannie. Żałuję, że na Gardenę nie pojadę, może tam Zymon już coś by prezentował. U mnie zrobiło się bardzo przytulnie. Mały ogród i to otoczony z 3 stron przez gęste tuje, jak nie moje to sąsiadów. A od czwartej strony wysokie w miarę drzewa. Jest bardzo zacisznie. narzekamy na te tuje, ze oklepane ale jednak trzeba im przyznać, ze robią dobrą robotę. Zaciszniej jest i ładne tło zielone dla innych roślin.
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 19:02, 03 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8353
Iwonka, krokusy pokaż, proszę. U mnie dopiero kiełki wyszły
____________________
Helen - Hortensjowo
inka74 19:36, 03 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
nie mam więcej zdjęć, rano się nie wyrabiam, może jutro się uda
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
kwartet 13:17, 05 lut 2020

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Iwonka umilam sobie przerwy w papierologi czytając co słychać.
Widzę że kreatywność wielo płaszczyznowa odchodzi, zdolne łapki takie cuda dłubią.
Przesyłam towarzystwo dla twoich ciemierników boję się co by zapowiadane przymrozki nam ich nie załatwiły.Masz może koncepcje jak je osłonić ,ja wymyśliła nakrywanie pudłami,no zobaczymy.
Kasya 13:24, 05 lut 2020


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42166
kwartet napisał(a)
Iwonka umilam sobie przerwy w papierologi czytając co słychać.
Widzę że kreatywność wielo płaszczyznowa odchodzi, zdolne łapki takie cuda dłubią.
Przesyłam towarzystwo dla twoich ciemierników boję się co by zapowiadane przymrozki nam ich nie załatwiły.Masz może koncepcje jak je osłonić ,ja wymyśliła nakrywanie pudłami,no zobaczymy.


Kurcze nie pamietam ile one mrozu wytrzymują
Natomiast pamietam ze zawsze czekają z kwitnieniem na mrozy i nie mogę się nimi nacieszyć ...
To mnie w nich wkurza
Kartony mowisz ? Hmm chyba nie mam takich pasujących...
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
BKosimkArt 18:19, 05 lut 2020


Dołączył: 03 kwi 2015
Posty: 5749
No tło to na pewno super, u mnie brak tła z każdej strony
____________________
Basi Kosimkowo - Kosimkowo-ogród po totalnej rekonstrukcji
inka74 21:30, 05 lut 2020


Dołączył: 20 mar 2016
Posty: 15035
Helen napisał(a)
Iwonka, krokusy pokaż, proszę. U mnie dopiero kiełki wyszły

Proszę bardzo - 17 kępek naliczyłam kwitnących a ma być coś pod 250
____________________
Iwona - Przerwa na kawę... *** Wizytówka
Helen 21:43, 05 lut 2020


Dołączył: 03 mar 2019
Posty: 8353
Iwonka, Ty je sadziłaś w trawniku? No, taki efekt chciałabym kiedyś mieć, ale sadzenia w ogóle nie zazdroszczę. Nawet nie wiem jak to zrobiłaś...
____________________
Helen - Hortensjowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies