Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

Gruszka_na_w... 18:32, 29 paź 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22359
Widok Twojego tarasu utwierdził mnie w przekonaniu, że obsadzenie mojego wysokimi trawami, to był dobry wybór.
Nie katuj mnie widokiem grubych pni, wiesz, że jestem wrażliwa na takie widoki.
Pięknie wygląda donica u zielonych wrót.
PS. Marzyłam o drzwiach w kolorze ultramaryny. Się złamałam pod presją i nie dopięłam swego. Chyba żałuję.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
LyraBea 10:39, 30 paź 2016


Dołączył: 28 cze 2015
Posty: 1240
Dzień dobry Agatko. Twój ogród od dawna mam zaznaczony do spacerów w długie wieczory jesienią, bo przy natłoku obowiązków teraz nie mam czasu na Ogrodowisko w takim stopniu, w jakim bym chciala. To jednak nie usprawiedliwia mnie przed dalszym milczeniem, ponieważ początki Twojej ciężkiej pracy w ogrodzie już znam od dawna, bo już ktoregoś wieczoru wsiąkłam na pierwszych stronach. Wtedy noc głęboka mnie zastała. Dziś pukam do Twoich pięknych, zielonych drzwi już oficjalnie. Witam się i zostawiam serdeczne pozdrowienia. Jak większość Twoich gości zachwycam się dojrzałymi drzewami, ktore tyle cudnego klimatu wprowadzają w ogrodzie. Ceglany murek z ocalałych cegieł śliczny. Czytam, że z Ciebie też kobietka, której żadne prace przy domu i w ogrodzie nie mają rozgraniczenia na męskie i damskie. Twarda z Ciebie sztuka. Zagłądam na bieżąco a Twoją historię na pewno doczytam w całości.
Jeszcze raz pozdrawiam.
____________________
Beata
ZieloneWrota 20:10, 30 paź 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Sylwia - dziękuję bardzo za odwiedziny a także miłe słowa, moje wizyty u ciebie są w miarę regularne staram się być na bieżąco , pozdrawiam

Aniu - miło że się podoba , brzozy w tym roku dosadzone pomimo że śmiecą uwielbiam je za szum oraz kolor.

Gruszeczko ty moja - byłam dziś u ciebie ty nie masz drzwi w kolorze ultramaryny, a ja marzyłam o twoim kominku więc jest 1:1, powiem ci że nawet udało mi się odnaleźć twój dziennik budowy i twoje zmagania przy nim , a teraz o tobie u mnie widoki nieziemskie, taras jest i będzie boski z miskantami jak wyrosną, ale berberysy masz ogniste cudo na każdym kroku wymieniać można by tak do rana .

Beatko - my kobiety górą, dziękuję za wszystkie miłe słowa, twój ogród również dziś zaliczyłam tęcza super, miłego wieczoru, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
polinka 08:20, 31 paź 2016


Dołączył: 05 maj 2013
Posty: 17576
ZieloneWrota napisał(a)


Uwielbiam trawy a w takim otoczeniu to po prostu bajka. Przyjemnie musi być na tarasie gdy misnkanty szumią na wietrze
____________________
Ogrodowy powrót do dzieciństwa
Gruszka_na_w... 22:09, 03 lis 2016


Dołączył: 28 gru 2015
Posty: 22359
Jeśli człowiek z duszą wybuduje dom z duszą, to każda dusza z przyjemnością będzie się grzać w cieple zeń bijącym. Lubię się u Ciebie wygrzewać.
____________________
Hania-To tu- to tam-łopatkę mam! "Przyjemność ma się do szczęścia mniej więcej tak, jak drzewo do ogrodu; nie ma ogrodu bez drzew, ale drzewa, nawet w wielkiej ilości, nie stanowią jeszcze ogrodu." ~ Władysław Tatarkiewicz
Kawa 08:18, 04 lis 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
Agatko cudne widoki zapodałaś
naprawdę piękna jesień ogród podkreśla piękno twojego domku
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
ZieloneWrota 09:32, 04 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Gruszka_na_wierzbie napisał(a)
Jeśli człowiek z duszą wybuduje dom z duszą, to każda dusza z przyjemnością będzie się grzać w cieple zeń bijącym. Lubię się u Ciebie wygrzewać.


Nic dodać nic ująć, pięknie to ujęłaś, ty u mnie a ja u ciebie podwójnie, mamy podobne upodobania , więc wygrzejmy nasze dusze.
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 09:35, 04 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Kawa napisał(a)
Agatko cudne widoki zapodałaś
naprawdę piękna jesień ogród podkreśla piękno twojego domku


Kamilo dziękuję za odwiedzinki, powoli ogród będzie przeobrażał się w kolor brązowo - szaro - biały już w przyszłym tyg. zaowiadają opady śniegu, już dzisiejsza noc z przymrozkami była brrr. ale słoneczko dziś wyszło więc łapać chwilę, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Monka 09:50, 04 lis 2016


Dołączył: 11 kwi 2016
Posty: 1466
ZieloneWrota napisał(a)
Widoki z za okna




Agatko jestem urzeczona widokami z Twojego okna , moje klimaty cudo , przygarniesz kropka
____________________
Monika ogród i co dalej
ZieloneWrota 10:49, 04 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Zawsze jesteś mile widziana kropku, zapraszam .
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies