Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

BasiaLT 14:07, 08 lis 2016


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
widoczki super ale jakoś nie tęsknię za zimą
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
ZieloneWrota 17:37, 08 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Również mam nadzieję że szybko nie przyjdzie, ale jeśli ma już być to wolę terminową wersję, a za to wczesną wiosnę bo nie ma nic gorszego jak czas na budzenie się roślin do życia a tu Zimaaaa ble.
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 17:41, 08 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Kawa napisał(a)
no i jeżówkowe zaschnięte główki - śliczne


Dlatego nic nie ścinam na jesień lubię takie obrazki, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
AgataBC 19:07, 08 lis 2016


Dołączył: 26 sty 2013
Posty: 4403
Obrazki malowane mrozem i chyba mgłą fajnie o takiej porze spacerować po ogrodzie.
____________________
Agata Wizytówka** ~~~~Ogród pachnący lasem ~~~~~~
ZieloneWrota 19:13, 08 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Agcia napisał(a)
Obrazki malowane mrozem i chyba mgłą fajnie o takiej porze spacerować po ogrodzie.

Witaj,
Dziś mgła i mróz a jutro ponoć śnieg .
Pozdrawiam
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 19:26, 08 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Pampasowa dziś przykryta ale jeszcze nie na stałe, Grujecznik, Glediczja, Katalpy podsypane ziemią zmieszaną z liśćmi mam nadzieję że to wystarczy są u mnie pierwszy sezon więc mam nadzieję że docenią moje starania.
A teraz spokojnie mogę zająć się renowacją stołu i fotela, czas na wnętrza.

____________________
Agataod początku
AgataP 08:55, 09 lis 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)
Pampasowa dziś przykryta ale jeszcze nie na stałe, Grujecznik, Glediczja, Katalpy podsypane ziemią zmieszaną z liśćmi mam nadzieję że to wystarczy są u mnie pierwszy sezon więc mam nadzieję że docenią moje starania.
A teraz spokojnie mogę zająć się renowacją stołu i fotela, czas na wnętrza.



No kochana widzę ZPT w domu masz ( zajęcia praktyczno-techniczne dla młodszego pokolenia wyjaśniam) Jakie kolory będą?

Ja jeszcze nie ten etap, muszę wypocząć, wynudzić się i w styczniu pomyślę o czymś... na mnie czekają pokrowce do uszycia i łóżko do malowania... na razie samą myśl o tym się męczę

A obrazki z ogródka piękne. Lubię obrazy szronem malowane
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 11:25, 09 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Hej, stół zostanie naprawiony czyli ubytki wypełnione, fornir przyprasowany, przeszlifowany kolor zostanie bez zmian jedynie wydobędę kolor, chociaż zastanawiałam się w pierwszej wersji miał być biały ale szkoda oryginału zmieniać, fotel będzie miał wymieniony materiał a kolor pozostanie biały albo szary. http://ozebrze.blogspot.com/2016/11/tapicerowanie-fotela-odnawiamy-meble.html# coś w tym stylu
____________________
Agataod początku
AgataP 14:22, 09 lis 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
ZieloneWrota napisał(a)
Hej, stół zostanie naprawiony czyli ubytki wypełnione, fornir przyprasowany, przeszlifowany kolor zostanie bez zmian jedynie wydobędę kolor, chociaż zastanawiałam się w pierwszej wersji miał być biały ale szkoda oryginału zmieniać, fotel będzie miał wymieniony materiał a kolor pozostanie biały albo szary. http://ozebrze.blogspot.com/2016/11/tapicerowanie-fotela-odnawiamy-meble.html# coś w tym stylu


Super, kawał pracy przed Tobą.
Na mnie czekają dwa krzesła, takie jak to tylko u mnie jeszcze przed liftingiem

http://sprzedajemy.pl/szare-krzeslo-nr28278582

mam zamiar zrobić je w turkusowym lub morskim welurze.

Stół - ja bym zostawiła, przelecieć tylko woskiem czy bejcą i tyle.
Gdzie będzie stał?

____________________
Z Pszenicznej...
Dominika11 14:37, 09 lis 2016


Dołączył: 09 kwi 2014
Posty: 18709
ZieloneWrota napisał(a)
Pampasowa dziś przykryta ale jeszcze nie na stałe, Grujecznik, Glediczja, Katalpy podsypane ziemią zmieszaną z liśćmi mam nadzieję że to wystarczy są u mnie pierwszy sezon więc mam nadzieję że docenią moje starania.
A teraz spokojnie mogę zająć się renowacją stołu i fotela, czas na wnętrza.

no to czekam na efekt końcowy - będzie powalający z tego co widzę
____________________
Ja i mój ogródek - ZAPRASZAM :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies