Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Od początku

Pokaż wątki Pokaż posty

Od początku

ZieloneWrota 14:47, 09 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
AgataP napisał(a)


Super, kawał pracy przed Tobą.
Na mnie czekają dwa krzesła, takie jak to tylko u mnie jeszcze przed liftingiem

http://sprzedajemy.pl/szare-krzeslo-nr28278582

mam zamiar zrobić je w turkusowym lub morskim welurze.

Stół - ja bym zostawiła, przelecieć tylko woskiem czy bejcą i tyle.
Gdzie będzie stał?


Teraz zima przed nami więc do pracy koleżanko, u ciebie krzesła to pewnie chwila, ja czekam na materiały więc chwila dłużej, a zagłówek znalazłam taki i jak?
https://ieonline.microsoft.com/#ieslice
Co do miejsca dla stołu to u mnie wszystko często zmienia miejsce ale póki co to przy oknie tarasowym.
____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 14:49, 09 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Dominika11 napisał(a)
no to czekam na efekt końcowy - będzie powalający z tego co widzę

. Pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Makusia 15:00, 09 lis 2016


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Dzień dobry Agatko, sama już nie wiem który raz do Ciebie przychodzę i coś mi przeszkadza żeby wątek dobrze przeczytać. Dość po tyle- witam się i zaznaczam. Nic mi już nie umknie!

Stolik bajka!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
ZieloneWrota 16:17, 09 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Makusia napisał(a)
Dzień dobry Agatko, sama już nie wiem który raz do Ciebie przychodzę i coś mi przeszkadza żeby wątek dobrze przeczytać. Dość po tyle- witam się i zaznaczam. Nic mi już nie umknie!

Stolik bajka!

Witaj, dziękuję za odwiedzinki, twój wątek również mam dodany do obserwowanych tyle że ja regularnie podglądam choć cichutko jestem ale na bieżąco.
Stół również mnie zauroczył, jest to wyjątkowy mebel mam do niego ogromny sentyment . Pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Bogdzia 15:33, 13 lis 2016


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Agata podziwiam Ciebie i te dziewczyny które potrafia robic takie rzeczy , jestem pełna podziwu dla Ciebie , Kasi-Luizy , Agaty ,Magdy ...nie da sie wszystkich wymienic, podziwiam.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Pszczelarnia 13:50, 16 lis 2016


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
ZieloneWrota napisał(a)


Odpowiadając na pytanie powiem dłużej

pierwsze ule były malowane olejną (kolor lila - różowy), kolejne (kolor niebieski) też olejną, moje własne nowe (deski świerkowe) malowałam pokostem lnianym, po czym pojechały (ule) na plan filmowy i tam (artysta plastyk klął, bo nie mógł zeszlifowac pokostu) je pomalował na starą rdzę brązową jakimiś farbami malarskimi i tak zostało (ale miejscami się łuszczy, odchodząc od pokostu). Kwiatki malowane są farbami wodnymi i werniksowane (praca koleżanki artystki).

Można farbami na bazie wody - każdymi. W środku je wypalam ogniem (raz na 2-3 lata), wosk pszczeli pod wpływem ciepła ognia naturalnie konserwuje wewnętrzne ścianki ula i dezynfekuje.




____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
kerii 16:01, 16 lis 2016


Dołączył: 05 mar 2016
Posty: 2185
Fajne mebelki lubię takie klimaty ja mam taki mały stolik przystawiany do ściany ale powiem szczerze nie wiem jak się zabrać za odnawianie domowy sposobem mam nadzieję, że jak skończysz to pokażesz efekt końcowy pozdrawiam
____________________
Jola Moja glebo terapia
AgataP 18:58, 16 lis 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Agata dzięki za miłe popołudnie, mam nadzieję że Twój eM nie uważa mnie za gadułę Było super. Czekam na efekty pracy nad stołem
____________________
Z Pszenicznej...
ZieloneWrota 09:11, 17 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
Pszczelarnia napisał(a)


Odpowiadając na pytanie powiem dłużej

pierwsze ule były malowane olejną (kolor lila - różowy), kolejne (kolor niebieski) też olejną, moje własne nowe (deski świerkowe) malowałam pokostem lnianym, po czym pojechały (ule) na plan filmowy i tam (artysta plastyk klął, bo nie mógł zeszlifowac pokostu) je pomalował na starą rdzę brązową jakimiś farbami malarskimi i tak zostało (ale miejscami się łuszczy, odchodząc od pokostu). Kwiatki malowane są farbami wodnymi i werniksowane (praca koleżanki artystki).

Można farbami na bazie wody - każdymi. W środku je wypalam ogniem (raz na 2-3 lata), wosk pszczeli pod wpływem ciepła ognia naturalnie konserwuje wewnętrzne ścianki ula i dezynfekuje.
Dziękuję za wyczerpującą odpowiedź, bardzo mi pomogłaś, chcemy dokupić nowe ule stąd moje pytanie, gdyż te które mamy były starej dobrej roboty i musiały być podreperowane i pomalowane zwykłą farbą, pozdrawiam



____________________
Agataod początku
ZieloneWrota 09:14, 17 lis 2016


Dołączył: 04 mar 2016
Posty: 827
kerii napisał(a)
Fajne mebelki lubię takie klimaty ja mam taki mały stolik przystawiany do ściany ale powiem szczerze nie wiem jak się zabrać za odnawianie domowy sposobem mam nadzieję, że jak skończysz to pokażesz efekt końcowy pozdrawiam


Witaj, dziękuję za odwiedziny, witaj w klubie z meblowymi klimatami, oczywiście jak będzie efekt końcowy podzielę się fotkami, pozdrawiam
____________________
Agataod początku
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies