Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Pokaż wątki Pokaż posty

Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną

Basieksp 10:34, 13 lip 2022


Dołączył: 24 maj 2019
Posty: 10331
Mi się podobajest ok, a jak będą dwa to jeszcze ładniej będzie
____________________
Basiek *** Ogród Basi i Romka *** Wizytówka
Rojodziejowa 10:43, 13 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
No mi się też dość podoba
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
April 10:55, 13 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Rojodziejowa napisał(a)
Naczelny zgapiacz ogrodowiskowy melduje, że ma również palenisko i testuje w miejsc, które chce ukryć już od jakiegoś czasu jako misę wodną.


No, no, dzieje się.
Wyżej jest ok jak już stipy porośnięte. Ciekawe jak to będzie jak będą małe.
Ja mam insta i fb ale tylko założone, nic na nich nie mam, tylko po to żeby inne ciekawe miejsca podglądać
____________________
April April podbija las Mazowsze
Rojodziejowa 11:16, 13 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
April napisał(a)


No, no, dzieje się.
Wyżej jest ok jak już stipy porośnięte. Ciekawe jak to będzie jak będą małe.
Ja mam insta i fb ale tylko założone, nic na nich nie mam, tylko po to żeby inne ciekawe miejsca podglądać


Wyżej jest fajnie, ale denerwuje mnie ta przestrzeń wolna na pokrywie, dlatego pomyślałam o dwóch. Jak stip nie będzie to może być kiepsko. Generalnie to tam i tak trzeba będzie jeszcze pokombinować, bo ani grzybek ani pokrywa nie trzymają poziomu i wystają trochę ponad poziom ziemi. Jak rośliny będą mniejsze może to wygladać pokracznie… ale może coś wymyślę

Podglądanie na insta jest fajne. Jak się już wpadnie w bańkę ogrodową to ispiracji jest co nie miara
____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Johanka77 12:56, 13 lip 2022


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Rojodziejowa napisał(a)
Naczelny zgapiacz ogrodowiskowy melduje, że ma również palenisko i testuje w miejsc, które chce ukryć już od jakiegoś czasu jako misę wodną.

Na razie jedno, bo nie byłam pewna czy się to tak samo w mojej głowie będzie zgrywać jak w rzeczywistości. Ale drugie chciałabym kupić takie samo ale mniejsze i dać na żółwika od oczyszczalni, będzie wtedy trochę wyżej.
Tu dwa różne ustawienia:
Piętro niżej i piętro wyżej


No i pięknie moja Droga! Takie papugowanie się chwali
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
olciamanolcia 13:02, 13 lip 2022


Dołączył: 11 lis 2019
Posty: 7150
Dajcie namiary -fajnie się prezentuje
____________________
Justyna Ogród prawie wymarzony**Wizytówka
April 13:04, 13 lip 2022


Dołączył: 28 lis 2014
Posty: 10288
Rojodziejowa napisał(a)


Wyżej jest fajnie, ale denerwuje mnie ta przestrzeń wolna na pokrywie, dlatego pomyślałam o dwóch. Jak stip nie będzie to może być kiepsko. Generalnie to tam i tak trzeba będzie jeszcze pokombinować, bo ani grzybek ani pokrywa nie trzymają poziomu i wystają trochę ponad poziom ziemi. Jak rośliny będą mniejsze może to wygladać pokracznie… ale może coś wymyślę

Podglądanie na insta jest fajne. Jak się już wpadnie w bańkę ogrodową to ispiracji jest co nie miara


Ja też mam oczyszczalnie i pokrywę osłoniłam w ten sposób że po pierwsze na rabacie zrobiłam górkę, wyrównując teren równo z górną krawędzią pokrywy. Wokół obsadziłam gęsto żurawką Dark Secret i turzycą rzędową, która bardzo wcześnie rusza.
Nie mogłam na tym nic postawić bo pokrywę trzeba otwierać by kontrolować zbiornik.

Stipy są ekstra, tylko między przydałoby się coś wczesnego, zimozielonego i już
____________________
April April podbija las Mazowsze
DariaB 13:17, 13 lip 2022


Dołączył: 31 gru 2021
Posty: 3062
Rojodziejowa napisał(a)
Naczelny zgapiacz ogrodowiskowy melduje, że ma również palenisko i testuje w miejsc, które chce ukryć już od jakiegoś czasu jako misę wodną.


Super to wygląda! Instagram jest studnią bez dna jeśli chodzi o ogrodowe inspiracje
____________________
Daria Wielkie marzenie w małej przestrzeni
mrokasia 13:22, 13 lip 2022


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18127
Ożesz, ale fajnie z tym paleniskiem! Az nabrałam smaka! Tylko ja to się boję, że mi się tam komary będą lęgnąć...
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Rojodziejowa 13:26, 13 lip 2022


Dołączył: 28 sie 2015
Posty: 8687
April napisał(a)


Ja też mam oczyszczalnie i pokrywę osłoniłam w ten sposób że po pierwsze na rabacie zrobiłam górkę, wyrównując teren równo z górną krawędzią pokrywy. Wokół obsadziłam gęsto żurawką Dark Secret i turzycą rzędową, która bardzo wcześnie rusza.
Nie mogłam na tym nic postawić bo pokrywę trzeba otwierać by kontrolować zbiornik.

Stipy są ekstra, tylko między przydałoby się coś wczesnego, zimozielonego i już


Od strony wejścia bramy przed tą rabatą jest żywopłocik, a na rabacie już dość gęsto, jest też kiedyś-to-będzie-kostka z suchodrzewu


____________________
Asia Rojodziejowa na wygwizdowie wojuje z gliną (małopolskie, okolice Brzeska)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies