Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » ... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Pokaż wątki Pokaż posty

... Kiedy czegoś gorąco pragniesz...

Maly_Bialy_D... 21:24, 25 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
I tył przed:

i po:


____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Basilikum 08:37, 26 kwi 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
Basienko ale juz ladnie u Ciebie
co to jest gwiazdkowa koreanka?
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Maly_Bialy_D... 22:41, 26 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Choinka ze świąt grudniowych, czyli gwiazdkowych
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Basilikum 14:05, 27 kwi 2018


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21734
hihi
tez mam gwiazdkowe drzewka w ogrodzie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
BasiaLT 20:44, 27 kwi 2018


Dołączył: 19 sty 2016
Posty: 7414
Wcale się nie dziwię że cię boli kręgosłup. po takiej ilości odwalonej pracy to dziwne wręcz że jeszcze go masz w całości. Efekt rewelacja.
____________________
Basia Tu narazie jest ściernisko...
Maly_Bialy_D... 23:34, 27 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Izuś problem w tym, że moja choinka mimo starań nie wykazuje woli przetrwania.

Basiu kręgosłup już wrócił do normy i czeka na nowe wyzwania

Kolejnym punktem do spełnienia w ogrodzie będzie wymyślenie miejsca do biesiadowania. Mam różne pomysły, ale to już nie w tym roku.

Teraz tylko czekam, żeby roślinki się rozrosły.

Uważam, że przesadzenie brzozy było strzałem w dziesiątkę, siedząc w salonie co chwilę spoglądam na nią przez okno i cieszę się jak dziecko, że wypuściła liście, dzięki ich barwie nawet w pochmurny dzień mam wrażenie, jakby była moim słońcem w ogrodzie. W poprzednim miejscu była niemal niewidoczna, a teraz gra pierwsze skrzypce
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
dana1s 06:27, 28 kwi 2018


Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 6278
Basiu piękne otoczenie stworzyłaś dla swojego MBD
Teraz tylko czekać aż wszystko urośnie. Cudnie!
____________________
...uDany ogród; Wizytówka
Maly_Bialy_D... 22:56, 28 kwi 2018


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Dziękuję Danusiu to też zasługa roślinek od Ciebie, pięknie się rozrastają, bergenię i bodziszka już dzieliłam. Widać, że były darowane z serca
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Radziu2013 23:02, 28 kwi 2018


Dołączył: 29 sty 2017
Posty: 5112
Basiu
Super, że tobie się brzoza przyjęła...ja chyba przedwcześnie się ucieszyłem...
Fale za domem podobają mi się Ładnie tam zaaranżowałaś

Pozdrawiam
____________________
Radziu Z ogródka na wsi
Maly_Bialy_D... 20:37, 06 maj 2018


Dołączył: 20 kwi 2016
Posty: 446
Radziu szkoda, że Twoja brzoza się nie przyjęła, ja kocham te drzewa. Muszę się pochwalić, że wszystkie trzy świerki serbskie puszczają nowe przyrosty, więc jest nadzieja Wszystko teraz takie bujne się zrobiło, aż miło. Mąż zrobił mi trwałe podpory na winorośl przy południowej ścianie domu oraz słupki z drutami do malinowego chruśniaku. Porównałam ogród z przed roku i choć wydaje się, że zmiany nie są duże, to na zdjęciach jednak widzę, że jest duży progres. Zostały teraz niestety najdroższe inwestycje na kolejne lata, w postaci dokończenia płotu, domku ogrodnika, tarasu lub patio i ścieżki z przodu domu oraz podjazd do garażu. Roślinki jednak już mniej więcej mają swoje miejsca i teraz pewnie będę tylko powiększać rabaty dosadzając bylin i traw ozdobnych, jednocześnie zmniejszając trawnik. Po powstaniu tarasu pewnie otoczę go jeszcze roślinnością, więc powstanie nowa rabata.
____________________
Basia Kiedy czegoś gorąco pragniesz
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies