Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 08:35, 25 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
Gośka, Ty wiesz, że u mnie z kolei jeden Kobold zrobił się czerwony? Reszta zielona, jak należy, a temu jednemu w zeszłym roku odbiło. W tym roku znów czerwony ehhh... Musiałam go przesadzić do Orange Rocketów.

A poza tym to wygłaskane masz jak diabli Kiedy Ty to robisz?


No po pracy, zamiast obiadu
A moje Koboldy stale zielone, tylko jesienią lekko żółte się robia.Dziwne, że już teraz sczerwieniał?? nie zaczekał do jesieni?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 08:38, 25 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
UrsaMaior napisał(a)
?

Te drzewka przy Admiration prezentują się obłędnie! Jakie to?

To sliwy wisniowe Nigry
W tym roku je przycięłam( wynajętym Panem) i trochę przerzedziłąm gałęzie w środku bo był straszny busz i bardzo dużo cienia zaczęły mi dawać.A jak wiadomo cienia mam już w brudTeraz trochę jak wielopniowe wyglądają
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 08:44, 25 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
malgol napisał(a)


No po pracy, zamiast obiadu
A moje Koboldy stale zielone, tylko jesienią lekko żółte się robia.Dziwne, że już teraz sczerwieniał?? nie zaczekał do jesieni?


Nie wiem o co chodzi. Kupowałam wszystkie zielone, jak należy. Będę musiała pojechać i dokupić, bo teraz mi brakuje sztuki.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 08:45, 25 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8197
malgol napisał(a)

To sliwy wisniowe Nigry
W tym roku je przycięłam( wynajętym Panem) i trochę przerzedziłąm gałęzie w środku bo był straszny busz i bardzo dużo cienia zaczęły mi dawać.A jak wiadomo cienia mam już w brudTeraz trochę jak wielopniowe wyglądają


Dobry ruch, naprawdę fajnie to wygląda!
____________________
ogród pod lasem
Makusia 08:50, 25 maj 2018


Dołączył: 24 mar 2016
Posty: 7692
Gosia zaliczyłam opad szczęki!!!! Siedzisz cicho i spokojnie, a jak już zapodasz fotki, to człowiek dojść do siebie nie może! Berberysy (do których nie pałam miłością) wyglądają....obłędnie!!!!!
____________________
Marta Krok po kroku w tym natłoku
mrokasia 09:07, 25 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
No, są piwonie, dziękuję .
Nie wiem czego Ty chcesz od fotek, ta jasna bardzo ładnie wyszła .
A te nigry z berberysami i zieloną trawką wyglądają super!!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 09:21, 25 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Iza- mi te zielone koboldy sen z powiek spędzają .Sadziłam dla barwy jesiennej a one caly czas zielone i to mnie wkurza akurat.Za Nigry dzięki Tez zaczęły mi sie podobać choć jak Pan wycinał te stosy gałęzi to poszłam w inna część ogrodu bo patrzeć nie mogłam na ten pogrom

Makusia- moje berberysy fotek nie mogły się doczekać do tej pory bo brzydactwa straszne były A teraz, proszę....

Kasiu Mrokasiu- dzięki wielkie ostała się jeszcze jedna tajemnicza piwonia do rozkwitnięcia więc sfoce dla Ciebie jak ujrzy światło dzienne
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 09:22, 25 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Iza, a z czym Ty łączysz te koboldy? pokaz fotki bo nie mam pomysłu i tak przenosze z rabaty na rabate bez sensu...
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Wiolka5_7 12:05, 25 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20481
malgol napisał(a)
Niecięty berberys Admiration,ale za to w końcu czerwonyw ubiegłym roku jak go pocięłam w marcu to cały sezon był zielony a ponoć powinno być odwrotnie- u mnie jak u Makusi




Iza, kilka host dla Ciebie.A co myślisz o tych białych?nie znam nazwy,ale chyba Christmas cookies albo Fire and ice


Śliczne widoczki
Admirationy jakie wielkie, bardzo lubię berberyski

Ps.bardzo ładne ogrodzenie
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
malgol 12:12, 25 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Wiolka5_7 napisał(a)

Śliczne widoczki
Admirationy jakie wielkie, bardzo lubię berberyski

Ps.bardzo ładne ogrodzenie

Dzięki Wiola Ogrodzenie w końcu się skończyło robic( po pół roku) więc i fotki mogłam zrobić berberysom
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies