Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

Anda 12:15, 25 maj 2018


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33202
Pieknie masz Swietna pore wybralas na robienie zdjec Wszystko wyglada slicznie i elegancko
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AgnieszkaW 12:16, 25 maj 2018

Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 10749
Śliczny ogród "Admirationy" masz już duże i pięknie zdobią ogród
____________________
Agnieszka Jurajski Ogród *** Wizytówka
malgol 12:20, 25 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Ewa, Agnieszka- Bardzo dziekuje i cieszę się, że Wam się podobaAdmirationy dopiero w tym sezonie ( a mam je już dobrych kilka lat) wyglądają tak fajnie, mimo, że w tym roku ich nie przycięłam. Bałam się skoro rok temu zzieleniały po cięciu Nie wiem czemu skoro ponoc to powinno bardziej je wybarwić..?
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
makadamia 13:40, 25 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jaki Ty masz ładny przedogródek! Pokaż go trochę, więcej, żeby się zorientować gdzie co jest!
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
Wiolka5_7 17:17, 25 maj 2018


Dołączył: 05 lut 2013
Posty: 20325
malgol napisał(a)

Dzięki Wiola Ogrodzenie w końcu się skończyło robic( po pół roku) więc i fotki mogłam zrobić berberysom

Ja właśnie jestem przed, mam nadzieję, że u mnie nie będzie to tyle trwało
____________________
Wiola Malymi krokami - Ogrod Wioli *Wizytówka*
la_estrellita 18:07, 25 maj 2018


Dołączył: 30 mar 2018
Posty: 876
Drzewka po przecięciu są śliczne ale nie dziwię się, że uciekłaś jak były ciętę. Ja zrobiłam tak samo jak u mnie były wycinane stare drzewa owocowe. Stare, połamane, pnie miały puste w środku a mi i tak było szkoda.
____________________
Agnieszka Gutlandia
JoannaDe 18:53, 25 maj 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
malgol napisał(a)
Niecięty berberys Admiration,ale za to w końcu czerwonyw ubiegłym roku jak go pocięłam w marcu to cały sezon był zielony a ponoć powinno być odwrotnie- u mnie jak u Makusi




Iza, kilka host dla Ciebie.A co myślisz o tych białych?nie znam nazwy,ale chyba Christmas cookies albo Fire and ice



Cudnie, tyle powiem

Ogrodzenie świetne, muszę eMowi pokazać jako inspiracje Aż sobie zapinowałam ;:
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
anbu 19:21, 25 maj 2018


Dołączył: 19 sie 2014
Posty: 7839
Ależ pięknie!!!
____________________
Ania Ogród Ani :)
malgol 20:52, 25 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
makadamia napisał(a)
Jaki Ty masz ładny przedogródek! Pokaż go trochę, więcej, żeby się zorientować gdzie co jest!


No Asia, aż mnie zatkało od takiego komplementu dobrze, zrobię kilka fotek choć myślę że juz nie bardzo jest czym się chwalic
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 20:55, 25 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Wiola- no to masakra była z tym ogrodzeniem, a to pogoda nie taka, a to któryś chory a potzreba do tej roboty dwóch chłopa, a to święta więc dłuższą przerwa bo wyjezdza...myslalam że finalnie mu nie zaplace!
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies