Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Mój ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Mój ogród pod lasem

malgol 10:31, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Zana napisał(a)


Zacytuję, bo twoje-moje Ci one. Ty chyba jakieś czary jeszcze nad tą JEDNĄ sadzonką poczyniłaś, że tyle ich masz.
Cieszę się, że tak Ci ta JEDNA sadzonka obrodziła
Mam nadzieję, że kolorek też Ci odpowiada.


Na zdjęciu nie widać ,ale one jeszcze w drugim rzędzie rosną
Kolor dopiero się ujawnia powoliAle już widać,że leciutko sa jaśniejsze od Vision in red.Podobaja mi się bardzo
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mrokasia 10:45, 28 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
Gocha, widziałam wcześniej w przelocie te anulkowe tawułki ale nie miałam czasu pisać. SZOK!!!
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Zana 10:51, 28 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Tak, one są ciut jaśniejsze od Vision in Red. I nie mają łodyżek podbitych czerwienią tak jak Vision.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
sylwia_slomc... 10:59, 28 cze 2019


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81906
Tak czytam co piszecie i ciesze się, ze jak sadziłam tawułki to nie miałam pojęcia, że moga być z nimi takie kłopoty, posadzone w cieniu kwitną posadzone w słońcu na patelni kwitną, nie podlewam bo nie mam czasu i siły, maja szmatę i trociny to im wystarcza i rosną w kompletnej glinie. Obornika nie dawałam nawozone gnojówka z pokrzyw i wiosną ciut Yara mila compleks to wszystko. Nawet po kwitnieniu nie cięte bo nie ma kiedy.
W zasadzie roslina o której przypominam sobie jak zakwita i efekt robi. Może ta glina to jest to czego im trzeba?
Skoro obornik nie pomaga długofalowo
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
malgol 11:42, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
sylwia_slomczewska napisał(a)
Tak czytam co piszecie i ciesze się, ze jak sadziłam tawułki to nie miałam pojęcia, że moga być z nimi takie kłopoty, posadzone w cieniu kwitną posadzone w słońcu na patelni kwitną, nie podlewam bo nie mam czasu i siły, maja szmatę i trociny to im wystarcza i rosną w kompletnej glinie. Obornika nie dawałam nawozone gnojówka z pokrzyw i wiosną ciut Yara mila compleks to wszystko. Nawet po kwitnieniu nie cięte bo nie ma kiedy.
W zasadzie roslina o której przypominam sobie jak zakwita i efekt robi. Może ta glina to jest to czego im trzeba?
Skoro obornik nie pomaga długofalowo


No glina pewnie trzyma wilgoć ,która lubia.Co do nawożenia to czytałam gdzieś ,że nie lubia mineralnego dlatego daje albo kompostu jak mam albo gnojówke.Jak mam
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
malgol 11:43, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Zana napisał(a)
Tak, one są ciut jaśniejsze od Vision in Red. I nie mają łodyżek podbitych czerwienią tak jak Vision.


Za to liscie wielkie i ogólnie wysokie są. Oby szybko wszystkie w pełni zakwitły bom ciekawa efektu
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
mrokasia 11:46, 28 cze 2019


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 17981
malgol napisał(a)


Za to liscie wielkie i ogólnie wysokie są. Oby szybko wszystkie w pełni zakwitły bom ciekawa efektu


A jak wysokie Ci urosły? W sensie same liście oraz razem z kwiatami?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
malgol 13:42, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
mrokasia napisał(a)


A jak wysokie Ci urosły? W sensie same liście oraz razem z kwiatami?


Kasia, zmierzę dzisiaj ,ale na oko wyższe od Vision in red mimo ,że Vision mam już ze 3 sezony
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Zana 14:02, 28 cze 2019


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Hmmm, a u mnie rosły obok siebie i były tej samej wysokości. No nie ma reguły z tymi roślinami.
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
malgol 14:05, 28 cze 2019


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Pomierzę...wszystko się wyjasni
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies